ماشین پلیس رایت به عنوان خشونت مریخ ملی بعد از اعتراض: جورج فلوید تظاهرات زندگی می کنند به روز رسانی

شهرستانها در سراسر کشور آرام بود صبح روز یکشنبه پس از یک شب از ناآرامی که دیدم ده ها تن از تظاهرات و ماشین پلیس سوختگی در میان خشم و انزجار بیش از مرگ جورج فلوید یک آفریقایی-آمریکایی درگذشت مردی که در بازداشت پلیس مینیاپولیس تقریبا یک هفته پیش.

در روز ملی اعتراض ده ها هزار نفر از مردم به خیابان ها ریختند. لس آنجلس و شیکاگو و آتلانتا در میان شهرستانها وضع حکومت و سعی در سرکوب این تحول باعث فلوید مرگ نابرابری نژادی و خشونت پلیس. در مینیاپولیس و سنت Paul مقامات با استفاده از گاز اشک آور و نارنجک دود به شکستن گروه از معترضان به عنوان شهر ادامه داد: به حلقه از چند شب آتشین تظاهرات.

در نیویورک, آتش سوزی سوخته و یک ویدیو به اشتراک گذاشته شده در رسانه های اجتماعی به نظر می رسد برای نشان دادن یک ماشین پلیس رانندگی به یک جمعیت از معترضان. در Nashville, آتش سوزی سوخته در شهرستان سالن. در واشنگتن تظاهرات تشدید به عنوان رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن هشدار داد در برابر “اراذل و اوباش با خشونت.”

برخی از روزنامه نگاران پوشش تظاهرات مجروح شدند و با گاز اشک آور و دود بمب و nonlethal پرتابه شلیک شده توسط پلیس. در پیتسبورگ حداقل سه روزنامه نگاران محلی زخمی شدند, توسط معترضان, پلیس گفت:.

فلوید, 46, درگذشت پس از افسر درک چوین خود را نگه داشته زانو در Floyd گردن برای بیش از هشت دقیقه است. معترضان همچنین به نام از نام افراد دیگر از رنگ های کشته شده توسط پلیس از جمله لویی را Breonna تیلور 26 ساله ER تکنولوژی که به ضرب گلوله کشته شد و کشته شده توسط پلیس در ماه مارس است.

منابع, راه هایی برای کمک: چگونه شما می توانید عمل از خانه پس از مرگ جورج فلوید

ما زنده وبلاگ به روز خواهد شد در طول روز است. در اینجا آخرین تحولات:

‘چندین تیراندازی,’ مرگ و میر در ایندیاناپولیس

ایندیاناپولیس Metropolitan Police Department تایید یکی مرگ و میر و گفت: آنها در حال بررسی “چند” تیراندازی هیچ یک از آن بودند افسر-درگیر و پس از یک شب دوم از خشونت های خروشان از طریق بخش هایی از مرکز شهر. همه چیز به سر آمد و در مه از گاز اشک آور و کمی بعد از 9 بعد از ظهر حدود دو ساعت پس از مسئولان شهرستان خواست در اعتراض سازمان به قرار دادن حوادث و پاک کردن خیابان ها. چندین معترض بازداشت شدند و خرابکاری گسترده گزارش شد پس. این یک دور صحنه های مختلف در روز قبل از آن که هزاران نفر از تظاهرکنندگان راهپیمایی مسالمت آمیز از طریق خیابان های مرکز شهر شعار هایی مانند “Black Lives Matter” و “بدون عدالت — نه صلح.”

– تیم Evans, Indianapolis Star

می سی سی پی شهردار معذرت خواهی برای جورج فلوید توییتر پست

یک شهردار می سی سی پی است عذرخواهی برای رسانه های اجتماعی نوشته است که به نظر می رسید به دفاع از رفتار پلیس مینیاپولیس در Floyd مرگ است. گلبرگ شهردار هال مارکس اما او را تکذیب کرد نظرات نژادپرستانه و گفت که او نمی خواهد استعفا دهد.

“من اعتراف که من نظرات اخیر مرگ غم انگیز جورج فلوید در مینه سوتا ساخته شد با عجله و خوب فکر کردن و یا بیان” او گفت:. او عذرخواهی کرد و به شهر 10,000 ساکنان و هر کسی که ممکن است جرم است.

این پست و که او حذف شده از توییتر گفت که “اگر شما می توانید می گویند شما نمی توانید نفس کشیدن شما در حال تنفس است. به احتمال زیاد است که انسان در اثر مصرف بیش از حد و یا حمله قلبی. تصویری را نشان نمی دهد او مقاومت کردم که او را در آن موقعیت است. پلیس مصلوب کردند.”

– Lici بوریج می سی سی پی شیپور لجر

4 افسران 3 روزنامه نگاران مجروح در پیتسبورگ

چهار افسر پلیس و سه روزنامه نگاران محلی زخمی شدند معترضان در پیتسبورگ شهرستان ایمنی عمومی اداره گفت. حداقل دو ماشین پلیس به آتش کشیده شد, به عنوان یک پرچم آمریکا, پلیس گفت:. پلیس ایالتی نامیده می شدند و در مرکز شهر صدمه به اموال بود “گسترده” با ده ها تن از کسب و کار غارت عمومی ایمنی بخش است. شهردار لایحه Peduto متهم سفید نر “آنارشیست” از ربودن اعتراض.

“به کسانی که خرابکاری در مرکز شهر شما را دستگیر شود” Peduto گفت. “شما تبدیل شده اند بسیار میشن و از همه مهمتر – مردم شما ظاهرا راهپیمایی ،

خواندن این: مینه سوتا مقامات می گویند “خارج از آشوبگران’ در حال ربودن تظاهرات صلح آمیز است. پس آنها چه کسانی هستند ؟

پلیس پیوستن به اعتراض در آلاسکا

“من نمی توانم نفس بکشم” تجمع در اسکله در جونو بود پیوست توسط ساکنان محلی و مقامات منتخب – و افسران پلیس. فلوید به زبان آمده “من نمی توانم نفس بکشم” چند بار در لحظات قبل از او درگذشت. جونیو رئیس پلیس اد مرسر گفت که او و دیگر اعضای گروه خود را با حضور در این تجمع برای نشان دادن همبستگی با ساکنان و گفت او نمی خواهد “تحمل استفاده بیش از حد از زور است.” این تجمع برجسته بومی آلاسکا آهنگ های انجام شده توسط اعضای Yees کو دیگه رقص گروه چند گروه فرهنگی از جونیو.

“من در اینجا فقط به نشان می دهد که ما در این جامعه و مردم اجازه می دانم که صدای ما مهم نیست و برای مردم برای جلوگیری از کشتار ما” جنیفر ناخالص یک زن آمریکایی آفریقایی تبار گفت: جونیو امپراتوری.

“آیا بیرون رفتن از خانه خود را’: سخت پاسخ در شهرهای دوقلو

مینه سوتا فرماندار Tim Walz وعده داده شده را به “نیروی پر از نیکی و عدالت” به عنوان مجری قانون اجرا حکومت نظامی در مینیاپولیس. “آیا بیرون رفتن از خانه خود را نمی همه چیز را سخت تر” Walz گفت.

به عنوان بخشی از دولت را افزایش اجرای مینه سوتا گارد ملی گفت: بیش از 4100 خدمات اعضای مستقر شده بودند به شهرهای دوقلو و پیش بینی شده بیش از 10000 به زودی به نام.

پس از 8 بعد از ظهر حکومت نظامی شروع اجرای قانون شلیک گاز اشک آور برای متفرق کردن تجمعات و سعی کنید برای جلوگیری از تکرار ناآرامی های شنبه شب هنگامی که معترضان نقض پلیس حوزه و تنظیم آن را به آتش کشیدند. در پنجمین منطقه برخی از تظاهر کنندگان شعار “دست ها بالا نمی شلیک کنید!” افسران پلیس اخراج nonlethal پرتابه نسبت به توده های مردم است. در حوزه سوم پلیس تحت فشار قرار دادند یک گروه به رهبری در سراسر رودخانه می سی سی پی پل در زیر رگبار گلوله های سنگین فلش-چتری و نارنجک دود.

با این حال, مینیاپولیس,’ خیابان ها به طور پیوسته رشد آرامتر به عنوان شب رفت و اصلاحات کمیسیون پل Schnell گفت: سختی پاسخ خواهد ماند تا زمانی که آن را طول می کشد به “سرکوب این وضعیت است.”

به دنبال ایالات متحده آمریکا امروز خبرنگاران Trevor هیوز و تایلر دیویس برای گزارش از زمین در شهرهای دوقلو.

شهردار لوس آنجلس می پرسد برای گارد ملی در میان خشونت

در لس آنجلس پلیس خودروهای سوخته پس از هزاران نفر از معترضان با حضور در پان پاسیفیک پارک ریخته به خیابان. شهردار اریک Garcetti خواسته گارد ملی ارسال می شود تا در این کشور به دومین شهر را به آتش کشیدند معترضان خودروهای پلیس و تخریب و burglarized فروشگاه در حالی که برخورد با خطوط افسران. Garcetti گفت که او خواسته رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom برای 500 تا 700 نفر از اعضای گارد.

در جای دیگر در کالیفرنیا چند صد شعار تظاهر کنندگان راهپیمایی از طریق سان فرانسیسکو در حالی که در شمال سن دیگو پلیس با شلیک گاز اشک آور سعی کنید به شکستن یک گروه بزرگ است که به مبارزه طلبیده دستور به ترک لا مسا مقر پلیس.

آتش سوزی در دادگاه و سالن شهرستان, ساختمان در متروپلیتن گورنمنت آاف نشویللدیویدسن بالانس

آتش سوزی در نشویل led شهردار جان کوپر اعلام وضعیت اضطراری مدنی. پلیس اعلام کرد که 10 p. m. مقررات منع رفت و آمد برای شهر و رژیم صهیونیستی است. بیل لی اعزام گارد ملی. ده ها تن از معترضان جمع شده بودند در مراحل نشویل جنایی دادگاه و تالار شهر پس از تجمع و راهپیمایی. تظاهرکنندگان شکست پنجره ها با سنگ و مواد دیگر نقاشی گروهی از پلیس. این وضعیت در ساختمان به نظر می رسد به فروکش حدود 7:30 p. m.

8:15 بعد از ظهر, آتش قابل رویت بود از طبقه اول دفتر در دادگاه. یک زمان کوتاه بعد از پلیس ضد شورش وارد به عنوان یک آتش سوخته در داخل یک پنجره در تالار شهر. افسران مستقر گاز اشک آور به تظاهرکنندگان خوشه در مرکز میدان پارک.

— کارکنان Tennessean

کمک: آسوشیتد پرس

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de