Redskins مربی ران ریورا می گوید: تغییر نام برای سال 2020 فصل خواهد بود ‘عالی’

حتی قبل از اخیر فشار توسط حامیان مالی و سرمایه گذاران برای ردسکینز واشنگتن برای تغییر نام مستعار خود را جدید, مربی ران ریورا می گوید که او و تیم صاحب دانیل اسنایدر در حال حاضر بحث در مورد تغییر نام این تیم است.

در مصاحبه با واشنگتن پست ریورا گفت: این تغییر می تواند اتفاق می افتد در دو ماه آینده.

“اگر ما آن را انجام داده در زمان برای فصل آن عالی خواهد بود,” او گفت:.

فدرال اکسپرس, عنوان اسپانسر این تیم در ورزشگاه خانگی در Landover مریلند به طور رسمی خواسته این تیم به یک تغییر در روز پنج شنبه. روز بعد این تیم با صدور بیانیه ای که آن را تحت یک “بررسی دقیق” از نام مستعار است که بسیاری از آمریکایی های بومی در نظر توهین آمیز است.

ریورا گفت: بحث های خود را با اسنایدر شده برای بیش از یک ماه است. او اضافه کرد که اسنایدر شروع به صحبت کردن به NFL مقامات 2 1/2 هفته پیش – نشانه مردی که یک بار گفت که “هرگز” تغییر نام تیم در حال حاضر ممکن است مایل به انجام درست آن.

به صورت بالقوه لقب جدید رسانه های اجتماعی شده است, آب گرفتگی با پیشنهادات. ریورا می گوید او و اسنایدر نیز مورد بحث و امکانات متعدد.

“ما با یک زن و شوهر از نام. دو تا از آنها را واقعا “دوست دارم” ریورا گفت: بدون وارد شدن به جزئیات.

ریورا گفت: ارسال این مهم به احترام فرهنگ بومی آمریکایی و سنت چیزی که او را درک نمی کنند قبل از — با وجود گذراندن بخشی از دوران کودکی خود را در منطقه واشنگتن.

“این سخت بود به درک که آن را در هر راه یک نژادپرست چیز را با شما صادق باشد,” او گفت:. “در حال حاضر قرار دادن آن در چشم انداز شده است وجود دارد تغییر دهید.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de