خارج از وظیفه افسر پلیس لس آنجلس بوده است به اتهام اقدام به قتل پس از او گفته شات همکار افسر در حالی که در یک سفر کمپینگ اداره پلیس لس آنجلس در بیانیه ای گفت.

سان برناردینو کلانتر در پاسخ به گزارش های تیراندازی فقط بعد از ساعت 1 صبح روز شنبه و یک مرد که ضرب گلوله کشته شده بود همراه با دو uninjured مردان است. مقامات پلیس لس آنجلس گفت: هر سه بخش کارکنان دو وظیفه افسران و یکی کردن وظیفه سرپرست.

افسر اسماعیل Tamayo 44 دستگیر شد بعد از محققان با کلانتر مشخص شد او قربانی است که انتظار می رود برای زنده ماندن در بدن بالا گروه در بیانیه ای گفت. او است که برگزار می شود در $1 میلیون وثیقه.

پلیس: لباس زنان به عنوان پرستار در حال سرقت بسته های خاموش ایوان در ایالت واشنگتن

تیراندازی در محل unincorporated منطقه از دره اپل حدود 90 مایلی شمال لس آنجلس در کشور همسایه San Bernardino County است. تمیو گرفته شده بود را بازداشت بدون حادثه گفته است.

محققان هنوز در حال کار برای تعیین انگیزه این تیراندازی, سان برناردینو کلانتر در بیانیه ای گفت. گروه گفت: سه مرد شده بود کمپینگ در منطقه و تیراندازی با اسلحه بیش از آخر هفته.

تمیو “شده است رها از قدرت پلیس در انتظار نتیجه کیفری و اداری بررسی” به گفته پلیس.

اقامت در خانه سفارشات: سازمان های پلیس با استفاده از هواپیماهای بدون سرنشین برای به اجرا درآوردن اقامت در خانه, سفارشات, افزایش نگرانی ها در میان گروه های حقوق مدنی

“حوادث شبانه منجر به آسیب جدی به ما کردن وظیفه افسر ظاهرا در دستان یکی دیگر از اعضای این گروه در من نگرانی” رئیس پلیس لس آنجلس میشل مور در بیانیه ای گفت. “من صحبت کرد در اوایل صبح امروز با سان برناردینو کلانتر جان مک ماهون حمایت ما حمایت کامل خود را از تحقیقات جنایی.”

او افزود: “من خدا را شکر ما مجروح افسر در شرایط پایدار و انتظار می رود برای زنده ماندن. من متعهد به تعیین چه و چگونه این رخ داده است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de