استیون Matz ماندن آماده با کمک متس هم تیمی AL گیر

استیون Matz نیست به تنهایی در تمرینات خود را به عنوان او آماده برای یک ممکن است در سال 2020 شود.

این متس left-hander عقب نشینی خانه به نشویل دنیاست. مدت کوتاهی پس از COVID-19 شیوع معلق بهار آموزش در مارس اما می گوید که او در بر داشت آن را نسبتا آسان به نگه داشتن در بیس بال شکل. همکارانش شامل هم تیمی براد Brach و جوراب سفید گیر جیمز مک کین که در نزدیکی زندگی می کنند.

“من انداخته bullpens دو بار در هفته و جای خود غلت بزنید در مورد پنج بار در هفته” Matz گفت: در یک پرسش و پاسخ منتشر شده توسط متس روابط عمومی. “دوست شخصی نزدیک بود که در ارتش برای 26 سال است بدنسازی در گاراژ خود را, بنابراین من کار کرده اند در خارج وجود دارد بیش از حد.”

Matz در انتظار یک توافق احتمالی بین MLB و بازیکنان ارتباط است که اجازه می دهد یک فصل را آغاز کند. یکی ممکن است مانع شده اند ممکن است کاهش می یابد دوشنبه زمانی که رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو نشان داد او مایل به کار با تیم محلی اگر آنها می خواهند به بازی بدون هواداران در استادیوم و یا عرصه است.

خواهد چنین ترتیب تاثیر می گذارد شیوه ای که در این بازی این است که بازی کرد ؟

Mets
استیون MatzAnthony J. باعث تخریب جهانی

“به خصوص در نیویورک ما دریافت انرژی از طرفداران” Matz گفت. “پس از آن خواهد شد کمی متفاوت است. اما در پایان روز, ما همه تنظیم و در حالی که ما می خواهم عشق را به بازی در مقابل طرفداران ما, ما را به انجام آنچه که کارشناسان پزشکی به ما می گوید برای انجام این کار است که همه در امن و سالم است.”

Matz نشان داد او نگه داشته در تماس با جدید تبادل مربی جرمی Hefner و آموزش کارکنان به صورت هفتگی برای اطمینان او را در مسیر. فصل گذشته Matz رفت 11-10 با 4.21 دوران به پایان رساندن فصل قوی بعد از یک بدون زرق و برق نیمه اول.

“من فکر می کنم بزرگترین چیزی که Hef به من گفته است حفظ همان قصد” Matz گفت. “همه چیز باید یک هدف در حالی که شما در حال کار کردن و یا پرتاب. نگه دارید تا سرعت بازی. عمل به عنوان اگر این است آنچه شما انجام می شود اگر این فصل بود.”

Matz می پیوندد یعقوب deGrom مارکوس بود ریک Porcello و مایکل Wacha در چرخش است که باید با یک نگاه متفاوت از زمانی که بهار آموزش به حالت تعلیق در آمد. پس از نوح Syndergaard دستخوش تامی جان عمل جراحی است که برای نگه داشتن او در کنار به 2021 و از بین بردن امکان استارت مانند Matz خواهد بود خواسته به کار از اغل گاو یا حشم.

“هر کس به ادامه بود که آنها” Matz گفت. “هیچ کس نیاز به گام تا هر کس فقط به انجام آنچه آنها قادر به. از دست دادن Syndergaard دشوار است چرا که او یک پارچ اما ما بچه ها که قبل از این انجام داده. هر کس در کارکنان احساس زمانی که آنها بیرون رفتن به تپه آنها می خواهند به تسلط.”

دیگر از کار کردن Matz نگه داشته است با خود, موسسه خیریه TRU32 که اهدا پول به المهرست بیمارستان NYPD و FDNY.

“تیلور (همسر خود) و من واقعا با الهام از این عمل فداکارانه از اولین پاسخ, پزشکان, پرستاران و کسانی که در خط مقدم مبارزه با COVID-19,” Matz گفت. “المهرست بسیار نزدیک به سیتی زمینه و ضربه سخت بود. بنیاد ما TRU32 قادر به ارائه آنها را با 12000 دلار و سپس FDNY و NYPD با 10000 $در هر.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>