نظر: NBA نمی قادر خواهد بود به همه لطفا آن را به عنوان چهره تصمیم گیری های دشوار در از سرگیری فصل

کلمات نه تنها اسیر صداقت از NBA سوپراستار. آنها نیز منعکس چه بازیکنان دیگر ممکن است احساس کنید در مورد از سرگیری NBA فصل است.

“اگر ما می آیند و آنها فقط مانند” ما در حال اضافه کردن چند بازی تا پایان فصل به طور منظم است و آنها در حال پرتاب ما در خارج وجود دارد برای بازی بی معنی است و ما لازم نیست که یک فرصت واقعی برای رسیدن به پلی آف” پورتلند را Damian Lillard گفت Yahoo! ورزشی در روز سه شنبه “من قصد دارم با تیم من چون من بخشی از تیم است. اما من قصد ندارم به شرکت.”

که قطاری از احساسات چالش NBA چهره بدانند فرمت کامل به سر فصل. این وزن باید نگرانی های ایمنی پس از تعلیق عملیات بیش از دو ماه پیش به دلیل رمان coronavirus بیماری همه گیر. آن را نیز باید محاسبه بهترین فرمت را به تیم های منصفانه شات به برنده مسابقات قهرمانی NBA.

باید NBA سر فصل به طور منظم لیگ می تواند جبران برخی از خسارات مالی آن رنج می برد با پخش این بازی ها در ABC و ESPN. اما این روش نیز می تواند در معرض بد بسکتبال وادار غیر رقیب تیم به بازی را از طریق هر دو rustiness و بی تفاوتی.

“اگر ما می توانید به عقب می آیند و بازی این است که یک امتیاز مثبت برای بچه های جوان ما” یکی NBA اجرایی در غیر رقیب تیم گفت: ایالات متحده آمریکا امروز ورزش در روز سه شنبه. اجرایی صحبت کرد و خواست نامش فاش نشود با توجه به ماهیت حساس این موضوع است. “ما بچه ها می خواهم به بازی. آنها در حال تلاش برای ایجاد یک علامت در لیگ. تا حدی آنها نیز خسته شده و می خواهید به خارج شدن از خانه. اما نگرانی من این است که اگر آنها یک فصل ما چگونه ما بچه ها با انگیزه؟”

باید NBA پرش مستقیم به پلی آف لیگ می تواند فوری هیجان و معنا به یک بی fanbase است که دیده می شود یک زندگی حرفه ای بسکتبال بازی پس از 11 مارس. اما که همچنین می تواند ترک حذفی-حباب تیم احساس سمت چپ از جمله تریل بلیزرز (29-37), New Orleans Pelicans (28-36) و ساکرامنتو کینگز (28-36).

اگر NBA تصویب یک بازی در مسابقات برای حل و فصل پایین حذفی, جدول رده بندی, آن می تواند در جلب رضایت تیم که به دقت از postseason تصویر. اما ممکن است نا امید دیگران که نمی باید به عنوان یک فرصت برای پس گرفتن ریتم و شیمی به عنوان آنها را در طول یک نرمال فصل به طور منظم.

“اگر آنها می آیند و می گویند آن چیزی است که مانند یک تورنمنت بازی در سبک بین شماره 7 و شماره 12 دانه اگر ما در حال بازی برای لکه های حذفی پس از آن من فکر می کنم که کامل” Lillard گفت Yahoo! ورزشی.

NBA به زودی پیدا کردن آنچه که دیگر بازیکنان و مدیران فکر می کنم. لیگ هنوز برای دیدن نتایج نهایی از بررسی آن را به طور کلی مدیران جمعه گذشته با توجه به یک فرد آشنا با این نتایج صحبت کرد که با USA TODAY Sports خواست نامش فاش نشود به این دلیل که فرد مجاز به عموم بحث در مورد این موضوع. وقتی NBA میزبان حکام در نشست روز جمعه این فرد گفت: لیگ قصد دارد “به ارائه چند گزینه” و “دریافت قالب نمیفهمد به عنوان به سرعت به عنوان ما می توانیم.”

ممکن است NBA ممکن است نیاز به پیگیری جلسات به آهن های مختلف تدارکات هنوز لیگ آگاه است آن را نیاز به سرعت عمل در سفارش به سر فصل آن در اواخر جولای.

NBA است که به بررسی یک طرح به همه بازی ها را در ESPN جهان گسترده ای از مجموعه ورزشی در اورلاندو است.

اما حتی در صورتی که حل و فصل می شود مقدار زیادی از سوالات باقی می ماند برای اطمینان از عادلانه و امن بازگشت.

می شود آن را در این لیگ مورد علاقه اجازه می دهد NBA قرعه کشی محدود تیم به جست و خیز فصل برای به حداقل رساندن سفر و تعداد تیم ها در حباب ؟ و یا خواهد که از بین بردن بیش از حد بسیاری از بازی ها که به طور قابل توجهی تحت تاثیر قرار در لیگ درآمد و آینده حقوق و دستمزد کلاه?

می شود آن را در لیگ برتر علاقه به معرفی یک بازی در مسابقات هر دو به جلب بهتر رقابت و آزمون یک مدل جدید برای فصل آینده? و یا خواهد که تنها پیچیده تنظیمات در از سرگیری فصل در یک حباب سایت بدون طرفداران ؟

می شود آن را در لیگ برتر علاقه به پرش به پلی آف پس فرض minicamp به سهولت برنامه ریزی و نگرانی های ایمنی? و یا خواهد که ترک غیر رقیب تیم های تلخ?

چگونه NBA و اتحادیه بازیکنان در رسیدن به یک تصمیم ممکن است نشان می دهد که چگونه آنها در حال تعادل ایمنی لیگ منابع مالی و کیفیت محصول. این چیز پیچیده: این اهداف لزوما ناسازگار است. هر سناریو ارائه خود را در خطر پاداش با آن متغیر است.

شاید در جمعه NBA را باید یک ایده بهتر در مورد چگونه به جلو حرکت کند. سپس دوباره متعدد صدای تنها ممکن است منجر به بیشتر سوالات.

به دنبال ایالات متحده آمریکا امروز NBA نویسنده علامت مدینه در Twitter, Facebook و Instagram.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de