NCAA پزشکی ارشد توضیح می دهد که آنچه در آن ممکن است برای کالج فوتبال برای بازگشت در سال 2020

دو هفته از تاریخ برخی از کالج دو و میدانی بخش برای هدف قرار دادن, اجازه دادن به ورزشکاران شروع به بازگشت به دانشگاه برای تیم تمرینات NCAA افسر ارشد پزشکی برایان Hainline در شب جمعه ارائه گسترده صاف و پوست کنده نگاهی به آنچه در مدارس رو به رو هستند به عنوان آنها سعی کنید به ورزش به خصوص فوتبال — رفتن دوباره.

صحبت کردن در طول یک مصاحبه زنده در یک NCAA توییتر سایت Hainline توصیف جهان است که نشان می دهد خیلی بیشتر وعده در مورد تست برای COVID-19 از یکی که وجود داشت, هنگامی که ورزش جهان تعطیل در اوایل ماه مارس, اما یکی که در آن زمان واقعیت باقی می ماند که آن را ممکن است بیش از چند آزمون مثبت به تعطیل یک تیم کامل برای 14 روز.

که برای تغییر Hainline گفت: مدارس را باید در یک موقعیت برای تست ورزشکاران هر یک به مدت پنج روز و پزشکی/علمی جامعه نیاز به یک درک کافی از چگونگی ویروس کار می کند برای ایجاد پنج روز قرنطینه دوره.

چگونه هر یا همه از این در نهایت با این نسخهها کار برای هر فردی مدرسه احتمالا مشخص خواهد شد توسط دولت های محلی و مقامات مدرسه.

اما بر اساس NCAA را زمان بازگشت به بازی دستورالعمل Hainline نظرات به معنای آن خواهد بود توصیه می شود که ورزشکاران نه همان به اشتراک گذاشتن فوتبال به مدت حداقل چهار هفته پس از فعالیت های رزومه, اگر چه او نمی پرسید که آیا با پوشیدن دستکش و یا تلاش برای پاکسازی فوتبال را کاهش آن است. پس از آن وجود خواهد داشت اضافی به خوبی درک خطر از همه از تماس نزدیک.

برای برخی از اعضای مربیگری کارکنان Hainline گفت: این ممکن است نشان می دهد آنها در ابتدا دور ماندن از این تیم و پس از آن پوشیدن یک ماسک و حفظ فاصله بیشتر از بازیکنان و مربیان از آنها معمولا اند.

در ضمن ورزشکاران و مربیان در زمستان و بهار و ورزشی خوبی را به پرداخت نزدیک توجه به روش ها و اقدامات احتیاطی گرفته شده در حال حاضر به دلیل Hainline گفت: آن را قابل پیشرفت های پزشکی به صورت کلی محیط زیست در اطراف این ویروس را تغییر دهید.

“وجود دارد یک کل جدید انقلاب از آزمون ها که بیرون می آیند” Hainline گفت: “ما در حال اندازه گیری چگونه به خوبی این آزمون هستند. برخی از آنها سرولوژی (آنتی بادی) آزمون است که حتی می توانید بگویید که اگر شما به طور فعال آلوده — و نه فقط اگر شما ایمنی — و برخی از آنها حتی بزاق بر اساس آزمون که در آن شما لازم نیست برای رفتن به نازوفارنکس برای دریافت نمونه. وجود دارد یک چرخش در 15 دقیقه. (اما) که واقعا کامل است. بنابراین ما انتظار داریم این تست به تغییر و حتی بیشتر قابل ملاحظه ای بیش از 30 و 60 روز.

“اما … اگر یک بازیکن مثبت آزمون در حال حاضر به عنوان ما اینجا هستیم که بازیکن در حال رفتن به باید قرنطینه به مدت 14 روز و سپس شما در حال رفتن به نگاه همه از تماس نزدیک و شما در حال رفتن به مجبور به تصمیم گیری. و اگر تصمیم این است که همه از تماس نزدیک هستند قرنطینه به مدت 14 روز در اصل خوب است که برای رفتن به واقعا دشوار است.”

به عنوان Hainline آن را می بیند این ایده می تواند برای فوتبال, برنامه ها به دو مجموعه متمایز از پرسنل: درونی حباب برای بازیکنان و کسانی که در تماس نزدیک با بازیکنان و بیرونی حباب از افرادی که لازم است برای اجرای یک رویداد فوتبال, اما که در همان تماس نزدیک با بازیکنان است.

به عنوان تست را بهبود می بخشد — و یا زمان آزمون می تواند تبدیل به طور فزاینده مکرر — تصویر تغییرات. اما حتی اگر تیم می تواند به نقطه جایی که آنها در حال بازی بازی های pregame تست رژیم است که شامل هر کس در درون حباب.

البته این شروع می شود, گران شدن در زمانی که دو و میدانی ادارات و مدارس و به طور کلی در حال کار با کاهش درآمد.

“اگر تست به گونه ای است که شما واقعا می تواند در نظارت بر هر یکی پنج روز و یا شما باید پنج روز قرنطینه و شما می توانید پیش بینی با بیش یقین چه اتفاقی خواهد افتاد بعد از پنج روز” Hainline گفت: “شما می توانید شروع به پس از آن تصور وجود دارد که سناریو که در آن شما لازم نیست که برای خاموش کردن کل تیم یا گروه تیم برای دو هفته در یک زمان.

“پاسخ این است که واقعا در رفتن به بستگی به دو چیز است و ما در حفظ و تاکید بر این است که شما استثنایی نظارت و تماس با ما-ردیابی در دسترس است که شما باید تست.

“دیگر چیزی به عنوان ما در حال نشستن در اینجا در حال حاضر … اگر شما در حال رفتن به یک بازی فوتبال که قبل از بازی شروع می شود … همه مردم در درون حباب در حال رفتن به آزمایش می شود. این بدان معنا نیست که این افراد نمی خواهد آزمون مثبت در دوشنبه اما این بدان معنی است که آن را به بهترین شما. … است که باعث افزایش هزینه زیرساخت های در حال اجرا یک برنامه فوتبال اما حداقل در حال حاضر که چیزهای لازم است که ما می بینیم.”

صحبت در همان Twittercast, West Virginia دو و میدانی مدیر شین لیون — که صندلی NCAA Division من فوتبال نظارت کمیته گفت که قبل از نزدیک شدن به بازی هر کس در کالج دو و میدانی نیاز به یک تغییر در طرز فکر.

“ما باید ذهنیت که ما ورزشکاران, اگر من مریض من فقط از طریق مبارزه با آن” لیون گفت. “و (مربیان و مدیران) باید قادر به می گویند به (ورزشکاران)” اگر شما احساس بیمار در تمام این زمان به (نگران) مردم فکر کردن که شما ضعیف هستید.’ آموزش آنها را به می گویند: “خود را متوسط اجازه دهید ما انجام آزمایش’ — انجام این کار به عنوان مخالف به گسترش این را به افراد دیگر اگر آنها در نهایت داشتن ویروس.”

Hainline گفت: یکی دیگر از تغییرات فرهنگی را شامل کارکنان مسن تر و کسانی که از قبل موجود شرایط پزشکی که آنها را بیشتر مستعد ابتلا به این ویروس. توصیه می شود برای پروتکل این همه به طور بالقوه آنقدر دقیق است که Hainline گفت که او و NCAA پانل مشاوره پزشکی نیست و در عین حال به آنها خطاب. اما آن پایین می آید به برخی از افرادی که عادت به کار با ورزشکاران در نزدیک راه نیاز به عقب نشینی حداقل در ابتدا و شاید دیگر.

“برای کسانی که … که در معرض خطر بالاتر از آن بهتر خواهد بود به کار می شود و عملا حتی به عنوان ما شروع به مطمئن است که ما می تواند رسیدگی به این درستی” Hainline گفت. “اما پس از آن حتی به عنوان شما را به فصل آن هنوز هم در معرض خطر بیشتر برای آن دسته از افراد و ما بدست پایین که دارای دانه های ریز سطح. اما من قطعا می توانید ببینید مربیان بیشتر بودن فاصله گرفته و یا با پوشیدن ماسک های صورت و یا ساخت که برخی از آنها محافظت می شود در برخی از راه.”

در شرایط واقعی با استفاده از-یک-فوتبال بخشی از آماده سازی برای یک فصل Hainline اشاره NCAA پزشکی پانل دستورالعمل برای چند رویکرد مرحله به مرحله. فاز 1 و 2 هر امر حداقل دو هفته و به او گفت: “ما توصیه می کنیم که توپ نمی شود یک بخشی از فاز 1 و فاز 2. قطعا وجود دارد این است که امکان — شاید حتی یک احتمال — که این ویروس منتقل می شود توسط یک توپ است.”

در حالی که بسیاری از این صدا ممکن است استارک Hainline گفت: این ممکن است به سادگی تبدیل به ورزشی جدید طبیعی برای حداقل 12 ماه آینده.

“این چیزی است که کارشناسان که من مشغول به کار کرده اند گفت:” Hainline آغاز شد. “ما در حال cohabitating با این ویروس در حالی که برای. آن را بعید است که این فقط رفتن به جادویی ناپدید می شوند و یا جهش در آینده نزدیک.

“بحث ما در مورد واکسن و همه ما بسیار امیدوار است که اما بسیار نزدیک نسبی از این خاص coronavirus منجر به سارس — ما لازم نیست که یک واکسن برای سارس. ما لازم نیست که یک واکسن برای ایدز/اچ آی وی است. وجود دارد بسیاری از بسیار متمرکز فعالیت در این, اما حتی در بهترین سناریو که فشار خوبی به 2021. و پس از آن احتمالا وجود دارد رفتن به یک درصد زیادی از جمعیت است که به توسعه این مهم نیست که چه کار می کنیم به دلیل این است که چنین یک ویروس بسیار مسری.

“بنابراین در برخی از نقطه, درصد زیادی از جمعیت خواهد شد که ایمنی ما امیدواریم. اما طول می کشد زمان برای توسعه و بنابراین واقعا ما به دنبال به 2021 و حتی در تابستان آینده از 2021. … که طبیعی جدید تا زمانی که وجود دارد یا درمان است که در برابر این ویروس و یا ما باید یک واکسن موثر و یا ویروس است که واقعا دیگر باعث چنین ویران در جامعه ما به دلیل بسیاری از مردم مصون هستند.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>