تجدید نظر در کالج و یا حداقل ترم پاییز در coronavirus? شما در معرض خطر نیست فارغ التحصیلی

دانشگاه بود و برای رسیدن به هنری Huynh. اولین نسل از بوستون در حال حاضر رد شده توسط بسیاری از دانشگاه های او فکر می کردم او می تواند رسیدن به. چند که او را قبول او نمی تواند استطاعت. شمال شرقی معوق خود نرم افزار.

بنابراین او با زندگی خود و ساخته شده برنامه ای برای حضور در محلی عمومی دانشگاه, دانشگاه ماساچوست در بوستون است.

اما در مارس 14, او متوجه یک ایمیل از دانشگاه. او گفت: “او خیلی عصبی او نمی تواند آن را باز کنید برای ساعت. هنگامی که او به او آموخته شمال شرقی تا به حال مورد قبول او. حتی بهتر از کمک های مالی بسته خواهد پوشش هزینه های خود را.

“شمال شرقی تقریبا زندگی من را تغییر داد” او گفت:.

یک سال بعد coronavirus تغییر زندگی خود را دوباره.

کلاس های آنلاین در شمال شرقی شده اند یک چالش است. زمانی که کالج لغو کلاس های حضوری در طول coronavirus شیوع او امیدوار است او می شود مجاز به اقامت در خوابگاه خود را. اما دانش آموزان به خانه فرستاده شدند.

تحصیل دشوار است گفت: وقتی که رختخواب خود فقط چند فوت دور. در دانشگاه او احساس او در یادگیری است. در حال حاضر او احساس می کند مانند او فقط رفتن را از طریق حرکات.

دانش آموزان خسته از کلاس های آنلاین: دانشگاه نمی توانم بگویم که آیا آنها باز در پاییز سال 2020

او قصد دارد برای ثبت نام در ترم پاییز — او گفت کمک های مالی به آن بستگی دارد — اما قلب خود را فقط در مطالعات آنلاین.

“من در یادگیری هر چیزی آنلاین,” او گفت:. “من فقط به خاطر سپردن مسائل است.”

برای نسل اول و دانش آموزان کم درآمد مانند Huynh آینده اغلب متزلزل قبل از شیوع کروناویروس. این دانش آموزان به طور متوسط کاهش نرخ فارغ التحصیلی از خود بیشتر مالی پایدار همسالان. اگر آنها را رها کردن آنها اغلب زین با هزاران دلار در بدهی اما بدون در دراز مدت سود منافع از یک مدرک دانشگاهی برای کمک به آنها را به پرداخت آن است.

برای این دانشجویان در نظر گرفتن یک ترم یا یک سال خاموش — به کار و یا صبر کنید برای ثبات بیشتر, چشم انداز — می تواند به معنای آنها هرگز فارغ التحصیل.

ترس از آغاز یک بحران برای در خطر و دانشجویان طرفداران و مربیان هستند و فشار دادن آنها را به ماندن در مدرسه است.

حال نظرسنجی ها نشان می دهد یک تکه از دانش آموزان می اندیشند کالج خود برنامه. برخی از در حال حاضر انتخاب شده به چشم پوشیدن کالج خود را انتخاب و یا انتقال به یک نهاد نزدیک به خانه. دیگران سوال که چگونه آنها خواهیم پرداخت برای آموزش و پرورش خود را به عنوان پدر و مادر خود را’ تغییرات اشتغال و نرخ بیکاری در کشور رویکردهای نزدیک به 15٪.

هر کس به نظر می رسد که تلاش برای کشف کردن چشم انداز جدید در همان زمان. آن را تقریبا به طور قطع می تواند آسان تر برای دانش آموزان از خانواده به معنای به ظاهر با موفقیت.

را به دانش آموزان نشان می دهد تا برای کالج در پاییز سال 2020? کالج ارائه یک اشاره. آن را زیبا.

‘خانه من است و فقط اشتباه محیط زیست برای یادگیری در’

داریو Magana ویلیامز می خواستم برای حضور در دانشگاه جورج میسون برای مطالعه و کسب و کار. آن را به اندازه کافی دور از خانه اش در پایتخت کشور که او می تواند احساس او در جایی زندگی جدید اما نه تا آنجا که او نمی تواند به صورت دوره ای بازدید از خانواده خود را.

بنابراین بسیار تغییر کرده است برای فارغ التحصیلی دبیرستان ارشد.

در طول coronavirus شیوع خانواده اش نیست و در آوردن پول به همان اندازه به عنوان آنها استفاده می شود. و با وجود دانشکده ها’ برنامه ای برای بازگشایی دانشگاه ها در این پاییز به Magana ویلیامز به نظر نمی رسد به احتمال زیاد است که او به بازگشت به فیزیکی کلاس درس به زودی.

خانواده اش تصمیم به خطر صرف پول اضافی برای کلاس های درس کالج آنلاین از شناخته شده مدرسه. اما او نمیخواهد به یک سال فاصله است.

“من احساس می کنم اگر من به اولین سال من می خواهم به از دست دادن همه چیز من بود,” او گفت:.

به جای او برنامه ریزی برای اقامت در واشنگتن و حضور در دانشگاه, District of Columbia.

تلاش برای نگه داشتن دانش آموزان ثبت نام شده در بالا تبدیل شده نگرانی برای حمایت از گروه هایی مانند منطقه کلمبیا دسترسی به برنامه های که کار کرده با Magana ویلیامز.

سالمندان دبیرستان در حال حاضر می خواهم کالج گزینه های که به خانه نزدیک تر و ارزان تر هستند گفت: Tosha Lewis, معاون رئیس جمهور از این گروه است.

کارکنان نیز کمک به آن دسته از دانش آموزان درخواست خود را از کالج ها برای افزایش کمک های مالی. بسیاری از اعضای خانواده خود را از دست داده اند شغل خود و یا در غیر این صورت دیده می شود درآمد خود را کاهش دهد با توجه به اقتصادی اختلالات ناشی از ویروس است.

بازسازی یک طرح وقت گیر است و می تواند تهدید آمیز و گیج کننده است به خصوص برای دانش آموزانی که خانواده ها استفاده نمی شود به مرور جهان از کالج ها. دانش آموزان باید در رسیدن به هر دانشگاهی به صورت جداگانه. و آنها باید به انتظار هفته قبل از اینکه آنها می دانند که اگر آنها دریافت پول بیشتر است. گروه های حمایت کمک مربی آنها.

“دانش آموزان ما نیست خجالتی در مورد درخواست برای پول بیشتر که چیز خوبی است” لوئیس گفت.

مدرسه آنلاین به اندازه کافی سخت است. اگر شما هنوز هم یادگیری به صحبت می کنند زبان انگلیسی ؟

تصمیم گیری در مورد ترم پاییز می تواند حتی بیشتر پیچیده برای دانش آموزان در حال حاضر در دانشگاه. برای شروع دانش آموزان می گویند که آنها در حال مواجهه با یک یورش شکی نیست که آنها واقعا نمی شده است, آموزش آنلاین با وجود این بدهی آنها دشوار است. پس از آن وجود دارد بیشتر وجودی نگرانی. برخی از دانش آموزان فاقد دسترسی به امن مسکن به خانه لوییس گفت: “پس از اینکه مجبور به ترک خوابگاه در وسط ترم ثابت یک مشکل است. دیگران نمی باید یک اتصال به اینترنت قابل اعتماد در خانه ساخته شده است که یادگیری دیجیتال حتی سخت تر است.

اینها همان نگرانی های ابراز شده توسط در-خطر بالا دانش آموزان و دانشجویان است که کار با خط پایین یک کالج, گروه حمایت است که با این نسخهها کار با دانش آموزان در شهر نیویورک و شیکاگو و بوستون از جمله Huynh. اما از حدود 1,000 سالمندان دبیرستان آژانس در حال کار با تنها شش تا کنون گفته اند که آنها اصلا قصد حضور در دانشگاه گفت: Steve کولون مدیر اجرایی.

دانش آموزان هستند, اما, انتظار برای ارتکاب. معمولا در مارس 1, 90% از پایین خط دانش آموزان متعهد به کالج. در این سال حدود 3 در 4 بود. بسیاری از کالج ها را تحت فشار قرار دادند مهلت ثبت نام خود را فراتر از مارس 1, که, Colón گفت: به احتمال زیاد بازی در یک نقش است. اما دانش آموزان نیز نگران است.

“من فکر می کنم بسیاری از آنها عصبی در مورد شروع یک کنترل از راه دور, مد” کولون گفت. “به خصوص اگر آن را برای رفتن به یک کالج که در آن آنها باید بالاتر از جیب هزینه ها.”

او مظنون بیشتر دانشجویان را به انتخاب کردن برای رفت و آمد دانشگاه, گزینه ای است که اغلب ارزان تر است.

جاش ارمیا ارشد دبیرستان در بروکلین است که یک خط پایین دانشجویی دست و پنجه نرم کردن با هزینه. تمدید مهلت ثبت نام شده مفید, اما او هنوز هم مطمئن نیستید که چگونه او را برای پرداخت مورد نظر خود را در دانشگاه روچستر موسسه فناوری.

به عنوان یک دانش آموز نسل اول او هیجان زده در مورد تکان دادن تا زندگی خود را با رفتن به کالج.

اما کمک های مالی بسته است بی رحم, او گفت:. مادر خود پول به دست آورده با نگهداری از کودکان, اما که خشک شده است در طول بیماری همه گیر. برای حضور در لب به لب الاغ معنی خواهد بود که بسیاری از وام های دانشجویی.

اگر او تصمیم می گیرد او نمی تواند لب به لب الاغ, Alfred دولت, کالج, ارزان قیمت, مدرسه دولتی است که از گزینه خود را با کمک های مالی سخاوتمندانه ترین بسته.

در هر صورت چشم انداز کلاس های آنلاین و ماه بیشتر در خانه دلهره آور است. وجود دارد بیش از حد بسیاری از حواس او را پرت و او نتواند حرکت از شهرستان.

“خانه من است و فقط اشتباه محیط زیست برای یادگیری در,” او گفت:.

آخرین coronavirus میدان نبرد: مردم خشمگین هستند بیش از 2020 مراسم فارغ التحصیلی

“ما همه می خواهم وضوح بیشتر’

آن را کمک نمی کند که دانش آموزان باید کمی وضوح در چه ترم پاییز خواهد بود. حتی دانشگاه ها در همان منطقه جغرافیایی باید اساسا استراتژی های مختلف. سیستم دانشگاه ایالتی کالیفرنیا می گوید همه از آن 23 دانشگاه را با چوب مجازی آموزش برای ترم پاییز.

که شامل دانشگاه ایالتی سن دیگو که رئیس جمهور Adela de la Torre گفت: این موسسه نمی تواند “قمار که آزمایش و درمان خواهد بود به طوری قابل ملاحظه بهبود یافته در ماه اوت.”

در ضمن دانشگاه کالیفرنیا در سن دیگو در این ماه اعلام کرد برنامه های خود را به آزمون آن دانشجویان و استادان به طور منظم برای کوروناویروس. امید است این برنامه می تواند از گسترش 5,000 دانشجویان و فارغ التحصیلان ماهانه جمعیت 65,000 دانشجویان و اعضای هیات علمی.

به عنوان خانواده های عمدی آنها درخواست در مورد امکان در نظر گرفتن یک سال فاصله و یا اگر خود را سپرده خواهد شد استرداد گفت: کارن Sieben Backes این دین از ثبت نام در کالج سنت بندیکت & دانشگاه سنت جان یک موسسه خصوصی در مینه سوتا است. نگرانی بیشتر حاد از نسل اول و یا دانش آموزان کم درآمد است که می تواند در آینده از خارج از دولت.

در دانشگاه سانتا کلارا در کالیفرنیا تعداد زیادی از دانش آموزان درخواست کمک مالی کرده است و تقریبا دو برابر این سال در مقایسه با سال گذشته گفت: اوا بلانکو Masias این دین از پذیرش در مقطع کارشناسی. درخواست می آیند عمدتا از پایین به خانواده های با درآمد متوسط. تا کنون این دانشکده شده است قادر به تغییر مسیر برخی از پول از دانش آموزانی که پذیرفته شد اما تصمیم خود را برای حضور در. اما محدودیت هایی وجود دارد به آنچه در دانشگاه می توانید انجام دهید و به سوالات آن پاسخ دهید.

“همه ما می خواهیم وضوح بیشتر” بلانکو Masias گفت. “همه ما می خواهیم در سال آینده به مثبت شروع و در ادامه به دریافت بهتر برای دانش آموزان ما. این واقعا مایه تاسف ما به زندگی تحت این شرایط است.”

هیچ دانش آموزان است. هیچ فارغ التحصیلی: ‘Total devastation’ در شهرها در طول همه گیر

دلیل بیم و مزایای عالی آموزش و پرورش

ویلیام Serrata رئیس جمهور از جامعه ال پاسو در تگزاس می داند که خانواده ها و دانش آموزان نگران سقوط و او می داند که درخواست تجدید نظر از یک سال فاصله است.

هنوز هم او امیدوار است هر دانش آموزان آینده نگر رهبری برای موسسه خود را جلوگیری از آن — و نه فقط برای تقویت مدرسه درآمد. وی با اشاره به سال 2011 مطالعه دانش آموزان در El Paso منطقه است. آن یافت می شود که تنها 1% از دانش آموزان که در زمان خاموش خود را از کالج مطالعات در نهایت به دست آورده مدارک تحصیلی.

“من می دانم که بسیاری از مردم, گاهی, آنها, ‘شما تنها در مورد ثبت نام,’, ” او گفت:. “من نگران آینده این دانش آموزان است. من می خواهم آنها را قادر به دریافت اعتبار قادر به درو مزایای عالی آموزش و پرورش که در من است.”

Serrata است دیدن نشانه هایی از کاهش علاقه دانش آموز. در آوریل 20, تابستان, ثبت نام پایین بود 20 درصد از سطح نرمال است. همانطور که از هفته گذشته در آن بود که تنها 7 درصد است که تشویق Serrata گفت. اما این روند هنوز هم غیر معمول: دانش آموزان به طور معمول گله به آموزش عالی زمانی که اقتصاد مبارزات.

و این نگرانی به Serrata. زمانی که اقتصاد شروع می کند به بازیابی, بهترین شغل او گفت: تقریبا قطعا به کسانی که با برخی متوسطه آموزش و پرورش است.

“ما قطعا درک پست-COVID-19 جهان متفاوت خواهد بود,” او گفت:. “اما یک چیز است که پله واقعی در سراسر است که بیشتر به شما یاد بگیرند که بیشتر به شما کسب درآمد و کمتر احتمال دارد که شما را بیکار می شود.”

Magana ویلیامز, District of Columbia, دانش آموز, به نظر می رسد درونی ارزش کالج. او طرح خود را با استفاده از ترم در UDC به بهبود نمرات خود را با امید دریافت کمک مالی برای حضور در یک کالج دورتر از خانه. او می خواهد به انجام کار درست با خانواده اش در شروع خود را در کالج آموزش و پرورش است. پدر و مادر خود نقل مکان کرد از مکزیک به ایالات متحده و او می خواهد به افتخار انتظارات خود را.

“آنها نمی باید همان فرصت” او گفت:. “رفتن به دانشگاه است که با بهره گیری از فرصت آنها را به من داد فقط بهتر است.”

آموزش و پرورش پوشش در ایالات متحده آمریکا امروز ساخته شده است ممکن است در بخشی از یک کمک مالی از بنیاد بیل و ملیندا گیتس. بنیاد گیتس ارائه نمی دهد سرمقاله ورودی.

بیشتر در شیوع کروناویروس از ایالات متحده آمریکا امروز:

Coronavirus قفل کردن رویاهای از ورزشکاران و خانواده هایی که در شمارش ورزشی کمک هزینه تحصیلی

مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید: مدارس باید کاملا باز ” این سقوط می گوید Fauci نمی دهد ‘پاسخ قابل قبول’

در میان coronavirus اخراج سالمندان دبیرستان خیلی نامشخص به ارتکاب به یک کالج

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>