وام مسکن نرخ ثابت نگه رکورد پایین — اما شما واقعا می تواند استفاده از آنها را ؟

نرخ وام مسکن باقی مانده در تمام زمان پایین برای هفته دوم در ردیف که می تواند در حال حاضر یک فرصت برای برخی از مالکان به رشد خود را در بودجه اضطراری.

30 سال ثابت نرخ وام مسکن به طور متوسط 3.13% برای هفته پایان ژوئن 25, بدون تغییر از هفته قبل Freddie Mac FMCC, -0.23% گزارش پنج شنبه. مقایسه این وام نرخ متوسط 3.73% یک سال پیش.

15 سال ثابت نرخ وام مسکن افزایش یافت یک, اساس نقطه به طور متوسط 2.59% در حالی که 5 سال خزانه-نمایه ترکیبی قابل تنظیم نرخ وام مسکن کاهش یافت که همان مقدار که به 3.08%.

“وام مسکن نرخ ثابت برگزار سرمایه گذاران همچنان نگران اقتصادی و املاک چشم انداز, پس این هفته افت در فروش خانه های موجود و صندوق بین المللی پول را کاهش داد و تولید ناخالص جهانی در هوا گفت:” جورج Ratiu ارشد اقتصاد در Realtor.com.

پایین بودن نرخ محیط زیست ساخته شده است refinancing جذاب تر گزاره کلی به بسیاری از آمریکایی ها.

اما نقد کردن refinances که از طریق آن صاحب خانه می توانید برخی از خانه خود سهام گرفته اند و در بیشتر اهمیت در این زمینه این کشور لرزان اقتصاد است.

“نقد کردن سرمایهاضافهاندوختن (persian) نیز ممکن است ارائه وام با برخی از اتاق تنفس در صورتی که آنها پیدا کردن خود را در کوتاه مدت مالی چالش” گفت: ریک Sharga وام مسکن صنعت کهنه و بنیانگذار CJ پاتریک شرکت املاک و مستغلات شرکت مشاوره.

از دست ندهید:نرخ وام مسکن در حال سقوط به پایین ضبط — بنابراین در حال حاضر زمان خوبی برای تشکیلات جدید بکار تجاری?

اما گرفتن پول نقد از تشکیلات جدید بکار تجاری می تواند به اثبات دشوار است در حال حاضر. بیشتر بانک ها را محدود وام وام مسکن خود را فعالیت های قابل توجهی در میان coronavirus بیماری همه گیر. بسیاری از نیاز به وام گیرندگان به بالاتر نمره های اعتباری کاهش بدهی به نسبت درآمد و بیشتر جامد سابقه اشتغال از قبل از وقوع به منظور واجد شرایط برای وام.

وام گیرندگان که کار در صنایع سخت در برخورد با این بیماری همه گیر ممکن است به صورت بار اضافی در واجد شرایط برای وام مسکن جدید ،

وام دهندگان نیز موظف است که وام گیرندگان باید بزرگتر به پرداخت معنی پایین تر وام به ارزش نسبت. که می تواند محدود چقدر صاحب خانه می تواند خروج از خانه خود را اگر آنها می توانند پیدا کردن وام دهنده مایل به انجام یک نقد کردن سرمایهاضافهاندوختن.

همچنین بخوانید:این است چگونه coronavirus همه گیر می تواند تاخیر millennials’ مالکیت خانه

بسیاری از مطالعات نشان داده اند که سهم قابل توجهی از آمریکایی ها فاقد یک صندوق اضطراری برای پوشش هزینه های غیر منتظره و یا از دست دادن درآمد. به تعداد مدعیان بیکاری همچنان بالا باقی می ماند نیاز به دسترسی به عدالت خانه می تواند اثبات مفید در رویداد ناگوار که صاحب خانه از دست می دهد و یا چهره های حقوق و دستمزد را کاهش دهد.

اما نقد کردن refinances نیست ادم. “وام گیرندگان باید مراقب باشید که آنها نمی شیر به سهام خود را صرف که پول و اجرای جدید بدهی های بهره بالاتر — که از دست دادن-از دست دادن سناریو” Sharga گفت.

وام گیرندگان باید مراقب باشید که آنها نمی شیر به سهام خود را صرف که پول و اجرای جدید بدهی های بهره بالاتر — که از دست دادن.’

— ریک Sharga بنیانگذار CJ پاتریک شرکت املاک و مستغلات شرکت مشاوره

زمان ممکن است از ذات ، “موج اخیر coronavirus موارد در تعدادی از کشورها در سراسر کشور تنها اضافه شده به قطعیت آن را به طور فزاینده ای دشوار برای وام دهندگان به قیمت مناسب در میزان خطر و ارزیابی ارزش بلند مدت وام آنها صدور” گفت: Matthew Speakman یک اقتصاددان در Zillow ZG, -0.55% .

“که گفت: باید این افزایش در COVID-19 دوره مورد ادامه نرخ وام مسکن را تقریبا به طور قطع سقوط بیشتر به پایین; با این حال نرخ, احتمال افزایش اگر متحده می تواند نشان می دهد که آنها یک ویروس” Speakman اضافه شده است.

نرخ وام مسکن کم هم به نفع خریداران خانه به طور طبیعی از آن باعث می شود معامله مقرون به صرفه تر. اما حتی در اینجا وجود خواهد داشت محدودیت برای آن خریداران می توانید در واقع استفاده از کم نرخ محیط زیست است.

گذشته از چالش های اضافه شده در واجد شرایط برای وام مسکن در بازار امروز باقی مانده است بسیار رقابتی به لطف عرضه کم از خانه های برای فروش.

“عدم قطعیت بیش از مشاغل نگه داشتن بسیاری از فروشندگان در حاشیه و شیب کاهش در تعدادی از خانه ها برای فروش در حال هل دادن قیمت بالا خود را قبل از همه گیر سرعت و ساخت خانه های کمتر مقرون به صرفه برای خریداران در حال حاضر در بازار” Ratiu گفت. “کم نرخ وام مسکن تنها می توانید تا کنون در ایجاد انگیزه خریداران زمانی که آنها با کاهش اعتبار و در دسترس بودن و کمتر از خانه و قیمت های بالاتر است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de