هیچ تماس تلفنی تر لطفا! ما یک برنده!

اول یک لحظه به من بدهید با تشکر برای بودن واقعا پر برکت در سراسر این بیماری همه گیر شده اند به خدمت بی امان over-the-air نوابغ — به خصوص مایک Francesa و Stephen A. Smith هر دو آنها خود را بسیار جدی عنوان خود را پیشرفته رسانه جنون انجام کارهای بزرگ.

هر دو خود را به هم بزنید تا یک سس غلیظ به صورت لاف زن خورش به خدمت به مخاطبان مشتاق برای صحبت کردن موانعی بد حدس گود را به عنوان حقایق و سخاوتمندانه برش تبلیغاتی خود را پای برای دسر.

ما تا به حال به صبر کردن برای دیدن اگر آن را یک رکورد و در هفته گذشته تایید شد: اسمیت را انتخاب کرده و پرداخت 10 میلیون دلار در هر به ESPN آقای همه چیز را می داند در مارس 22 به نظر می رسد در سی ان ان شکستن پخش رکورد برای دادن طولانی ترین non-جواب جواب در گفتمان عمومی تاریخچه.

آنچه اسمیت می تواند به دست آورد در چهار کلمه — “من هیچ ایده” — او انجام شده در یک سخنرانی که حاوی پروفسور اروین کوری را لت و پار-انگلیسی مرحله معمول با سینکلر لوییس’ ساختگی انجیلی پول-مشروبی که بدرقه نوشابه المر گانتری.

سی ان ان لنگر مایکل Smerconish باز با یک نرم افزار در مورد کمبود زنده ورزشی, برنامه نویسی در ESPN در طول بیماری همه گیر است که اسمیت تحویل یکی از خود را درهم و برهم می گویند-هیچ دستور و هجوم سخنرانی. من نمی دانم که در آن برای قرار دادن کاما دوره دونقطه, ویرگول یا بارتل دونقطه اجازه دهید به تنهایی که در آن پاراگراف آخر اما چسبیدن به خود Fritos در اینجا می رود:

“خوب گوش کن تا آنجا که من نگران هستم در این لحظه خاص در زمان بدیهی است که ما در حال برخورد با بار تلاش. وجود دارد هیچ انکار که شما نمی توانید در اطراف آن اما در سمت تلنگر است که در تمام طول هفته در “را” در ESPN [co-میزبانی توسط اسمیت] ما شده است و صحبت های زیادی در مورد NFL free agency — اجازه دهید فراموش نکنید که این NFL پادشاه شد.

“در حال حاضر با رایگان-آژانس ما بودند تعجب در مورد که در آن تام بردی که قرار بود برای رفتن آنچه که او قرار بود برای ثبت نام, برای, Drew Brees از جهان از امضای یک فرمت تاد Gurley گرفتن اجازه رفتن به لس آنجلس قوچ و در نهایت امضای قرارداد با آتلانتا فالکونز بنابراین لیست در می رود و در.

“پس شما رو NFL free agency نظر از آنچه که تیم در حال رفتن به آن را بهبود بخشد. و پیش نویس NFL آینده به عنوان به خوبی.

“در حال حاضر بدیهی است که شما در حال رفتن به جلو و عقب با تفسیر pundancy و چه شما. وجود دارد بسیاری از نظرات مختلف وجود دارد خارج وجود دارد در مورد بسیاری از چیزهای مختلف — این که آیا آن NBA, NFL, آنچه شما باید. معمولا وجود دارد چیزی به بحث در مورد. واضح است که ما در حال به خطر بیافتد تا حدی به این دلیل که بازی ها نه در رفتن در حال حاضر به دلیل تعلیق توسط لیگ و یا آنچه شما باید.

“اما با این وجود در حال حاضر هنوز هم وجود دارد شده است بسیاری از مطالب به تعامل و گفتگوی بورسی عقب و جلو در مورد, چرا که آنچه که ما انجام شده است. و کاملا با شما صادق, این چیزی است که ما قصد داریم برای ادامه به انجام است.”

و بود که فقط برای شروع است.

سنجش که اسمیت مکث به استنشاق Smerconish که تا به حال حفظ هوشیاری یکی دیگر از خواسته سوال که اسمیت به همین طولانی بی ارزش ، این بار اما او گفت: از مختصر از NBA فصل “چه کسی می داند؟” — تنها معقول کلمات او صحبت کرد هر چند او پرسید: آن فصاحت و سپس کلمه رقصید راه خود را به “به عنوان کمیسر NBA آدم نقره گفت ESPNs بسیار خود و راشل نیکولز شما می دانید آنچه که آنها در حال کار با مقامات بهداشتی.”

همانطور که برای اسمیت خود را تحت تاثیر قرار کلمه اختراعات — pundancy! — او مرا به یاد دکتر المر Staffley کلمه جادوگر, بازی های برگزار شده توسط Ray Goulding در باب (الیوت) و ری رادیو را نشان می دهد.

دکتر Staffley خواهد توضیح کلمه مشتقات و معانی با “آیا من خودم چسب?” “من clarificated که ؟” و چگونه او را همیشه خوشحال “به applicated.”

در مجموع اسمیت صرف 6:22 گفت: هیچ چیز و هیچ چیز. به عنوان gasbags رفتن او ساخته شده Graf Zeppelin به نظر می رسد مانند یک “خوبی محض” بالون.

ورزشی-کمتر کانال های ورزشی به این معنا نیست بازپرداخت

یک بار دیگر از دست دادن زنده ورزشی, برنامه نویسی الهام گرفته از کابل و سیستم های ماهواره ای و برنامه نویسان به ادامه جیب پول از مشترکان در ازای تقریبا هیچ چیز. بدون بازپرداخت بدون اعتبار هیچ یک از پاسخ دادن به تلفن است.

ایالت نیویورک دادستان کل Letitia جیمز دو هفته پیش منتشر شد بیانیه ای خواستار بازی جوانمردانه توسط صنعت تلویزیون در حداقل کاهش هزینه های ورزشی-کمتر ورزشی شبکه ها و سیستم های تحویل اما چنین وزش تلاش هستند به راحتی نادیده گرفته شده توسط صنعت غرق در نفوذ میفروخت به سیاستمداران با لابی.

Letitia James
Letitia جیمزAP

اگر جیمز و دفتر او می خواهم به طور جدی توسط صنعت تلویزیون و ترکیبات او قول داد برای محافظت از او باید عضلانی و شروع به پرتاب وزن خود را در اطراف.

و برای آن دسته از مشترکان که احساس کردند که هرگاه خانواده مورد آزار قرار گرفته آنها را زمانی که آنها متعلق به Cablevision — یک توجیه موقعیت آن با توجه به گران قیمت ترین سیستم در کشور — Altice فرانسه متعلق به غول که خریداری Cablevision (بدون آرایش کالا در دست برنامه نویسی) باعث می شود Dolans به نظر می رسد مانند خیرخواه هوازن.

چه کسی بهترین است ؟ چه کسی مراقبت کنید ؟

بدترین قسمت است که ESPN گاو مستند است که آن را به سوخت های ورزشی نشان می دهد بحث میزبان به تمدید احمقانه بچه گانه بحث به عنوان به که است/بهتر بود مایکل جردن یا LeBron James. نمی تواند هر دو آنها بود و ترک آن را در آن است ؟ وجود دارد هیچ شرایطی و حمایت از کست به در نظر گرفتن ؟ یا باید آن را همیشه یک موضوع احمقانه رتبه بندی?

جذاب چگونه طرفداران با اندکی دوراندیشی بلافاصله می دانست NFL جدید تصویب تداخل پخش حکومت خواهد بود یک پوچی در عین حال NFL تا به حال هیچ سرنخی.

ان بی سی نیوز’ “امروز” نشان می دهد همچنان به بی شرمانه یک پلت فرم به فروش NBC برنامه نویسی. آخرین جمعه آن ارائه شده یک “منحصر به فرد اعلام”: “امروز” پس از آن مصاحبه یک شخص متصل به یک نرم افزار چوگان سرپهن لیگ با حداقل دو ذکر شده است که آن بازی در حال برنامه ریزی به نظر می رسد در NBC.

Tiz قانون نیویورک تربیت برنده Kentucky Derby. آن را فقط نبوده است اجرا نشده است.

یک راس Salzberg WABC-رادیویی “از این” پادکست هفته گذشته خواسته یک سوال بسیار خوبی است: هنگامی که این ویروس همه گیر است که شخص را به کسب و کار به عنوان معمول برای لیگ مدارس و ورزش شرکای کسب و کار از همه نوع که بستگی ارزان و اغلب بدرفتاری قرمز چینی کار خود را برای سود? من با “بله قطعا.”

بنابراین پایتخت ریخته جناح برندان Lewisburg برای مبتذل زن ستیز توییتهایی. به عنوان CBS’ ورن Schulich گفت: ما چند سال پیش خطرناک ترین کلمه در زبان ما تبدیل شده است “ارسال شده است.”

چگونه من می دانم که این ویروس زندگی من تغییر کرده است: هفته گذشته من خواهش کرد که همسر من به من را با او هنگامی که او رفت و به خرید پنیر.

پرستاران هفته به پایان رسید اما در این فضا و سلام و تماس باقی می ماند, “پرستار!”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de