PGA Tour مطلب coronavirus بازگشت در چه عجیب و غریب بود هفته

فورت ورث تگزاس — خوب کار کرده است.

PGA Tour آن را کشیده انجام آن مسابقات برای اولین بار پس از سه ماه وقفه به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس و از آن انجام شد با خیال راحت و با موفقیت.

برای یک هفته حداقل ماموریت انجام شد.

این اولین بار بود که جریان اصلی آمریکایی حرفه ای رویداد ورزشی است که صحنه پس از همه گیر قرار دادن یک توقف به هر ورزش در ماه مارس.

و دیگر از عدم 25,000 تماشاگران در هر روز و چند احزاب در شرکت چادر اطراف زمین چارلز شواب چالش و استعمار کشور باشگاه نمی تواند تحویل داده اند بهتر است در این هفته.

اشتباه نکنید: این رویداد یک خوکچه هندی, یک تست بادکنک — نه فقط برای گلف است اما برای هر لیگ حرفه ای آماده سازی برای راه اندازی مجدد آن فصل به عنوان همه ما سعی می کنید به حرکت به جلو در جستجوی هر چه جدید ظاهر خواهد شد.

موفقیت این هفته آغاز شد و با همه 148 بازیکنان و ویلچرهای تست منفی برای COVID-19 و آن را به پایان رسید با یک فوتی و فوری نهایی-دور در ضربات پنالتی با دانیل برگر برنده شدن در یک حذفی و لغزش در امضای tartan جارچی می آید که با پیروزی در استعمار.

The PGA Tour did well in this unprecedented return from coronavirus.
PGA Tour آیا به خوبی در این بی سابقه بازگشت از coronavirus.AP

در پایان روز هر چند با تمام جلال رفتن به Berger, مهم ترین پایان بازی به این هفته نمی شد که برنده اما واقعیت این رویداد با خیال راحت وارد به خط پایان و در حال حاضر این تور حرکت ممکن است با اعتماد به نفس به این هفته RBC میراث قهرمانی در هیلتون رئیس S. C.

“من فکر می کنم آن را رفته است در مورد به عنوان به خوبی به عنوان ما می تواند امید برای” PGA Tour کمیسر جی موناهان روز یکشنبه گفت. “وجود دارد کار بیشتری باید انجام شود. این است که در مورد پایدار بازگشت. اما من فکر می کنم که ما اینجا نشسته در اواخر روز یکشنبه وجود دارد شکی نیست که این شده است که استثنایی در هفته است.”

موناهان خواسته بود اگر فارغ از احساسات هفته امداد و یا هیجان و او گفت: “من فکر می کنم آن را حس هیجان. [اما] شما نمی توانید یکی را بدون دیگری, من حدس می زنم در این محیط زیست است.”

آنچه او را نگه داشته تا در شب های منتهی به این تاریخی راه اندازی مجدد?

“من فکر می کنم بزرگترین نگرانی با توجه به مقدار زمان است که ما را به ما تست و پروتکل های ایمنی بود که حتی اگر ما احساس خوبی در مورد این طرح ما تا به حال در محل اگر شاهد تعدادی از تست های که مثبت بودند و یا ما رو به یک وضعیت که در آن ما در برخورد با تعدادی از تست مثبت است که چیزی را رک و راست است که من از دست رفته بسیاری از خواب در هفته است که قبل از آمدن در آن وجود دارد” موناهان گفت. “بسیاری از چالش ها اما من می گویند که احتمالا بزرگترین نگرانی به دلیل آن است که ما تمام شده است در برخورد با, کشتی, با, تلاش برای درک و تلاش برای آماده سازی.”

این یک تاریخی عجیب و غریب و گاهی اوقات در حال حرکت در هفته است.

“من می گویند آن را سخت به انتخاب مورد علاقه حاضر به دلیل وجود دارد بسیاری در طول راه” موناهان گفت. “من فکر می کنم فقط در همه حال با هم و بودن در اموال در پنجشنبه شناخت که PGA Tour بازگشت و به دیدن بازیکنان ما به عقب با هم.

“این تقریبا مانند زمانی که شما برای رفت مدرسه برای تابستان و پس از آن شما دوباره در پاییز آن چند روز اول دیدن مردم که شما را دیده اند در حالی که. این چیزی بود که برای من واقعا قدرتمند و معنی دار است. و سپس هنگامی که شما اضافه کردن در بالای آن 8:46 لحظه [خالی توپ را روی گوه زمان لحظه سکوت و به رسمیت شناختن جورج فلوید تراژدی]. پنج شنبه صبح بود و واقعا با معنی حاضر است.”

بابا واتسون گفت که او فکر نمی کنم PGA Tour “می توانید انجام دهید بهتر” از آن این هفته است.

“این هیجان انگیز را به بازی دوباره” دونده تا Collin Morikawa گفت. “وجود دارد [بودند] رفتن به مردم است که طیف وسیعی از همه نقاط مختلف از نظر این که آیا آنها می ترسند که آیا آنها نمی ترسم و چگونه می توانم شما را همه با هم و متوازن زمینه شما رو به انجام این کار, شما باید برای انجام همه چیز را.

“هر کس رفت و از طریق تست هر کس آنچه را که آنها نیاز به انجام. ما هنوز هم باید به دنبال این دستورالعمل ها و حفظ ایمنی و قوانین سختگیرانه با ما تا چه حد باقی بماند از هر یک از دیگر به دلیل آن هنوز هم وجود دارد.

“بدیهی است که ما نمی دانیم چقدر بد است در هر لحظه. ما نمی دانیم که اگر آنها آن را داشته باشد که آیا آنها علامتی, بدون علامت. ما فقط باید آگاه باشند از آنچه در اطراف ما و که در آن ما خودمان را به خاطر ما می خواهیم این تور به نگه داشتن بازی. ما می خواهیم به نگه داشتن بازی.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de