راننده نسکار ریکی Stenhouse جونیور در مسیر برگشت پس از شروع کند

بریستول, Tenn. — ریکی Stenhouse جونیور نمی تواند داشته bumpier بازگشت به مسابقه پس از نسکار 10-هفته shutdown.

چقدر بد بود ؟ Stenhouse سقوط در اولین دامان اولین مسابقه برگشت به پایان رسید و آخرین.

او به دنبال آن با یک 25-محل پایان در دومین مسابقه جام در دارلینگتون Raceway پس از آن بود 24th در کوکا کولا 600. در سه مسابقه Stenhouse کاهش یافت هفت نقاط در جدول رده بندی به 24.

Stenhouse در نهایت جامعی از آن پنج شنبه شب در دیدار دوم به شارلوت موتور جاده سریع السیر با یک چهارم-پایان محل برای JTG-Daugherty مسابقه تیم.

“این واقعا خوب است فقط باید صاف نژاد واقعا با هیچ مسائل” Stenhouse گفت. “این فقط بزرگ به خوبی اجرا و تصویب بسیاری از واقعا خوب ماشین.”

Ricky Stenhouse Jr., right, with a crew member during the Coca-Cola 600 on May 24.
ریکی Stenhouse جونیور راست با یک عضو خدمه در طول Coca-Cola 600 on May 24.گتی ایماژ

تا بعد روز یکشنبه در Bristol Motor Speedway — پنجم مسابقه جام پس از نسکار از سر گرفته مارس 17 و شایسته پیگیری برای Stenhouse. شش-حرفه ای top-10 پس از اتمام رتبه بریستول پشت تنها آلاباما Superspeedway در آهنگ های که در آن Stenhouse تحویل داده شده است.

این است Stenhouse اول فصل در JTG اما او احاطه خود را با چهره های آشنا از Roush Fenway مسابقه تصدی که شامل دیرین خدمه رئیس برایان Pattie. اواز یا موسیقی دو نفری در حال ساخت انتقال از مسابقه در یک فورد به یک شورلت در حال حاضر و آماده شدن برای حوادث است که نمی شود به تمرین و یا واجد شرایط.

به عنوان NASCAR تلاش می کند تا تا هشت به تعویق افتاد نقاط مسابقات برنامه ریزی شده و تغلیظ شده را به یک روز را نشان می دهد و تیم نیست باید دو یا بیشتر از دو جلسه تمرین به شماره گیری در راه اندازی. Stenhouse و کریس Buescher اساسا جابجا سواری در پایان 2019 و Buescher را یادداشت از بریستول در اختیار خود دارد.

“ما تنظیم به آنچه ما به طور معمول اجرا در مقابل آنچه آنها زد اینجا خیلی شبیه بنابراین من احساس خوبی در مورد آن” Stenhouse گفت که او به سرعت گرفتن راحت در کامارو و نسکار زمان مبحی حرکت گازا و وا بسته است.

“این احساس که من در این مسابقه بهتر از هر یک از این احساس است که من تا به حال در جام اتومبیل در زندگی حرفه ای من تا کنون,” او گفت:. “من به دنبال به جلو به گرفتن به بریستول دانستن است که ما تا به حال خوب اجرا می شود وجود دارد. ما تا به حال شانس برای برنده شدن وجود دارد. این امر می تواند به خوبی قادر به دریافت و منجر به برخی از دور و ادعا می کنند برای برنده شدن نیز وجود دارد.”

زمینه راه اندازی شد توسط یک قرعه کشی تصادفی و Brad Keselowski دوباره خوش شانس جلو برای قطب. او شروع خواهد شد برای اولین بار برای دومین بار در پنج مسابقه.

آن را در یک قرعه کشی برای تیم Penske که هر سه از آن رانندگان در دو ردیف. جوی afton wagner شروع خواهد شد دوم و رایان Blaney سوم.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de