شبکه صاحب جو Tsai: Pandemic ثابت کرده نیویورکی’ سختی

هیچ NBA صاحب پا به این صفحه بیشتر در طول بیماری همه گیر کوروناویروس از شبکه’ جو Tsai. و او احساس می کند نیویورکی پاسخ داده اند در نوع خود پس از دیدن این شهر تبدیل به ملت COVID-19 کانون اعتقاد به سختی خود را مظهر NBA حق رای دادن.

Tsai و همسر کلارا وو Tsai و قرار داده شد, در رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو هیئت مشورتی در آوردن ورزش به نیویورک. شبکه تسهیلات عمل باز خواهد شد به بازیکنان در صورت محدود سهشنبه پس از رژیم صهیونیستی است. کومو یکشنبه اعلام کرد که آموزش می تواند برای تیم های ورزشی حرفه ای در دولت است.

“همسر من, کلارا و من همیشه احساس کردند که ما بسیار ریشه دار در نیویورک” جو Tsai در مصاحبه ای گفت: بله به پخش چهارشنبه. “مردم در نیویورک, انعطاف پذیر هستند آنها دشوار است. این است که ” نیویورک دشوار است به خصوص که با بروکلین شن که به نوعی نشان دهنده تورهای اخلاق, و من فکر می کنم در زمان نیاز و در زمان بحران نیویورک احساس می کند به خصوص برای ما مهم است.”

در میان سایر سهم های Tsais را اهدا 2.6 میلیون ماسک 170,000 عینک و 2000 هواکش به نیویورک است.

“هنگامی که شرایط فوق العاده ای رخ ما فقط باید به واکنش نشان می دهند به آن را در زمان واقعی” Tsai و از بنیانگذاران گروه Alibaba است گفت:. “و بسیاری از انسان دوستی است که ما در حال انجام بود که از قبل برنامه ریزی شده و یا هر چیزی; ما فقط احساس در لحظه ای آن را درست انجام دهید. من فکر می کنم هر بار که من راه رفتن به Barclays Center, من می بینم طرفداران آنها لبخند بر لب آنها واقعا طرفداران متعصب آنها در حمایت از تیم, و من می خواهم به مطمئن شوید که من می تواند به بازگشت به طرفداران.”

NBA خواهد شد که حکام کنفرانس جمعه برای تصمیم گیری در فرمت های نجومی را راه اندازی مجدد. این احتمال وجود دارد فقط 16 تیم کشت در بازی های حذفی در تاریخ 11 مارس را به عمل در اورلاندو دیزنی جهان. این شبکه بخشی از این گروه در مکان هفتم در شرق. همسایه نیکز نمی باشد دعوت می شود در این سناریو.

به تازگی Tsai سخنرانی به دانشگاه استنفورد کلاس گفت: برخی از صاحبان تیم های خارج از برگشتی نیست ترجیح می دهند به بازگشت. Tsai و گفت: پس زمینه خود را آماده کرده است او را برای هرج و مرج است.

“نگاه آن یک سال باور نکردنی شروع از تابستان گذشته” Tsai گفت: با اشاره به خریدهای کوین دورنت و Kyrie Irving. “ما قادر به انجام برخی از چیزهای خوب در رایگان آژانس و در حال حاضر ما در وسط یک بیماری همه گیر نگران در مورد اینکه آیا فصل شروع می شود یا نه. من از فن آوری کسب و کار در خشن و جست و خیز کردن جهان از فن آوری شما را مختل و یا شما در خطر ابتلا به اختلال و شما همیشه نگران باشید. بنابراین من می گویند که به مالکیت شبکه متفاوت است. ما باید یک عبارت در کسب و کار خود ما. به ما می گویند: “هرگز یک لحظه کسل کننده” و من فکر می کنم که خیلی مشخصه من سال اول در اینجا.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de