خارج از جعبه: ترس از ادم تنومند و بدقواره وام مسکن افتضاح است که در اینجا — با تشکر از coronavirus — و آماده به پوند بازار مسکن

در ژانویه من ستون برای Marketwatch دقیق این خطر عظیم که ادم تنومند و بدقواره وام مسکن مطرح شده برای وام مسکن ا

توسط NEWSAMINS در 2 مرداد 1399

در ژانویه من ستون برای Marketwatch دقیق این خطر عظیم که ادم تنومند و بدقواره وام مسکن مطرح شده برای وام مسکن ایالات متحده و بازار مسکن. پس از ماه ها اقدامات برای مقابله با تاثیر COVID 19 بالقوه ادم تنومند و بدقواره وام مسکن فاجعه است واضح تر از همیشه.

ادم تنومند و بدقواره وام مسکن وام است که بسیار بزرگتر از محدوده تعیین شده برای فنی فردی مک و یا FHA به تضمین یا بیمه. در طول احمقانه ترین سال از حباب مسکن 2004 تا 2007 به $3.1 تریلیون دلار در jumbos سرچشمه گرفته بود. اکثر ارائه شد با تلویزیون شرایط آسان که کمک رسوب سقوط است که به دنبال.

به عنوان بازار مسکن سقوط بیش از پنج سال آینده ادم تنومند و بدقواره وام برای خرید خانه همه اما خشک شده بود. ادم تنومند و بدقواره وام مسکن اعطای وام در بازگشت تنها به تدریج در طول سال های اولیه به اصطلاح مسکن بازیابی.

همه این تغییر شروع و در سال 2016. از آن زمان به بعد ادم تنومند و بدقواره وام دهندگان وام مسکن. ی بیش از هر یک از دیگر به دست بزرگ وام به متقاضیان است. بین سال 2016 و 2019 حدود 1.5 تریلیون دلار از این jumbos نشات گرفته بودند. نقدی از refinancing نیز بازگشت با انتقام. معکوس به روش سنتی نرخ بهره و استانداردهای اختصاصی برای jumbos شد در واقع پایین تر از وام های معمولی. برای این وام دهندگان وام مسکن ارائه شده به بالا-درآمد وام گیرندگان که می تواند استطاعت پرداخت های ماهانه به نظر می رسید حداقل مخاطره آمیز ،

نگاهی به جدول زیر نشان ادم تنومند و بدقواره originations در 25 متحده بزرگترین مترو پس از اوج حباب مسکن. تقریبا دو سوم از تمام ادم تنومند و بدقواره وام شده اند سرچشمه در این 25 عمده بازار مسکن.

مالکان ثروتمند در مشکل

از آنجا که COVID-19 مربوط به مستندات آغاز شد و در اواخر ماه مارس بیشترین توجه رسانه ها متمرکز شده است در افزایش نرخ بیکاری برای کاهش درآمد کارگران در صنایع خدماتی. دلیل خوب است. با توجه به اطلاعات ارائه دهنده شوالیه سیاه و سفید خدمات مالی 46 درصد از وام گیرندگان که به دست آمده شکیبایی در واقع پرداخت وام مسکن در ماه آوریل است. که در صد غوطه ور است بیش از دو ماه گذشته. با توجه به شوالیه سیاه, 22 ٪ از وام گیرندگان پرداخت وام مسکن خود را در ماه مه و تنها 15 درصد را در ماه ژوئن.

جزئیات: قیمت خانه سقوط می تواند در شهرهای بزرگ به عنوان یک آمریکایی ترش در زندگی شهری می گوید: برنده جایزه نوبل اقتصاد Robert Shiller

همچنین ببینید: بیش از 20 میلیون آمریکایی ممکن است اخراج سپتامبر

چه شده است تا حد زیادی نادیده گرفته شده و در حال نصب مشکلات مالکان ثروتمند با ادم تنومند و بدقواره وام مسکن. آنها همچنین ناودان شده توسط مستندات. با توجه به سیاه و سفید شوالیه 11.8 درصد از تمام ادم تنومند و بدقواره وام بودند در تحمل به عنوان ژوئن 16. که بیش از دو برابر نرخ اخیرا در ماه آوریل است. در اواسط ماه ژوئن MarketWatch مقاله مدیر عامل شرکت کالیبر صفحه اصلی وام اعلام کرد که 42 درصد از مشتریان خود را که درخواست یک منکر شد و خود اشتغالی. نگه داشتن در ذهن است که مراقبت در قانون چیزی نمی گویند در مورد ادم تنومند و بدقواره وام مسکن. وام دهندگان تحت هیچ الزامی به ارائه forbearances به هر ادم تنومند و بدقواره وام گیرنده.

جزئیات: صاحب این خانه دنبال وام مسکن و تحمل و دلایل خود را چرا می گویند بسیاری در مورد اقتصاد

ادم تنومند و بدقواره وام دهندگان سریع بوده که متوجه مستندات دولت در اقتصاد با توجه به COVID-19 وحشت شد و تأثیر منفی صاحبخانه با jumbos. اکثر وام دهندگان به شدت کاهش و یا حتی متوقف شده ارائه نقدی از refinancing. نرخ بهره به سرعت صعود بالاتر از کسانی که برای وام های معمولی. برای مثال ولز فارگو WFC -1.67% — بزرگترین ارائه دهنده jumbos — محدود ادم تنومند و بدقواره refinancing به مشتریان است که تا به حال حداقل 250.000 دلار در مایع صندوق های پارک شده در بانک. برخی از بانک های غیر دهندگان را متوقف ارائه ادم تنومند و بدقواره وام مسکن به طور کامل.

چرا ادم تنومند و بدقواره وام دهندگان به طوری لرزاند, توسط, تاثیر این مستندات در ثروتمند صاحب خانه ها ؟ پس از همه, به طور گسترده ای پذیرفته شده مشاهده شد که بالاتر کارکنان پرداخت می شود و مترجمان آزاد معطوف به کار از خانه و اجتناب عظیم اخراج یا furloughs.

این است که به سادگی نادرست است. مترجمان آزاد و بسیار پرداخت می شود قرارداد کارگران در تقریبا هر صنعت شده اند با چکش توسط lockdown. برای مثال در منطقه لس آنجلس مترو یکی از کشور بالاترین غلظت ماهر مستقل کارگران است. اخیر کالیفرنیا آمار و ارقام قرار داده و این منطقه نرخ بیکاری در 21٪.

حتی مهم تر برای وام دهندگان بسیاری از مالکان با ادم تنومند و بدقواره وام مسکن در حال صاحبان کسب و کارهای کوچک که ویران شده اند مستندات. در حالی که کارگران بیکار بهره مند شده اند توسط 600 دلار در هفته جایزه است که در ادامه به پرداخت حداقل از طریق پایان ماه ژوئیه این مکمل ساخته شده است آن را بسیار دشوار است برای صاحبان کسب و کار به فریب کارگران بازگشت به شغل خود را زمانی که آنها می توانند کسب اطلاعات بیشتر و ماندن در خانه.

ادم تنومند و بدقواره وام مسکن بزهکاری تهدید

در اکتبر 2019 ستون برای MarketWatch من متمرکز بر مشکل رو میلیون ها نفر از اصلاح وام مسکن است که باید دوباره کرده. من توضیح داد که بسیاری از وام های رهنی مسکونی برگزار شده توسط بانک های بزرگ در حال ادم تنومند و بدقواره وام مسکن. بر خلاف وام های کوچکتر که بودند securitized و فروش به سرمایه گذاران ادم تنومند و بدقواره وام های بیش از حد بزرگ تضمین شده توسط فنی و یا فردی نگه داشته شدند در پرتفوی خود را. در اکتبر 2019 مقاله Mark edelson سردبیر مجله ساختار مالی تخمین زده می شود که 95 درصد از ادم تنومند و بدقواره وام باقی می ماند در ترازنامه بانک.

من اکتبر 2019 ستون در وام مسکن دوباره به صورت پیش فرض در توصیف این وضعیت از دو ملت بزرگترین بانک های تجاری. در اواسط سال 2019 FDIC تماس بگیرید و گزارش هر نشان داد دوباره نرخ به طور پیش فرض از بیش از 40 درصد برای اصلاح وام شناخته شده به عنوان بدهی های مشکل تجدید ساختارها (TDRs). علاوه بر این تحت تجدید نظر استانداردهای اعلام شده توسط هیات استانداردهای حسابداری مالی (FASB) پس از مسکن سقوط بانک ها ملزم شدند به گزارش تنها کسانی که دوباره پیش فرض رخ داده است که در عرض 12 ماه از این وام در حال اصلاح و اعلام می شود TDR. دوباره به صورت پیش فرض پس از آن 12 ماه دوره نمی شود گزارش شده توسط بانک.

در ستون اکتبر گذشته من با ذکر یک سال 2017 مطالعه توسط Fitch در رتبه بندی نشان می دهد که 75% از Fannie Mae تغییرات که دوباره قصور انجام داده بود تا در عرض دو سال پس از اصلاح. و در عین حال واقعی دوباره نرخ پیش فرض برای بانک های تجاری ادم تنومند و بدقواره وام مسکن بسیار بالاتر از آنچه که باید گزارش به FDIC.

ساخت بدتر برای ادم تنومند و بدقواره وام دهندگان آشکار فاجعه از COVID-19 مستندات. هیچ کس نمی داند که چگونه بسیاری از میلیون ها نفر از ادم تنومند و بدقواره وام گیرندگان در حال پیدا کردن آن به طور فزاینده ای دشوار خود را ماهانه پرداخت وام مسکن. به عنوان وام گیرندگان در ادامه به جست و خیز پرداخت وام مسکن خود را به صبر و شکیبایی از وام دهندگان با forbearances شروع به اجرا.

کیت Jurow املاک و مستغلات تحلیلگر را پوشش می دهد که حباب دوران خانه-وام افتضاح و پیامدهای آن. تماس با او را در www.keithjurow.com.

بیشتر: ادم تنومند و بدقواره وام مسکن در حال فراموش نشدنی بازار مسکن و همه چیز می تواند واقعا ترسناک

به علاوه: نگاه به چه قیمت خانه در هنگام coronavirus فرستاده سهام به بازار خرسtinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن