Selena Quintanilla خانواده طول می کشد اقدام قانونی پس از تگزاس مرد قصد تهمت رویداد در مجسمه

مردی که قرار دادن امریکا بزرگ دوباره کلاه بر روی یک مجسمه سلنا در تگزاس چهره اقدام قانونی از اواخر songstress’ خانواده به اتهام استفاده از تصویر خود را برای سود.

جو مایکل پرز اعلام کرد که در Facebook صفحه 1 جولای که او می تواند سازماندهی یک مغلوب ساختن پیشی جستن در مجمع مجسمه در کورپس کریستی که immortalizes کشته Tejano خواننده. این رویداد برنامه ریزی شده برای ساعت 2 بعد از ظهر در جولای 11, تشویق هواداران خود را به پرچم و “مغلوب ساختن پیشی جستن دنده.”

“رسانه ها دارای رنگ خود را روایت در مورد تهمت کلاه که قرار داده شد سلنا مجسمه. در حال حاضر آن را به نوبه خود ما را به بیرون می آیند و رنگ خود ما روایت است که رسانه ها به آن اشتباه” پست متحده است.

همانطور که از چهارشنبه 134 نفر برنامه ریزی برای حضور در Facebook رویداد. یکی دیگر از 354 علاقه مند بودند در رفتن.

کورپس کریستی-پرورش cumbia آژیر شد در آستانه بین المللی ستارگی هنگامی که او به ضرب گلوله کشته شد در سال 1995 توسط fan club manager.

تماس گیرنده-زمان بخشی از ایالات متحده آمریکا امروز شبکه به دست آمده و یک کپی از بس و دست برداشتن نامه از سینگ سینگ & Trauben, LLP یک شرکت حقوقی از بورلی هیلز کالیفرنیا است که نشان دهنده س Productions, Inc. ابراهیم Quintanilla جونیور و املاک از Selena Quintanilla.

خانواده نامه مورخ جولای 7, متحده “متخلف” رویداد یک استفاده غیر مجاز و بهره برداری تجاری از نام و تصویر و شباهت هنرمند Selena Quintanilla.

25 سال پس از مرگ او, خواننده, سلنا الهام بخش طرفداران در سراسر ایالات متحده آمریکا به دنبال رویاهای خود

این Quintanilla خانواده منحصر به فرد صاحب همه حقوق از تبلیغات و به نام تصویر و شباهت سلنا. آن همچنین دارای رایج قانون علامت تجاری در عبارت “Bidi Bidi Bom Bom” که عنوان شد از سال 1994 برک آوت cumbia رسید.

برنامه ریزی شده مغلوب ساختن پیشی جستن رویداد استفاده کرده است شعار “Bidi, Bidi تهمت تهمت” در یک پوستر تبلیغاتی که خانواده نامه متحده “غیرقانونی درگیر در بازاریابی و توسعه و بهره برداری” از Quintanilla کالا.

در این نامه آمده سلنا نام, هویت, تصویر و یا شباهت هرگز “در هر زمان” همراه است با سیاست های حزبی و یا سازمان های سیاسی و یا اهداف.

این رویداد سیاسی برنامه ریزی شده در سلنا مجسمه “دروغ رسالت” که Quintanilla خانواده تایید مغلوب ساختن پیشی جستن با توجه به متوقف و دست بردارد ،

“بدون اخذ Quintanilla اجازه شما یک جانبه مربوط به سلنا نام تجاری و هویت با Donald J. Trump که اظهارات ایدئولوژی و سیاسی مجدد انتخابات هستند نه تایید و نه وابسته و Quintanilla در هر صورت” نامه متحده است.

“سلنا یک الهام بخش و نشاط بخشی رقم به میلیون ها نفر از مردم در سراسر جهان از همه نژادها مذاهب, ادیان و منشاء ملی از جمله کودکان و خانواده ها است. ارتباط سلنا با هر سیاستمدار و به خصوص با تفرقه و اختلاف معمولا نسبت به Donald J. Trump کاملا متناقض با, و آسیب رساندن به سلنا تصویر و نام تجاری و در نتیجه آسیب رساندن به Quintanilla.”

پرز گفت: Caller-زمان جمعه او را رد اتهامات.

“سلنا مجسمه نمادی از جامعه اسپانیایی زبان است. من می خواستم برای رساندن یک پیام است که اقلیت که حمایت از مغلوب ساختن پیشی جستن به تنهایی نیست” پرز گفت. “من می خواستم به نفوذ و تشویق کسانی است که آن را خوب برای نشان دادن حمایت برای رئیس جمهور ما.”

در حالی که متوقف و دست بردارد نامه متحده پرز دو روز با رعایت نظم و گفت: “به نظر می رسد به جلو به ادامه با مغلوب ساختن پیشی جستن مجلس در سلنا مجسمه در روز شنبه.

پرز همچنین گفت که او قصد دارد به اعلام شهرداری نامزدی برای شهر کورپس کریستی در مجسمه.

تماس گیرنده-زمان رسیده به ابراهیم Quintanilla جونیور و Suzette Quintanilla برای اظهار نظر در مورد سفارش یکشنبه. خانواده هنوز رتبهدهی نشده است بازگشت تماس برای نظر.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de