اکثر COVID-19 بیماران نمی دانند که آلوده آنها CDC بررسی می یابد

یک بررسی منتشر شده توسط مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری یافت می شود که 54% از افراد آلوده به ویروس coronavirus قادر به دقت اشاره کردن که ممکن است آلوده به آنها است.

به گفته کارشناسان نتایج این تحقیق تاکید یک نکته مهم: جامعه و بدون علامت پخش زنده و سالم است که باعث می شود تماس با ردیابی مشکل به خصوص در طول بیماری همه گیر.

بیش از نیمی از 350 پاسخ دهندگان نمی تواند شناسایی یک فرد با COVID-19 و با آنها در حال تماس در دو هفته گذشته.

“اگر مردم نمی دانند که در آن آنها (COVID-19) و نمی تواند آنها را شناسایی و آن را در خانه یا از یک عضو خانواده آنها در حال گرفتن آن از جامعه” گفت: Len Horovitz ریوی متخصص در Lenox Hill بیمارستان در شهر نیویورک نشان می دهد مردم ندانسته آلوده خارج از خانه خود را احتمالا در داخل موسسات بدون ماسک و یا اجتماعی فاصله.

دکتر جاشوا Barocas دستیار پروفسور پزشکی در دانشگاه بوستون دانشکده پزشکی گفت: CDC بررسی نکات برجسته شيوع بدون علامت بیماری و گسترش یافته است.

“این بسیار در مورد او گفت:” در طول یک جلسه رسانه به میزبانی بیماری های عفونی در جامعه آمریکا است. “ما را دیده اند بدون علامت بیماری است فوق العاده مشترک نه فقط در آنچه که ما طبقه بندی به عنوان کم خطر جمعیت بلکه در معرض خطر جمعیت.”

پرسش و پاسخ: همه چیز شما نیاز به دانستن در مورد reentering جهان (یا نه)

تماس با ردیابی و تست های مورد نیاز

Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی با سی ان ان گفت شنبه که تماس ردیابی در ایالات متحده آمریکا است که نمی بسیار خوبی است.

سازمان بهداشت جهانی شکسته شدن تماس با ردیابی به سه گام اساسی: شناسایی مثال ،

تماس با ردیابی کمک به پایان دادن به شیوع ابولا; کارشناسان بهداشت عمومی می گویند آن را می تواند به توقف COVID-19 بیش از حد

یک بیمار که تست مثبت برای ویروس خواسته است که او یا او تماس مانند اعضای خانواده و همکاران و دوستان و یا ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی. سپس ردیاب تلاش برای شناسایی و رسیدن به همه کسانی که در تماس با COVID-19-مثبت بیمار است. به طور منظم دنبال یو پی اس انجام می شود باید با تمام اطلاعات تماس برای نظارت بر علائم.

“چه شما در حال دیدن است مبتنی بر جامعه گسترش که در آن 20 تا 40 درصد از افرادی که آلوده می شوند لازم نیست که هر گونه علائم” Fauci گفت. “بنابراین استاندارد کلاسیک پارادایم شناسایی انزوا تماس با ردیابی کار نمی کند مهم نیست که چقدر خوب شما هستند چرا که شما نمی دانید که شما در حال ردیابی.”

ملت متخصص بیماری های عفونی گفت: دولت فدرال است و با توجه به “نامحدودی این جوامع با استفاده از آزمون” برای دریافت یک تصویر روشن از عفونت است.

خطرات فراوان

حتی در کافه ها و رستوران ها که در آن اجتماعی فاصله مشاهده شده که Horovitz گفت: تهویه هوا می تواند حمل قطرات تنفسی و یا ذرات معلق در هوا که حاوی ویروس است.

در یک مطالعه جداگانه CDC منتشر شده یافته های اولیه از شیوع مربوط به جریان هوا در یک گوانگژو چین, رستوران. در طی 12 روز نه افرادی که dined در رستوران Jan. 24 بیمار به عنوان یک نتیجه از دیگر حامی با COVID-19 عفونت نویسندگان تعیین می شود.

در عرض پنج روز مردم در آلوده حامی جدول آلوده بودند به همراه یکی دیگر از زیر کولر. از 91 نفر در رستوران در آن ساعت فقط کسانی که در جداول در راه تهویه جریان هوا قراردادی ویروس.

دکتر ریکاردو Franco, دستیار پروفسور پزشکی در دانشگاه آلاباما-بیرمنگام گفت: مقصر ممکن است یک فرد اما آلوده سطح – اگر چه بسیاری از کارشناسان گفت: این نوع از عفونت است نسبتا نادر است.

“من فکر می کنم مطالعه واقعا نشان می دهد این واقعیت دشوار است که برای (برخی از) مردم آلوده تماس خود را در حال رفتن به خود را ناشناس دستگیره درب ها و یا پمپ گاز یا دستگیره که داخل محیط” فرانکو گفت.

چند راهنمایی برای به حداقل رساندن خطر خود را: خود را ترک coronavirus انزوا? فکر می کنم در مورد این 3 چیز اول

بهداشت و ایمنی بیمار پوشش در ایالات متحده آمریکا امروز ساخته شده است ممکن است در بخشی از یک کمک مالی از Masimo پایه و اساس اخلاق و نوآوری و رقابت در بهداشت و درمان. این Masimo بنیاد ارائه نمی دهد سرمقاله ورودی.

دنبال Adrianna رودریگز در توییتر: @AdriannaUSAT.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de