جمهوری خواهان می خواهند به جای اضافی $600 بیکاری با 70 درصد جایگزینی دستمزد — در اینجا به همین دلیل است که می تواند ماه به اجرای

گام بعدی برای آمریکایی ها که ممکن است خود را دریافت کرده اند آخرین بیکاری-بیمه چک که شامل اضافی 600 دلار در هف

توسط NEWSAMINS در 8 مرداد 1399

گام بعدی برای آمریکایی ها که ممکن است خود را دریافت کرده اند آخرین بیکاری-بیمه چک که شامل اضافی 600 دلار در هفته از مراقبت عمل می کنند ؟

خوب این بستگی دارد که چگونه به خوبی مجهز به کشورهای خود را' دفاتر اشتغال هستند.

روز دوشنبه در نیویورک پرده برداری از یک بسته محرک اقتصادی جدید, لقب, بهداشت و کمک های اقتصادی مسئولیت حفاظت و قانون مدارس و یا بهبود می یابد, قانون که خواستار اجرای مکمل هفتگی مزایای بیکاری برابر با 70 درصد از کارگران قبل از دستمزد با 500 دلار کلاه.

اما اجرای این امر را حداقل از هشت به 20 سال برای دولت کار ادارات با توجه به یادداشتی به اعضای کنگره نوشته شده توسط انجمن ملی از دولت نیروی کار سازمان های غیر انتفاعی و غیر حزبی تجارت ،

" جمهوری خواهان بهبود عمل خواهد برخی از اختصاص 2 میلیارد دلار برای دولت نیروی کار سازمان برای ارتقاء کامپیوتر خود را به سیستم های پردازش. "

تا زمانی متحده می تواند پیاده سازی است که حزب جمهوریخواه خواستار طرح برای دو ماه که در آن بیکاری بهره مند خواهد دریافت یک آپارتمان 200 دلار در هفته در بالای آنچه که آنها در غیر این صورت دریافت در سطح دولت است.

کار, منشی, یوجین Scalia گفت: "اکثریت بزرگی [از دولت] نشان داد که آنها می توانید دریافت این انجام می شود در عرض هشت هفته است." متحده می تواند برای چشم پوشی از اعمال از وزارت کار "اگر آنها قادر به دستیابی به آن" ظرف هشت هفته او گفت: در مصاحبه با CNBC در روز سه شنبه.

نظر: کشتن $600 بیکاری است boneheaded حرکت

این بهبود می یابد عمل خواهد برخی از اختصاص 2 میلیارد دلار برای دولت نیروی کار سازمان برای ارتقاء کامپیوتر خود را به سیستم های پردازش.

Scalia گفت که یک پیشنهاد مطرح شده توسط رهبر اقلیت سنا چاک شومر و سناتور Ron Wyden یک دموکرات از اورگان که روابط مزایای بیکاری به دولت نرخ بیکاری را "مورد نیاز بیشتر تغییرات متحده است."

زمان تاخیر به سوئیچ بیش به 70 درصد دستمزد-جایگزینی پرداخت فرمول مربوط به این واقعیت است که بسیاری از مردم دریافت مزایای بیکاری خود شاغل هستند و یا در حال فرفره کارگران گفت: Wayne Vroman یک اقتصاددان در موسسه شهری چپ متمایل به سیاست فکر می کنم تانک.

در زیر 2 تریلیون دلار بسته محرک شناخته شده به عنوان مراقبت در عمل این نوع از کارگران شد واجد شرایط برای مزایای بیکاری. بدون مراقبت های عمل شده اند فاقد شرایط لازم.

بر خلاف سنتی حقوق و مزایای کارگران خود اشتغالی و فرفره کارگران اغلب فرار درآمد که به طور خودکار گزارش به دولت نیروی کار سازمان.بنابراین دولت نیروی کار سازمان "را به درخواست اطلاعات از یک متقاضی از خود 1099 فرم مالیاتی" Vroman گفت.

(1099 فرم مالیاتی است که اغلب استفاده می شود در محل W2 فرم گزارش درآمد به دولت برای یک فرد است که یک کارمند با توجه به سرویس درآمد داخلی.)

"کسانی که فرم را در خدمت به عنوان یک منبع درآمد اما آنها بسیار مشکل تر برای دریافت نگه دارید از او گفت:" و به احتمال زیاد نیاز به دولت نیروی کار پرسنل به صحبت می کنند به صورت جداگانه با بیکاری بهره مند.

" 'جمهوریخواه پیشنهاد بیمه بیکاری به سادگی قرار داده است بیاستفاده. آن را به تاخیر مزایای هفته اگر نه ماه ما به عنوان اسلاید به یک درجه بیشتر از رکود است.' "

— رهبر اقلیت سنا چاک شومر

اگر مزایای بیکاری در حال توزیع بر اساس متقاضیان قبل از دستمزد "ظرفیت های جدید نیاز به ایجاد برای دریافت و تجزیه و تحلیل اطلاعات درآمد برای خود اشتغالی کارگران" انجمن ملی دولت نیروی کار سازمان گفت.

اما بسیاری از ایالت ها مانند فلوریدا در حال حاضر مبارزه با پردازش تعداد مدعیان بیکاری در موقع. به عنوان یک نتیجه بیش از 55 ، 000 فلوریدا واجد شرایط بودند که از دست رفته را 600 دلار در هفته افزایش مزایای بیکاری CNBC گزارش شده است.

گروه فرصت های اقتصادی که اداره مزایای بیکاری در فلوریدا به تازگی قطع نزدیک به 1000 قرارداد مرکز تماس کارگران است.

آژانس گفت MarketWatch آن است که "به طور فعال نظارت بر بحث های ساخته شده توسط کنگره احتمالا تمدید مزایای بیکاری فدرال و مجدانه کار با وزارت کار ایالات متحده به خدمت فلوریدا."

Vromen مظنون است که می گوید که مکمل نیروی کار خود را سازمان با بودجه های بیشتر در سطح دولت به عنوان مخالف با تکیه بر وجوه فدرال خواهد تنظیم به راحتی به 70 درصد دستمزد جایگزینی فرمول اگر جمهوریخواه پیشنهاد شده است امضا و به قانون است.

همچنین نگاه کنید به: جمهوری خواهان و دموکرات ها هر دو می خواهند دور دیگری از محرک چک — اما در اینجا که در آنها اختلاف نظر دارند

مجلس نمایندگان و سنا دموکرات ها نگه دارید که جمهوری خواه پیشنهاد برای مزایای بیکاری ناعادلانه جریمه آمریکایی ها که بیکار هستند و با توجه به همه گیر. "اگر شما از دست رفته خود را از طریق هیچ گسل از خود جمهوری خواهان می خواهند شما را به 30% کاهش پرداخت," چاک شومر نیویورک دموکرات روز دوشنبه گفت:.

"جمهوری خواه پیشنهاد بیمه بیکاری به سادگی قرار داده است بیاستفاده. آن را به تاخیر مزایای هفته اگر نه ماه ما به عنوان اسلاید به یک درجه بیشتر از رکود" گفت: در آمریکا هستند.

شومر و مجلس نانسی پلوسی و همچنین بسیاری دیگر از قانونگذاران دموکرات شده اند اصرار جمهوری خواهان در نظر گرفتن قهرمانان قانون 3 تریلیون دلار بسته محرک اقتصادی آمریکا گذرانده است.

که پیشنهاد, در میان چیزهای دیگر را گسترش اضافی $600 فدرال بیکاری ژانویه 2021.

این دفتر بودجه کنگره در بر داشت که اگر این منافع تمدید شد از طریق ژانویه 2021 حدود پنج نفر از هر شش گیرندگان را بیشتر دریافت سود از آنها را از کار کسانی که شش ماه است.

جمهوری خواهان می گویند که عمل به عنوان یک عامل بازدارنده برای ذینفع به بازگشت به کار. دموکرات ها در حال برگزاری است که وجود ندارد به اندازه کافی شغل در خارج وجود دارد برای افراد بیکار را پر کنید.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب