جلوگیری از سیاسی و شروع به تثبیت خدمات پستی

نظرهیئت تحریریه ایالات متحده آمریکا امروزانتشار: 10:35 PM EDT آوریل 4 سال 2020خدمات پستی ایالات متحده است که د

توسط NEWSAMINS در 16 اردیبهشت 1399

نظر

خدمات پستی ایالات متحده است که در وضعیت مالی وخیم است. آن است که به دنبال 75 میلیارد دلار به صورت نقدی کمک های مالی و وام. اما رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است و تهدید به خودداری از کمک های مورد نیاز در تلاش برای browbeat خدمات پستی به افزایش نرخ در بسته تحویل.

مغلوب ساختن پیشی جستن شده است gnawing در این استخوان پس چرا مدیر عامل شرکت آمازون جف بزوس نیز صاحب واشنگتن پست, است که شناخته شده است به انتشار مقالات که دلگیر رئیس جمهور.

در حال حاضر coronavirus و پستی خدمات مالی زجر داده اند تهمت دلیل جدید به آن را انتخاب کنید تا دوباره. او به تازگی گفت که جلوگیری از هر گونه coronovirus مربوط به کمک به USPS مگر آن افزایش آن بسته به نرخ چهار برابر و یا بیشتر.

بیایید سه چیز روشن در اینجا:

►هر گونه ایده است که خدمات پستی اجازه داده می شود به طور پیش فرض بعد از این سال است که دیوانه است. با وجود ظهور اینترنت و ایمیل آن را هنوز هم پروسه حدود 182 میلیون کلاس اول اقلام است. در هر روز است. بسیاری از آنها صورتحساب و قبض پرداخت. خدمات حیاتی برای اقتصاد ما و برای ما دموکراسی به عنوان بسیاری از کشور انتظار می رود که برای رای دادن از طریق پست در این سال به دلیل بیماری همه گیر.

►نرخ این USPS اتهامات باید توسط USPS نه توسط سیاستمداران تلاش برای حل و فصل نمرات. اگر یکی از مشخصه این دولت آن است که کشیدن اهرم به رئیس جمهور سیاسی کار کثیف. نمونه نخست شامل اوکراین تجزیه که منجر به مغلوب ساختن پیشی جستن استیضاح در مجلس و دمدمی مزاج تلاش برای جلوگیری از at&T در ادغام با سی ان ان شرکت تایم وارنر.

►خدمات پستی را مشکلات مالی کمی دارند و یا چیزی برای انجام با نرخ تحویل بسته. دلیل اصلی این سرویس در یک سوراخ یک سال 2006 قانون است که مکان بسیار بیشتری بازنشستگی بودجه تعهدات در آن از کسانی که در مواجهه با رقبای مانند UPS و فدرال اکسپرس. از آنجایی که قانون به تصویب رسید خدمات پستی شده است در حال اجرا کسری بودجه عظیم.

مخالف نظر: USPS نیاز به اصلاحات عمده نه یونان

دیگر مشکل اصلی در خدمات پستی است که به لطف و ایمیل و رسانه های اجتماعی و یک میزبان از دیگر راه های برقراری ارتباط دیجیتالی ایمیل حجم قابل توجهی پایین. Coronavirus ساخته شده است که همه چیز حتی بدتر است. اما کنگره گیر کرده سر خود را در شن و ماسه به جای پرداختن به مشکل.

هزینه-صرفه جویی در گزینه های آشنا هستند. متعدد مورد استفاده قرارگرفته دفاتر پست می تواند بسته شود. شنبه تحویل می تواند به پایان رسید. خانه-به-خانه تحویل می تواند با جایگزین صندوق پستی خوشه فاصله مناسب در فواصل; بسیاری از محله های جدید در حال حاضر پیکربندی این راه است.

این میان مسائل مربوط به کنگره و رئیس جمهور تهمت باید تمرکز بر نه خرده سیاسی توپ لیس.

ایالات متحده آمریکا امروز, سرمقاله نظرات تصمیم توسط هیأت تحریریه آن را جدا از اخبار کارکنان. اکثر سرمقاله را همراه با دیدگاه مخالف منحصر به فرد ایالات متحده آمریکا امروز از ویژگی های.

برای خواندن بیشتر در سرمقاله به نظر صفحه و یا ثبت نام به صورت روزانه در نظر خبرنامه ایمیل. برای پاسخ به این سرمقاله ارسال نظر به letters@usatoday.com.

اگر شما نمی توانید به عنوان خوانده شده زیر نظر سنجی لطفا تازه کردن داستان خود را در صفحه.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب