خارج از جعبه: برندگان بزرگ در جمعه سیاه در سال 2020 خواهد بود هر فروشگاه بدون جمعیت

آن را جمعه سیاه در ماه نوامبر سال 2020: چه کسی حاضر است صبر کنید با صدها نفر از غریبه ها در خارج یک هدف بهترین

توسط NEWSAMINS در 18 اردیبهشت 1399

آن را جمعه سیاه در ماه نوامبر سال 2020: چه کسی حاضر است صبر کنید با صدها نفر از غریبه ها در خارج یک هدف بهترین خرید و یا خارج شده است که برای $89 تلویزیون ؟ بودن در یک جمعیت احساس ناراحت کننده و خطرناک است.

نگران نباشید. در دنیای جدید برای خریداران که coronavirus ایجاد کرده است, شما خواهد بود قادر به رزرو خود را جمعه سیاه نقطه پارکینگ آنلاین. اجتماعی فاصله پروتکل در محل شما اقامت خود را در ماشین و منتظر سفارش خود را تحویل داده می شود.

این تغییر چگونه ما فروشگاه و خرید مسلما به نفع بزرگترین خرده فروشان چرا که تنها قوی ترین زنده خواهد ماند. فرصت های کوچک و زیرک رقبا ممکن است بازگشت به خرده فروشی حتی زمانی که محدودیت های آرام هستند. آیا شما شروع یک بازار مبتنی بر فروشگاه امروز ؟ آنلاین و سایت های تلفن همراه انجام یک کار فوق العاده از پیدا کردن کالا و یا ارائه آنها را به خانه خود و یا قادر می سازد شما را به انتخاب کنید تا در فروشگاه بدون آینده در تماس فیزیکی با مردم است. رفتن به یک فروشگاه که در آن جمعیت درایو مدل کسب و کار معنی ندارد در حال حاضر ممکن است تا یک COVID-19 واکسن یافت.

اقتصاد به طور کلی بسیاری از فروشگاه های خرده فروشی تکیه بر ترافیک پا شد که در کاهش قبل از COVID-19 و کمیسیون بر اساس فروشندگان که گرفته اند یک ضربه بزرگ در زمان بحران و ممکن است در جاهای دیگر به دنبال کار می کنند. وجود دارد همیشه استثنا برای این قانون مانند اپل AAPL +1.03% فروشگاه های خرده فروشی و یا حتی برخی از فروشگاه ها که ترکیب مد و مناسب مانند Lululemon Athletica. لولو +2.27% . این فروشگاه در حال نمایشگاه به صورت نمادین اختصاصی برندها و دارای یک عنصر فرهنگی است که سخت است برای تکثیر آنلاین. اما حتی کسانی که در مکان های فیزیکی را ببینید کاهش در فروش اگر بازار که در این فروشگاه ها بر اساس دچار تزلزل.

دفعات بازدید: این مارک های خرده فروشی می تواند رشد پس از همه گیر

مواد غذایی و کالاهای خانگی دسته متفاوت است به عنوان خرید فراوانی مواد غذایی و ملزومات آن را بیشتر احتمال دارد که در این هفته در فروشگاه خرید الگوهای ادامه خواهد داشت. حتی اگر تعداد بازديد ممکن است آهسته سبد حجم در حال افزایش است. اگر COVID تست ارائه شده است در خارج WMT, Kroger کرون -0.09% CVS CVS -1.30% و Walgreens WBA, -1.95% فرکانس بازدید از این عمده زنجیره ای ملی را افزایش می دهد در حال حاضر از بالا همه گیر سطوح. تصور کنید که راننده کامیون است که نیاز به یک COVID آزمون به منظور دریافت در جاده ها در هر هفته یا بالا-مدرسه فوتبال بازیکنان که نیاز به تست قبل از رفتن به حالت مسابقات. کسانی که با فروشندگان شناخته شده ملی داروسازی عملیات بهره مند خواهد شد از افزایش ترافیک به محل فیزیکی خرده فروشی که ترجمه را در فروشگاه خرید.

کوچکتر برندها می توانید پیدا کردن یک تو رفتگی در دیوار

جدید اقتصاد خرده فروشی دیگر کار راه آنها قبل از بحران در سایه coronavirus برندگان میان فروشنده و شخصی-مراقبت از خرده فروشان را با سرعت ارزش و راحتی برای مشتریان به علاوه یک محیط امن. این به این معنی عظیم کارگیری از تجهیزات حفاظت شخصی و ماسک و افزایش مایع به صورت روزانه.

کوچک در حال ظهور برندهای صورت یک چالش منحصر به فرد در حال حاضر در رقابت با بزرگترین برندهای ملی و یا خصوصی-برچسب کنندگان به بزرگترین خرده فروشان. برای این-و-comers در اینجا برخی از استراتژی را در نظر بگیرید:

• افزایش خود را در فروشگاه و omni-کانال برنامه های بازاریابی با بزرگترین بازیکنان در مواد غذایی و صنایع داروسازی — این شرکت ها را افزایش می دهد به اشتراک گذاری در ماه های آینده.

• سطح شیب دار تا تلاش برای برقراری ارتباط با مصرف کنندگان از طریق هدفمند و تاثیر گذار در مبارزات اجتماعی و رسانه ای صرف.

• توسعه مشارکت با دیگر مکمل brands — "کره بادام زمینی و ژله" رویکرد خواهد درایو موفقیت برای هر دو علامت های تجاری.

• افزایش نام تجاری پیام به درخواست تجدید نظر به پست-همه گیر مصرف کننده پیام است که در آغوش خانواده و میهن پرستی بهداشت و ایمنی.

• چین با بشردوستانه سازمان به عنوان مسئولیت اجتماعی شرکت ها است مهم تر از همیشه. ما همه در این با هم. اطمینان حاصل شود که نام تجاری خود را بخشی از راه حل است.

اریک Rosenstrauch است که رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت خرده فروشی و بازاریابی شرکت سوخت مشارکت.

جزئیات: کارشناس اقتصادی با ضبط تماس رکود است شرط بندی این یکی خواهد بود تا پایان 2020

بیشتر: "که در آن دیگری من میخوام پیدا $145 خورشید لباس با گریپ فروت در آن ؟ J. Crew را به بریده بریده قیمت برای مردم را به خرید لباس های خود راtinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن