راب مانفرد: MLB می تواند از دست دادن تا 4 میلیارد دلار است که اگر هیچ فصل

یک سال 2020 بدون لیگ اصلی بیس بال می تواند منجر به ضرر و زیان برای این صنعت است که “می تواند رویکرد 4 میلیارد دلار” کمیسر راب مانفرد گفت: پنج شنبه شب.

در یک مصاحبه در سی ان ان “AC360” با اندرسون کوپر و دکتر سانجی گوپتا مانفرد همچنین ابراز امیدواری کرد که او و بازیکنان ارتباط معادل تونی کلارک می تواند به پیدا کردن زمینه های مشترک در شرایط اقتصادی برای کوتاه فصل بیس بال گذاشته سلامت و پروتکل های ایمنی است که در حال حاضر پیشنهاد شده است به اتحادیه و حمایت برای هر بازیکن است که تصمیم گرفتند این آزمایش با توجه به نگرانی در مورد کوروناویروس.

مانفرد و معاونان او برگزار شد یک جلسه مجازی سهشنبه با کلارک و معاونان او اولین رسمی هم به بیش از راه اندازی این فصل شبیه هیچ دیگر با هیچ جدید مذاکرات برنامه ریزی شده است. دو طرف در درجه اول dialogued در مورد ایمنی و بهداشت با درخواست اتحادیه برای کسب اطلاعات بیشتر به جای مالی معما صرفه جویی در کسانی که مناقصه مذاکرات برای بعد.

“من فکر می کنم که هر زمان که وجود دارد بحث در مورد اقتصاد عموم مردم تمایل به توصیف آن به عنوان یک مبارزه” مانفرد گفت. “برای من شخصا به من اعتماد به نفس زیادی است که ما را در رسیدن به یک توافق با بازیکنان ارتباط هر دو که آن را امن برای بازگشت به کار و کار و کار کردن مسائل اقتصادی است که باید حل و فصل شود.”

موضوع اقتصادی است و نه ابتدایی, اگر حساس است. بازیکنان احساس می کنید که آنها باید خود را دریافت سرشکن حقوق برای قرار دادن خود را در راه آسیب است در حالی که صاحبان ادعا می کنند که معقول نیست اگر آنها نمی تواند فروش بلیط و همچنین پارکینگ امتیازات و مانند قرار دادن جدی دندانه در درآمد خود را. خود را از کارفرمایان و صاحبان مانفرد گفت: در حال صدمه زدن به.

Rob Manfred
راب مانفردAP

“اثرات اقتصادی ویرانگر رک و پوست کنده برای باشگاه” مانفرد گفت. “ما یک کسب و کار بزرگ است اما ما یک کسب و کار فصلی و متاسفانه این بحران آغاز شد در نوع یک نقطه کم برای ما از نظر درآمد. ما تا به حال کاملا شروع فصل ما نشده است و اگر ما نمی بازی در یک فصل به ضرر و زیان برای صاحبان می تواند رویکرد 4 میلیارد دلار.”

که مقدار به حدود 133.3 میلیون نفر در هر تیم.

کمیسر دقیق برنامه برای تست quarantining و دوست دارد که او ارائه شده به این اتحادیه در روز سه شنبه. بازیکنان تست خواهد شد “چند بار در هفته او گفت:” با چرخش 24 ساعته نتایج جستجو برای حسن نیت ارائه میدهد از یک آزمایشگاه در ایالت یوتا که قبلا جمع آوری شده بازیکنان تست مواد مخدر. اگر یک بازیکن تست مثبت مانفرد گفت: این ورزش نیاز نیست تعطیل: “کارشناسان ما مشاوره ما است که ما نمی نیاز به یک 14 روز در قرنطینه [برای کسانی که در معرض]. آنچه که ما انجام خواهد داد این است که مثبت فرد حذف خواهد شد از بقیه گروه. وجود خواهد داشت یک قرنطینه ترتیب در هر مرکز و در هر شهرستان. و سپس ما به شما تماس با ردیابی برای افرادی است که به اعتقاد ما وجود دارد تماس با ما را فراموش نقطه از مراقبت های تست برای آن دسته از افراد برای به حداقل رساندن احتمال وجود دارد که یک گسترش یافته است.”

تحت تاثیر بازیکنان خواهد بود قرنطینه مانفرد افزود: تا زمانی که آنها دریافت دو تست منفی در یک دوره 24 ساعته.

پرسید: چگونه او واکنش نشان می دهند اگر یک بازیکن به سادگی احساس نمی امن, بازی, مانفرد گفت: “ما امیدواریم که که ما قادر خواهد بود برای متقاعد کردن گسترده اکثریت قریب به اتفاق بازیکنان ما است که آن را امن برای بازگشت به کار. پروتکل ها برای بازگشت به بازی های مرتبط با سلامت پروتکل حدود 80 صفحه در طول. آنها فوق العاده دقیق است. آنها را پوشش همه چیز را از چه بازیکنان سفر خواهد کرد. منشور خصوصی. چگونه کسانی که منشور را تمیز شود. که دسترسی به ورزشگاه. سخت محدودیت در تعداد زیادی از مردم. Tiering از کارکنان به طوری که حتی کسانی که در ورزشگاه خواهد بود و جدا از بازیکنان است. بنابراین ما امیدواریم که که ما قادر خواهید بود به آنها را متقاعد کند که آن را امن است.

“در پایان روز اگر وجود بازیکنان با هر شرایط بهداشتی و یا فقط شخصی خود را شک و تردید ما هرگز زور آنها را امتحان کنید یا به زور آنها را به بازگشت به کار. آنها می توانید صبر کنید تا زمانی که آنها احساس آنها در حال آماده به آمده است.”

او شده است در تماس با ایالات متحده فرمانداران از ایالات متحده است که خانه تیم مانفرد گفت: در مورد زنده ماندن از میزبانی بازی های مورد نظر و تاریخ شروع و از اوایل ماه جولای. او اشاره نمی تورنتو, خانه Blue Jays که می تواند یک مشکل با کانادا در زمان قیمومیت که مردم قرنطینه برای 14 روز پس از ورود به کشور است.

“فرض کنید که ما سعی کنید به بازی بعضی از بازی ها شروع و در نیمه اول ماه جولای اکثر فرمانداران ابراز امیدواری کرد که ما قادر خواهد بود برای استفاده از امکانات البته در ابتدا بدون طرفداران” مانفرد گفت. “اما ما باید برنامه های احتمالی اگر در واقع وجود دارد یک مشکل در یک بازار خاص است. ما باید برنامه های احتمالی که در آن است که تیم می تواند در جایی دیگر حداقل به طور موقت.”

— با جوئل شرمن

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>