رنجرز کیسه مراسلات پستی: چه آدم فاکس و تونی دی آنجلو را شباهت مفهومی برای آینده

از شما درخواست ما پاسخ دهد. این پست فیلدینگ پرسش های خوانندگان در مورد نیویورک بزرگترین طرفدار تیم های ورزشی و ضرب و شتم ما نویسندگان برای پاسخ به آنها را در یک سری از به طور منظم منتشر شده mailbags. امروز قسط: رنجرز.

اگر رنجرز در حال رفتن به نگه داشتن PP1 (اولین قدرت-بازی بازی واحد) وجود دارد بین 90 ثانیه و یا کامل دو دقیقه که خوب است, اما آن را کمی مضحک است که آدم فاکس نشسته بر روی نیمکت او با توانایی های خود را به دیدن چندین نمایشنامه های پیش رو و ارائه شگفت انگیز عبور می کند ؟ من نمی گویم به دست انداز [Tony] DeAngelo اما به بازی در کنار او. من می دانم که بیش از 10 سال گذشته هر تیم دگرگون شده به داشتن چهار جلو اما وقتی فاکس سمت چپ است شما را مجبور به تجدید نظر در آن و او هدر رفته در PP2. — @ChristoKoenig

این یک معمای تمام حق رنجرز با دو جوان و با استعداد راست دست جرم و قدرت-بازی بازی رانندگان در دی آنجلو و روباه و تنها زمان زیادی برای رفتن به اطراف. من فکر می کنم نزدیک به تقلید از توانایی های تهاجمی چیزی است که مدیریت را در نظر بگیرید هنگامی که دی آنجلو می شود محدود رایگان عامل این offseason. فصل آینده احتمالا نگاه متفاوت است.

اولین واحد به طور متوسط حدود 1:20 بیشتر در هر بازی از واحد دوم با دی آنجلو (3:05 per) تا در درجه اول با Artemi Panarin, Mika Zibanejad کریس Kreider و رایان Strome. فاکس (1:59) به طور کلی در واحد دوم با پاول Buchnevich, Kaapo Kakko برندان Lemieux یا Filip Chytil و یعقوب Trouba.

حرکت فاکس به اولین واحد در محل Strome (که که در آن خواهد بود) احتمالا نیروی دیوید کوین برای اضافه کردن یکی دیگر از defenseman به واحد دوم و که دقیقا همان است که خواهد بود; Ryan لیندگرن مارک Staal یا برندان اسمیت ؟

اما فراتر از آن است که آن را غیر واقعی است به انتظار رنجرز به ایجاد یک تغییر برای برنامه ریزی آینده مقدماتی سه از پنج بازی در برابر Carolina. قدرت بازی هر چند 0-برای-9 بیش از سه بازی نهایی hummed در 32.2 درصد سرعت در 34 بازی (29-برای-99) پس از کریسمس وقفه. آن است که منحصر به فرد قدرت است. وجود دارد هیچ چیز شکسته برای تعمیر.

سال آینده یک داستان متفاوت است.

یکی از آلن Vigneault بزرگترین اشتباهات (که اغلب نادیده گرفته) بود خاراندن جیمز شپرد در حمایت از حفظ تنر شیشه ای در صف برای بازی 7 2015 فینال کنفرانس شرق مقابل خلیج تمپا. آنچه در جهان بود AV فکر ؟ به یاد داشته باشید شپرد به ثمر رساند یک هدف در بازی 6 برای نگه داشتن NYR فصل زنده است. AV به حسرت خود را افتضاح تصمیم گیری است. — جیمز سنا

به عنوان شپرد تولید یک هدف و یک کمک به به طور متوسط 8:55 از یخ در 13 بازی حذفی بله تصمیم به نشستن در ردیف 45 است و به طور کلی نادیده گرفته شده است. این جناح که از سن خوزه در مهلت (و به ثمر رساند دو گل برای دو نقطه 14 به طور منظم فصل مسابقات به طور متوسط 11:22 per) آیا نمره خود را تنها هدف از پلی آف در بازی 6 سری به تیم خود را 4-1 سرب در یک 7-4 پیروزی. اما زمانی که Vigneault تصمیم گرفتند به لباس هفتم defenseman برای محافظت در برابر این احتمال که رایان مکدونا بازی در یک شکسته پا نمی خواهد بود قادر به آن را مت Hunwick جایگزین شپرد.

تمام احترام به شپرد که در واقعیت هرگز یکی دیگر از بازی NHL و صرف پنج سال گذشته در اروپا, اما آن را سخت به این باور است که تغییر هویت 11th رو به جلو را تغییر نتیجه 2-0 شکست در باغ. توسط راه است ؟ رنجرز نیز بسته 2-0 در بازی 5 گل دو گل در حالی که از دست دادن سه مورد آخر راست در صفحه اصلی در حالی که به ثمر رساند مجموع 17 گل در سه بازی در خلیج تمپا. عجیب و غریب.

چقدر از goaltender موفقیت آیا شما نسبت به این تیم در مقابل او ؟ مثلا اگر مارتین Brodeur بازی خود را با رنجرز و مایک ریشتر با شیاطین که تا به حال بهتر نیومده ؟ ؟ ؟ — لایحه Staropoli

من فکر می کنم آنها متقابلا وابسته است. شیاطین’ سیستم رونق در بخش های بزرگ به دلیل Brodeur توانایی به بازی بازی های جن و خود را نجات دهد defensemen از گرفتن صدها نفر از بازدید کنندگان در هر فصل. چقدر عذاب آیا شما فکر می کنم برایان Leetch خواهد باید اجتناب شود با Brodeur بازی پشت سر او بود ؟

ریشتر بود بزرگ-بازی goaltender. شما ممکن است انتخاب کنید او بیش از هر netminder در نیویورک/نیوجرسی تاریخچه بازی یک بازی 7 و شما نمی تواند دوم حدس زده است. اما ریشتر بازی در 50 یا بیشتر بازی تنها شش بار در زندگی حرفه ای او در حالی که Brodeur بازی های برگزار شده حداقل 70 در دو بار به عنوان بسیاری از فصول. ریشتر زانو شد یک مسئله جدی در اواخر ’90s قبل از ضربات مغزی در اوایل aughts به پایان رسید کار خود را.

به طوری … خواهد شیاطین برنده سه فنجان با ریشتر? من در مورد آن نمی دانم. برعکس خواهد رنجرز موفق به کسب بیش از یک با Brodeur? شاید.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>