Mekhi Becton مادر او همیشه شماره 1 cheerleader بود — حتی زمانی که به عنوان یک بچه جت’ به تازگی پیش نویس توهین آمیز مقابله با ترسیده بود به بازی.

“اگر چه آن را تنها پرچم فوتبال, من به یاد داشته باشید او را از بیرون رفتن و بودن می ترسم که او به گرفتن آمار” Semone Becton گفت: پست پسرش که شروع به بازی در سن 4. “اما من همیشه هیجان زده به دیدن او را بازی کند.”

دو هفته پیش همه چیز رو حتی هیجان انگیز تر زمانی که پسر او نامیده می شد تا در دور اول پیش نویس NFL آغاز شد که تقریبا در اتاق نشیمن در سراسر آمریکا به دلیل coronavirus مستند.

Mekhi with his brothers, Mason, 3, and Michael, 13.
Mekhi با برادران ماسون, 3, و, مایکل, 13.

“ما شروع به جیغ و رفتن آجیل و Mekhi تا به حال به ما بگویید تا آرام باشد چرا که او نمی تواند بشنود [تماس]” گفت: Semone, 41. “من و شوهرم بود خیلی به او افتخار میکنم.”

اما روز شنبه او را سه پسر — 21-ماه-پیر Mekhi, 12-ساله مایکل و نوزاد مختلف 3 — در حال جشن خود را حتی اگر آنها نمی, همه با هم. Mekhi و مایکل در حال حاضر در تگزاس که در آن جت جدید آموزش و Semone که زندگی در ریچموند ویرجینیا., برنامه ای برای بازدید از آنها را در هفته های آینده همراه با شوهرش جروم.

“به طور معمول برای روز مادر, ما رفتن به کلیسا و یک cookout. در این سال وجود خواهد داشت یک زوم تماس به تگزاس” گفت: Semone. “چند سال گذشته Mekhi شده است اما او همیشه ارسال یک هدیه است. من یک فرد مادی است بنابراین او را برای من ارسال شاید کفش های تنیس و یا گل. او بسیار اندیشمندانه است.”

Mekhi گفت: پست “من احساس می کنم مثل این است که یک مطلب ویژه روز مادر چون من فراخوانده شد. ارسال خواهد شد و او را از گل اما من احتمالا به بزرگ در سال آینده. مادر من بسیار جذاب است. او نمی قند کت و هر چیزی صحبت می کند چه چیزی در ذهن او. از آن ساخته شده من باید سخت تر پوست است که یک مزیت بزرگ است.”

او همچنین گفت: لس آنجلس تایمز که پخت و پز و مادر خود را یک کلاسیک آموزش دیده آشپز و وراج شناخته شده برای مرغ سرخ شده مک و پنیر و کلم برگ, سبزی — برای تشکر از او تحمیل قد و قامت. او در حال حاضر می ایستد 6-پا-7 و وزن 364 پوند است.

به عنوان یک 10 ساله او آنقدر بزرگ بود برای سن خود که مخالفت با مربیان و والدین را بخواهید برای دیدن شناسنامه خود را.

Mekhi Becton (73) during a game between the Boston College Eagles and the Louisville Cardinals on October 13, 2018.
Mekhi Becton (73) در طول یک بازی بین بوستون کالج عقاب و Louisville Cardinals در 13 اکتبر 2018.AP

اما Semone حاضر به گرفتن اعتبار کامل: “او به طور طبیعی رفتن به که بزرگ است. او اضافه کرد که او باعث می شود مطمئن شوید که او نیز می خورد غذایی سالم مانند کبابی مرغ و یا ماهی قزل آلا.

“او یک آشپز خوب. او را تماشا زیادی به من و او به تماشای بسیاری از پخت و پز نشان می دهد,” او اضافه شده است. “او است که احتمالا بیشتر به غذاهای فرانسوی و او را دوست دارد سرآشپزها مانند گوردون رمزی. او حتی به من می آموزد چیزهای جدید است.”

اما گاهی اوقات یک مرد فقط می خواهد مادر خود را در خانه پخت و پز. زمانی که Mekhi بازی در دانشگاه لوئیزویل Semone را آماده سالانه شام شکرگزاری برای پسرش و برخی از هم تیمی های خود.

بنابراین می توانید باند سبز نگاه به جلو به ترکیه جشن با تمام اتصالات? “اگر آنها می خواهند آن آنها می توانند آن را داشته باشد!” او گفت:.

خانواده برنامه ای برای حضور در هر بازی خانگی و Semone گفت: Mekhi است که به دنبال به جلو به عنوان یک نیویورکر.

: Mekhi grew from this to 6-foot-7 and 346 pounds thanks to Semone’s soul food.
Mekhi رشد از این به 6 پا-7 و 346 پوند با تشکر Semone را غذای روح.دیوید Butow

“او دوست دارد این شهر. من فکر می کنم او در حال رفتن به بیرون رفتن وجود دارد و بازی واقعا خوب است. او در حال رفتن به بازی با قلب خود,” او گفت:. “و من بشود. امروز من به کار رفت و با پوشیدن من جت کلاه و پیراهن و کفش, فلیپ فلاپ. من قطعا آماده است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net