Odell بکهام جونیور است که هنوز هم یک قهوه ای و آماده را به یک چلپ چلوپ.

در حالی که offseason پر است از شایعاتی در مورد اینکه آیا بکهام ممکن است معامله دوباره گیرنده گسترده ای رفته به کار rehabbing خود را در شکل برای آنچه که او امیدوار است به یک سال است.

“در حال حاضر آنچه که من در تلاش برای انجام دهید این است که ضربه زدن به تنظیم مجدد دکمه” بکهام گفت: در خود یوتیوب دوشنبه. “قادر بودن به فقط همه چیز ثابت شده است. شانه و بازوها و پشت همه چیز را در تراز وسط قرار دارد و کاربردی حرکت درستی, بنابراین من می توانید شروع به آموزش به آماده شدن برای فصل.

“من می خواهم صادقانه بگویم این است که احتمالا رفتن به یکی از بهترین فصول. بزرگتر و قوی تر و سریع تر از این زمان است.”

بکهام از طریق یک فتق ورزشی در فصل گذشته که او گفت: منجر به بدتر صدمات در پایان فصل قبل در نهایت تحت عمل جراحی در ماه ژانویه است. در فصل اول خود را با براونز پس از غول معامله شد او در ماه مارس گذشته بکهام در تمام 16 بازی بود اما یکی از بدترین سال های خود را حرفه ابتلا به 74 عبور برای 1,035 متری و تنها چهار touchdowns.

27 ساله نشان داد طولانی صدمات ممکن است تا به حال چیزی برای انجام با آن.

Odell Beckham Browns 2020 NFL season
Odell بکهامAP

“تا سال گذشته من بود و آموزش در ماه های ژوئن و ژوئیه و من نوع فقط احساس چیزهای اطراف ناحیه کشاله ران و شکم و چیزهای مانند آن” بکهام گفت. “من هفته سوم از اردوگاه های آموزشی, من اشک یک قطعه کوچک از من ab. تا قبل از این فصل من به نوعی تا به حال فتق چیزی در جریان است. فتق ورزشی چیزی است که آنها آن تماس بگیرید. در نهایت در پایان فصل پاره دور کننده پاره عضله راست شکمی در سمت راست.

“بنابراین تقریبا من فقط f—ed کل سال است. من واقعا سعی نمی کند و می گویند هر چیزی در مورد آن. احتمالا یکی از بدترین جراحی های من و ام تا به حال. بهبودی را به خوبی رفتن. حدس می زنم من واقعا فقط در تلاش برای قرار دادن بدن من پشت هم. من شده است بازی برای 23 سال پس برای من, من در تلاش برای قرار دادن آن همه با هم در هفت ماه.”

این هفت ماه نیز تا حد زیادی پر از شایعات در مورد بکهام آینده نامشخص در کلیولند. این قهوه ای که تحت مربیگری و مدیر کل تغییر این offseason, بارها و بارها سعی کردم به آنها را تعطیل کرده اند و اصرار آنها در حال تلاش برای ساخت با بکهام در برنامه های خود را.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de