شبکه’ کوین دورنت: من به احتمال زیاد می توانست قلم NBA راه اندازی مجدد اگر سالم

کوین دورنت در حال حاضر حکومت خود را برای NBA راه اندازی مجدد در اورلاندو ماه آینده به دلیل ناتوانی مداوم از یک پاره راست تاندون آشیل. اما حتی اگر او سالم شبکه’ سوپراستار رو به جلو ممکن است پیوسته اند و هم تیمی های خود به هر حال با توجه به نگرانی در مورد در حال انجام رمان coronavirus بیماری همه گیر.

“من احساس می کنم من در حال حاضر, من احتمالا نمی خواهد که بازی به دلیل ناشناخته رفتن به این وضعیت به نظر می رسد دیوانه در حال حاضر از دیدن بسیاری از موارد جدید,” دورنت کرد و گفت: در Dawg بحث پادکست. “این خیلی غیر قابل پیش بینی. از آن آسان است برای من می گویند در حال حاضر چون من مجروح اما من احتمالا نمی خواهد که رفت پایین وجود دارد [به اورلاندو].”

بیست و دو تیم — از جمله شبکه — را انتخاب کنید تا NBA به تعویق افتاد نجومی در پایان ماه ژوئیه در دیزنی ESPN جهان گسترده ای از ورزش در اورلاندو فلوریدا. تعدادی از بازیکنان مانند اوری بردلی از لیکرز Ariza ترور از تریل بلیزرز و دیویس Bertans از جادوگران اعلام کرده اند که آنها نمی برنامه ریزی در نظر گرفتن بخشی. NBA گفت: 16 302 بازیکنان آزمایش مثبت برای ویروس. ایالت فلوریدا همچنان به افزایش در افراد آزمایش مثبت برای coronavirus گزارش 9,000 موارد جدید در روز جمعه. در اواسط ماه مارس دورنت آزمایش مثبت صرف روز پس از فصل متوقف شد.

در حالی که شبکه هم تیمی و دوست نزدیک Kyrie Irving شده است یکی از بازیکنان در برابر حرکت — ایروینگ به دلیل جراحی شانه نمی ایفا کرده اند به هر حال — دورنت فکر نمی کند که این یک ایده بد است. این تنها چیزی نیست که او را به شرکت در.

“اگر بچه ها احساس امنیت به اندازه کافی امن برای بازی که سرد است. من با آنها” 31 ساله دورنت گفت. “اگر آنها احساس نمی مانند آنها باید پایین رفتن وجود دارد و یا احساس نمی امن من با آنها بیش از حد. من همه چیز در مورد آنچه که این گروه می خواهد. اگر آن را خوب است برای بهبود کل گروه و سپس من سرد با آن است. اما من احتمالا سرد.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>