NFL ستاره تحویل چالش لیگ در زندگی توجه به تصویری

Saquon Barkley استرلینگ شپرد و جمال Adams پیوست متعدد بازیکنان NFL در رسانه های اجتماعی تصویری پرسیدن لیگ به “گوش دادن به بازیکنان خود” و در دفاع از زندگی پس از مرگ جورج فلوید.

غول و جت های ستاره ها پیوست شد پنج شنبه شب در این ویدئو — که شیفت از بازیکن به بازیکن — توسط سوپر باول MVP پاتریک Mahomes کاوبوی در حال اجرا پشت حزقیال الیوت, Browns گیرنده Odell بکهام جونیور و دیگران در پاسخ به فلوید بود که سیاه, کشته شدن به دست یک افسر پلیس در مینیاپولیس در مه 25.

لیگ برتر منتشر شد, بیانیه, مارس 30 و بیشتر رسانه های اجتماعی پست های پرداختن به این موضوع در روز پنج شنبه. بازیکنان که اشاره نمی کند کمیسر راجر Goodell با نام می خواستم به شنیدن بیشتر است.

“به نمایندگی از لیگ ملی فوتبال این چیزی است که ما بازیکنان می خواهم به گوش شما دولت” بازیکنان می گویند در این ویدئو. “ما در لیگ ملی فوتبال محکوم کردن نژادپرستی و سیستماتیک سرکوب مردم سیاه و سفید. ما در لیگ ملی فوتبال اعتراف به اشتباه در خاموش کردن بازیکنان ما از اعتراض مسالمت آمیز. ما در لیگ ملی فوتبال بر این باورند سیاه زندگی مهم است.”

این ویدئو همچنین شامل کاردینالز ستاره D’Andre هاپکینز و پاتریک پترسون تگزاس کارفرمایی Deshaun واتسون Browns گیرنده جارویس Landry, Redskins دفاعی lineman تعقیب جوان Saints گیرنده گسترده مایکل توماس پرستان cornerback Stephon گیلمور و روسای ایمنی Tyrann Mathieu.

NFL
Saquon Barkley, جمال, Adams, استرلینگ شپردگتی ایماژ (2), Anthony J. باعث تخریب جهانی

آن را می پرسد لیگ چگونه بسیاری از بار ما نیاز به درخواست شما “برای گوش دادن به بازیکنان؟” آنها می گویند که آنها نمی خواهد سکوت, دفاع از خود “حق اعتراض مسالمت آمیز” و آنها هستند که فلوید.

“چه خواهد کشید ؟ برای یکی از استفاده به قتل توسط پلیس آمریکا ؟ ” بازیکنان می گویند. “اگر من جورج فلوید?”

NFL, در علاوه بر این به اصلی آن بیانیه از Goodell حاکی از تعهد خود را به “ادامه کار مهم برای رسیدگی به این مسائل سیستمیک همراه با بازیکنان ما باشگاه ها و همکاران” بیشتر رفت پنج شنبه. در یک پست توییتر در لیگ حساب رسمی قبل از بازیکنان در تصویری که منتشر لیگ گفت: “این یک زمان از خود بازتاب برای همه — NFL از این قاعده مستثنی است. ما ایستاده با جامعه سیاه پوستان به دلیل سیاه و سفید زندگی می کند مهم است.”

در پست های که به دنبال لیگ اعلام کرد که این پشتیبانی برنامه به آدرس نژادپرستی نظاممند و قصد دارد به کمک اضافی $20 میلیون به کسانی که باعث می شود, اما می داند که “ما می توانیم و باید کار بیشتری انجام دهیم.”

در این پست می آید پس از پرستاران کارفرمایی Drew Brees که پس از عذرخواهی دو بار خشم هم تیمی ها و بازیکنان در سراسر NFL گفت او “هرگز موافق با کسی بی احترامی پرچم” در حالی که تعدادی از Brees’ هم تیمی های خود از جمله توماس گفت: آنها او را پذیرفته عذرخواهی Adams, نیست, به tweeting, عذرخواهی شد “bulls–t.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de