نیاز به دانستن: مدیر صندوق که خال خال اقامت در خانه روند دو سال پیش است چشم خود را بر روی این سهام در حال حاضر

ما تماس بگیرید و از روز می آید از از جرالد Sparrow, chief investment officer از 31 میلیون دلار گنجشک رشد SGNFX

توسط NEWSAMINS در 30 خرداد 1399

ما تماس بگیرید و از روز می آید از از جرالد Sparrow, chief investment officer از 31 میلیون دلار گنجشک رشد SGNFX, +2.07%, یک midcap رشد صندوق است که در بالا و 2% در سال-به-تاریخ خود را برای مورنینگ دسته.

در حالی که گنجشک نمی بینم زمان همه گیر در آینده, نمونه کارها خود را نشان می دهد او یک زن و شوهر از سال پیش از بازی. او خریداری زوم ZM, +2.03% کنفرانس ویدئویی رقیب RingCentral RNG, +4.53% در سال 2017 — کسانی که سهام آنها تا 131 درصد بیش از 12 ماه. در سال 2018 صندوق خریداری امضای الکترونیکی شرکت wendy chambers DOCU, +0.36% — سهام رسید از 200% در یک سال است.

پس چه بزرگ بعدی روند او چشم خود را ؟ "مکان ما شاهد ادامه رشد در مراقبت های بهداشتی می گوید:" اسپارو. به طور خاص, در حال حرکت, مراقبت های بهداشتی آنلاین و کاهش فیزیکی بازدیدکننده داشته است دکتر. این بدان معناست که سرمایه گذاری در شرکت هایی مانند Teladoc سلامت TDOC, -0.04% — تا 215 درصد در یک سال و متعلق به این صندوق پس از 2017.

گنجشک علاقه مند به سرگرمی و آنچه که او می بیند که دائم همه گیر تغییرات مانند کودکان اقامت در تماس با دوستان در هر کجا که هستند از طریق برنامه های پیام رسانی مانند اسنپ چت متعلق به ضربه محکم و ناگهانی ضربه محکم و ناگهانی +0.77%, و اهمیت هوشمند تلویزیون و شرکت هایی مانند جریان ساز دستگاه ROKU ROKU ، +8.92%, او می گوید:.

برای سرمایه گذاران سوال چگونه به نگه داشتن پول در همیشه در حال تکامل همه گیر جهان, گنجشک می گوید که او نمی سعی کنید به زمان به بازار اما به جای منافذ بیش از داده های تاریخی, سه ماهه, اطلاعیه ها و تمام شرکت داده است.

"ما به دنبال در رشد درآمد و واحد رشد" او می گوید. برای مثال او می خواهد به می دانم که چگونه بسیاری از اتومبیل های آنلاین خودرو فروشنده Carvana CVNA, +3.37% فروش است. او خریداری سهام در سال 2017 و آنها را تا بیش از 90 درصد در 12 ماه.

استراتژی خود را است "اما این نیاز به مقدار زیادی از فکر کردن. شما باید به outthink دیگر سرمایه گذاران و متزلزل نمی کند احساسات و یا نوسانات در بازار سهام است. ما بسیار سخت در به دنبال اعداد. ما یک فرمول داریم و مدل های ما را نقض نمی کند ما مدل مگر ما می تواند ثابت کند از نظر آماری است که تغییر در مدل های ما را بهبود بخشد ما را برمی گرداند می گوید:" اسپارو.

و:ما در حال حاضر 100 روز به همه گیر: A by-the-numbers نگاه COVID-19 تلفات در آمریکا زندگی و معیشت

بخوانید:چگونه همه گیر اتحادش را تغییر تکنولوژی در 100 روز اول

نمودار
تصادفی می خواند

وجود قوانین جدید برای انجمن ملی بسکتبال بازیکنان در دیزنی جهان مانند یک "دله دزدی تدریس خصوصی در خانه."

لندن معروف چینی ممکن است زنده ماندن COVID-19.

نیاز به دانستن در اوایل شروع می شود و به روز شده است تا زنگ افتتاحیه, اما در اینجا ثبت نام برای دریافت آن را تحویل داده و یک بار به ایمیل خود را در جعبه. مطمئن شوید برای بررسی نیاز به دانستن در مورد. ایمیل فرستاده شده نسخه ارسال خواهد شد در حدود 7:30 صبح شرقی.

دنبال MarketWatch در Twitter, Instagram, Facebook.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب