در آستانه NFL انتشار برنامه های آن برای سال 2020 فصل لیگ می خواستم مطمئن شوید امید نمی تواند بیش از حد بالا با ورزش چشم انداز هنوز هم نامشخص است.

در یادداشتی خطاب به باشگاه ها روز شنبه, NFL کمیسر راجر Goodell خواست تیم ایران به اظهار نظر علنی در hypotheticals اطراف 2020 فصل در تلاش برای مطمئن شوید که هیچ تیمی از جمله صریح میان مالکیت آن — مخلوط پیام لیگ می خواهد برای قرار دادن.

“چند ماه گذشته بوده است در میان اکثر نامشخص زمان که هر یک از ما تجربه کرده” این یادداشت آغاز می شود. “این غیر ممکن است برای پروژه آنچه در چند ماه آینده به ارمغان خواهد آورد. ناآگاهانه تفسیر که حدس چگونه فردی باشگاه یا لیگ برتر خواهد شد آدرس طیف وسیعی از احتمالات فرضی در خدمت هیچ هدف سازنده و به جای آن دچار سردرگمی طرفداران ما و شرکای کسب و کار پیچیده عملیات از باشگاه های دیگر و منحرف از برنامه ریزی دقیق که مورد نیاز است در حال حاضر.

“ما همچنان به کار در یک عمدی و متفکر راه برای برنامه ریزی برای سال 2020 فصل از جمله با [پنجشنبه] برنامه انتشار و ما آماده خواهد شد برای مقابله با هر گونه احتمالات را به عنوان آنها بوجود می آیند. باشگاه ها باید به ادامه مستقیم سوالات و نگرانی های خود را به دفتر ما و نه نظر و یا حدس و گمان publicly.”

با NFL season نه برنامه ریزی برای شروع و تا ماه سپتامبر لیگ هنوز نیاز به تصمیم گیری های دشوار رو به MLB که با توجه به پست Joel شرمن به زودی پیشنهاد یک طرح به شروع فصل آن در ماه جولای یا NHL و NBA که امیدواریم تا پایان فصل هنوز در مکث.

NFL در ضمن در حال کار بر روی طرح خود را برای بازگشایی تیم تاسیسات بود که املای در لیگ یادداشتی به صاحبان.

“فاز اول [لیگ بازگشایی پروتکل] را شامل تعداد محدودی از عدم پخش پرسنل — در ابتدا 50 درصد از خود را غیر بازیکن کارکنان (به تعداد 75) در هر روز تنها مگر اینکه مقررات ایالتی یا محلی نیاز به کاهش تعداد” این یادداشت گفت. “باشگاه تصمیم خواهد گرفت که کارکنان می تواند بازگشت به تسهیلات و هنگامی امکانات بازگشایی شده است. هیچ بازیکن مجاز خواهد بود در این مرکز به جز برای ادامه دوره درمان و توانبخشی بود که در جریان زمانی که امکانات در ابتدا بسته شده است.”

NFL توصیه تیم باید امکانات خود را آماده و به لیگ و استانداردهای محلی مه 15, قرار دادن تیم در موقعیت به سرعت حرکت می کند هنگامی که یک برنامه ریزی برای بازگشت اعلام کرده است.

“در حالی که این پروتکل شده اند با دقت توسعه یافته و منعکس کننده بهترین شیوه” این یادداشت گفت: “آنها همچنین می توانند اقتباس و تکمیل شده برای اطمینان از انطباق با هر ایالتی و محلی بهداشت عمومی مورد نیاز است. باشگاه ها باید مراحل را به این پروتکل در محل توسط جمعه, مارس 15 در پیش بینی بودن توصیه می شود زمانی که امکانات باشگاه را به طور رسمی بازگشایی شده است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de