Ryan Seacrest را هرزه می گوید که او نمی باید یک سکته مغزی در “بت آمریکایی” پس از طرفداران صدای نگرانی

نگران نباشید, Ryan Seacrest خوب است.

Eagled چشم طرفداران پیشنهاد کرد که Seacrest دچار یک اورژانس پزشکی در حالی که میزبانی یکشنبه را “بت آمریکایی” آخر از لس آنجلس خانه پس از جانبازان میزبان نامفهوم کلمات خود را و چشم چپ خود را به نظر می رسد به برآمدگی در اواخر پخش.

بینندگان با بیان نگرانی های خود را در توییتر و این باورند که Seacrest دچار سکته مغزی به صورت زنده از تلویزیون. عدم وجود خود را از روز دوشنبه قسمت از “زندگی با کلی و رایان” تنها اضافه شده به طرفداران نگرانی.

“آیا Ryan Seacrest یک سکته مغزی ؟ من نگران” @JazzSamantha توییتی در حالی که @jordanvr_ افزود: “این ترسناک بود برای تماشای.. به نظر می رسد مانند او یک سکته مغزی.”

“توسط @RyanSeacrest خوب است؟” @KingDraqula توییتی. “ساخت نور از این. او رفت و از عادی به سخنرانی خود بودن و خود را چشم بسته در نیمه راه.”

‘بت آمریکایی’ آخر recap: فقط سام از راه دور تاج برنده اجتماعی دور نجومی

بیشتر ‘بت’: Ryan Seacrest می گوید او با استفاده از اصل قضات’ میز برای میزبانی از خانه

Seacrest نماینده ولی کاسته همه نگرانی های ارائه سلامت به روز رسانی.

“رایان نیست که هر نوع از سکته مغزی شب گذشته” خود را هرزه گفت: در یک بیانیه ارائه شده به سی ان ان و مردم است. “مانند بسیاری از مردم در حال حاضر رایان است تنظیم به حالت عادی و پیدا کردن کار-صفحه اصلی تعادل با افزوده شدن استرس نیاز به قرار دادن بر روی زندگی می کنند نشان می دهد از خانه است.”

همانطور که برای کار از دست رفته روز دوشنبه? “او به خوبی سزاوار روز” در این بیانیه اضافه شده است.

“بین” زنده با کلی و رایان’ آمریکایی ‘بت’ ‘On Air with Ryan Seacrest,’ و دیزنی خانواده Singalong ویژه او شده است دستکاری سه به چهار در هوا شغل در طول چند هفته گذشته و او نیاز به استراحت” بیانیه ای گفت:.

Seacrest به عنوان میزبان از “بت آمریکایی” پس از نمایش عرضه در سال 2002. سرگرمی titan خود را آغاز صبح روزانه, رادیو, نشان می دهد, “On Air With Ryan Seacrest” در سال 2004 و شروع به میزبانی شرکت “زنده با کلی و رایان” با Kelly Ripa در سال 2017.

بیش از 795,000 آمریکایی در هر سال دچار سکته مغزی. در حدود 140,000 نفر می میرند هر سال از سکته مغزی, کشور, پنجمین علت مرگ و میر با توجه به مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری.

مشترک نشانه ستک شامل ناگهانی مشکل دیدن در یک یا هر دو چشم, مشکل در صحبت کردن و عدم هماهنگی آژانس فدرال توضیح می دهد.

کمک: Ken Alltucker

‘زنده’: Kelly Ripa تفریحی برای برش پسر مایکل مو با قیچی آشپزخانه

بیشتر: Beyoncé اختصاص ‘When You Wish Upon a Star’ به سلامت کارگران در دیزنی خانواده Singalong’

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>