NWSL بازیکنان: جستجوی روح منجر به احساسی سرود لحظه

Chicago Red Stars هم تیمی جولی Ertz و کیسی کوتاه می گویند سخت مکالمات بیش از چند هفته گذشته منجر به آسیب پذیری خود را در لحظه ای که به اشتراک گذاشته عاطفی در آغوش در حالی که آنها به زانو در طول سرود ملی به عنوان NWSL باز آن فصل است.

کوتاه sobbed به عنوان او برگزار شد Ertz قبل از شیکاگو دیدار مقابل واشنگتن روح در شب شنبه دوم بازی ملی فوتبال زنان از مسابقات در ایالت یوتا است.

“در حال حاضر هر زمان سرود ملی کشور ما همچنان برای تبدیل شدن به بیشتر و بیشتر تقسیم بر آنچه بصری نماد وحدت به نظر می رسد مانند” کوتاه و Ertz گفت: در بیانیه مشترک آنها سه شنبه منتشر شد. “ما پیوسته مکالمات ما می خواستیم تا مطمئن شوید که هر آنچه که ما تصمیم به انجام آن نخواهد بود خالی و ژست. این امر می تواند یک حرکت که به تصویر کشیده شده است که ما شنیده ام کسانی که نیاز به شنیده می شود معتبر و دوست داشتنی.

“لحظه ای که در طول سرود دشوار بود بسیار دشوار است. ما هنوز در جستجوی اما ما فروتن با غلیان احساسات پشتیبانی می کند.”

کوتاه بوده و به نظر در دسترس پس از مطابقت با پس زمینه از لحظه ای نیست شناخته شده است. هم تیمی راشل هیل که ایستاده بود در طول سرود و قرار دادن یک دست روی شانه نیز ساخته شده بود و نه از نظر در دسترس نیست پس از بازی.

Chicago Red Stars' Rachel Hill puts her hand on the shoulder of Casey Short who is hugging Julie Ertz during the national anthem before Saturday night's match.
Chicago Red Stars’ راشل هیل قرار می دهد دست خود را بر شانه کیسی کوتاه است که در آغوش جولی Ertz در طول سرود ملی قبل از شنبه شب هماهنگ باشد.AP

“دو نفر از ما باید همیشه به ما صادقانه و واقعی اما باید تلاش برای پیدا کردن چیزی “حق” را به ما نشان می دهد حقیقت است. ما درک می کنیم مردم به حق خود را در نظرات. اغلب این نظرات ارائه شده از طریق این فرد لنز انجام و با دقت به تصویر بکشد چگونه دو نفر از ما واقعا احساس” کوتاه و Ertz گفت.

هیل نوشته شده بیانیه ای به Instagram سه شنبه شب گفت: تصمیم نمی آمد به راحتی.

“قبل از بازی من کاملا پاره شده چه کاری انجام دهید. من صحبت با دوستان و خانواده و هم تیمی — از همه نژادها و ادیان و پس زمینه — با این امید که از راهنمایی های” هیل نوشت. “من تصمیم به ایستادن به دلیل آنچه که پرچم ذاتا به معنی به من نظامی اعضای خانواده و من, اما من 100 درصد حمایت از همسالان من. نمادین, من سعی کردم برای نشان دادن این کار را با قرار دادن دست بر روی کیسی شانه و رکوع سر من. من تلاش اما احساس کرد که این اقدامات نشان داد حقیقت من و در پایان من می خواستم به باقی می ماند درست به خودم.”

بازیکنان برای پورتلند خار و کارولینای شمالی شجاعت جمعی زانو طول سرود ملی روز شنبه به عنوان آنها باز چالش مسابقات جام. چند بازیکن از جمله تپه تصمیم به ایستادن به عنوان سرود پخش شد قبل از اواخر بازی بین ستاره های قرمز و روح و روان.

در حالی که مرسوم است که تنها استارت هستند در این زمینه در طول سرود کل جوخه برای چهار تیم که به بازی سه شنبه در زمان درست قبل از بازی های خود را. اما نه همه زانو زد.

بازیکنان و مربیان نیز فرسوده Black Lives Matter تی شرت در warmups قبل از بازی و بازیکنان را نیز به زانو در طول یک دقیقه سکوت قبل از kickoffs.

این NWSL بازیکنان ارتباط منتشر شد بیانیه ای در حمایت از همه بازیکنان بدون توجه به تصمیم خود را.

“بازیکنان ارتباط با پشتیبانی از هر دو ساخت یک بیانیه روشن است که سیاه و سفید زندگی می کند مهم نیست و هر بازیکن ساخت یک تصمیم شخصی در اطراف این که آیا برای ایستادن یا زانو زدن در طول سرود ملی” این اتحادیه گفت. “ما می پرسند که ما هواداران و رسانه ها احترام هر بازیکن حق رسیدگی به این لحظه در راه است که آنها را انتخاب کنید و می دانم که بازیکنان ما متحد هستند در برابر نژاد پرستی و حمایت از یکدیگر است.”

پس از برخی از بازیکنان بودند انتقاد لیگ روز دوشنبه اعلام کرد که این امر اجازه می دهد تا بازیکن را به باقی می ماند در اتاق قفل در طول سرود.

“این NWSL می ایستد پشت هر بازیکن رسمی و عضو هیات. زانو زدن در این زمینه است. ایستاده با دست خود را بیش از قلب خود را. افتخار احساسات خود را در حفظ حریم خصوصی از اتاق قفل و یا در خط میانی” NWSL کمیسر لیزا بیرد گفت: در بیانیه ای اعلام تغییر سیاست. “این NWSL لیگ بود که ساخته شده است در تنوع و شجاعت و کسانی که اصول را ادامه خواهد داد به رانندگی ما رو به جلو است.”

این NWSL اولین تیم حرفه ای ورزش فوتبال در ایالات متحده به بازگشت در میان coronavirus بیماری همه گیر. این تیم جمع شده بودند به اردوگاه های آموزشی در ماه مارس زمانی که لیگ تعطیل شد.

مسابقات بازکن بین خار و شجاعت بود و پخش در سراسر کشور در CBS و شبکه اعلام کرد که بازی به طور متوسط 572,000 بینندگان یک رکورد برای NWSL.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de