نیاز به دانستن: J. P. Morgan شرط بندی این بخش خواهد تسلط به عنوان یک نامشخص در نیمه دوم سال بافندگی

داو DJIA, +0.84% و S&P 500 SPX +1.54% رزرو بهترین عملکرد سه ماهه از سال 1987 هر چند که کاملا را برای زشت س

توسط NEWSAMINS در 11 تیر 1399

داو DJIA, +0.84% و S&P 500 SPX +1.54% رزرو بهترین عملکرد سه ماهه از سال 1987 هر چند که کاملا را برای زشت سه ماهه اول ضرر و زیان است. ضرب و شتم همه comers بود نزدک کامپوزیت COMP +1.87% تا 30 درصد در این سه ماهه به دست آوردن پس از سال 1999 به عنوان سهام تکنولوژی تا حد زیادی پدید آمده در شکل مناسب و معقول از سختی شش ماه.

ما تماس بگیرید و از روز توصیه چسبیده با برندگان برای بقیه سال. "ما بر این باورند که ایالات متحده باقی خواهد ماند نسبی منطقه ای outperformer و سبک رهبری خواهد شد بصورتی پایدار و محکم بازگشت به تکنولوژی و defensives پست تاکتیکی ارزش رالی دیده می شود در [دوم] از مه و [نیمه اول] از ماه ژوئن می گوید:" Mislav Matejka و یک تیم از استراتژیست در جی پی مورگان Casenove.

ارزش سهام اغلب در دوره ای صنایع که انجام بهتر به عنوان اقتصاد بازیابی شده اند تندرست در هفته های اخیر. دول عقبمانده در پست-بحران مالی تجمع آنها در جلب و جذب سرمایه گذاران به دنبال چانه زنی و احساس امیدوار در مورد 'V شکل' بازیابی.

اما Matejka می گوید هر چرخش دیده ایم از دفاعی و techs به cyclicals است. برای نگه داشتن بیش از حد ارزش سهام نیاز مدیران خرید شاخص برای نشان دادن نشانه هایی از اقتصادهای در حال گسترش است. ادامه داد: بالا سطح بیکاری در نیمه دوم و ترس از ویروس تجدید حیات را متوقف خواهد کرد که در آن آهنگ های او می افزاید.

"ما اقتصاددانان پیش بینی می کند که بدترین بازار کار ضعف است که به احتمال زیاد در پشت سر ما; با این حال پیش بینی مسیر است به دور از یک V-شکل بازیابی" و است که آن را سخت در مصرف کننده می گویند استراتژیست.

و دفاعی و سهام فن آوری هنوز هم جذاب قیمت, می گوید, Matejka.

پیش بینی خود را نمی دور از یک سرمایه گذار و بررسی انجام شده توسط DataTrek پژوهش که 52 درصد از پاسخ دهندگان انتظار سهام تکنولوژی به ضرب و شتم تمام بخش های دیگر توسط مایلز برای بقیه سال 2020 است.

اما نیکلاس Colas DataTrek بنیانگذاران این نظرسنجی همچنین نشان می دهد ما به رهبری به یک "convictionless بازار است." یک پنجم از پاسخ دهندگان می گویند که آنها انتظار می رود شاخص S&P 500 به پایان سال 10 درصد بالاتر است.

"هر گزینه از 'واقعا بد' (پایین +10% از اینجا) به "واقعا خوب" (+10%) رو اساسا به همان تعداد از آرا" او می گوید. "و ما فقط صحبت کردن در مورد شش ماه آینده."

بخوانید: چرا سهام-بازار استراتژیست هرگز اشتباه بیشتر در ماه ژوئن در مورد پایان سال, چشم انداز سهام

نمودار
تصادفی می خواند

کالیفرنیا طلایی دولت قاتل اعتراف به قتل 13.

ایران محکوم کرد یک روزنامه نگار به مرگ بیش از سال 2017 شد.

"فروش اپل" آغاز روند پس از این موضوع:

نیاز به دانستن در اوایل شروع می شود و به روز شده است تا زنگ افتتاحیه, اما در اینجا ثبت نام برای دریافت آن را تحویل داده و یک بار به ایمیل خود را در جعبه. مطمئن شوید برای بررسی نیاز به دانستن در مورد. ایمیل فرستاده شده نسخه ارسال خواهد شد در حدود 7:30 صبح شرقی.

دنبال MarketWatch در Twitter, Instagram, Facebook.

سال.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de