MLBPA خواستار 89-بازی فصل با سرشکن پرداخت

آنها در حال حرکت اینچ است. پا مورد نیاز است. احتمالا متری. بنابراین بیشتر و بیشتر به دنبال آن است که اگر لیگ ا

توسط NEWSAMINS در 21 خرداد 1399

آنها در حال حرکت اینچ است. پا مورد نیاز است. احتمالا متری. بنابراین بیشتر و بیشتر به دنبال آن است که اگر لیگ اصلی بیس بال فصل به طور منظم خواهد شد 50-ish بازی های اعمال شده توسط کمیسیون.

MLB ساخته شده یک دوم پیشنهاد برای راه اندازی مجدد این فصل در روز دوشنبه و اتحاد در مقابله با 24 ساعت بعد. نه طرف دوست دیگر ارائه و یا دیدم به اندازه کافی امتیاز در مسائل کلیدی از پرداخت و نجومی ظهر.

اگر MLB دارای شرکت است که آن را نمی خواهد بازی فصل به طور منظم فراتر از سپتامبر. 27 و اتحادیه چوب به عدم پذیرش هر چیز کمتر از کامل سرشکن حقوق و سپس زمان انقضای یک شانس برای بازی خیلی بیشتر از یک 48-54-بازی فصل مقدار که MLB اعلام کرده است که حاضر به پرداخت بازیکنان خود را سرشکن حقوق.

بازیکنان انجمن ضد شنبه خواستار 89-بازی فصل به طور منظم که در آن بازیکن را دریافت کامل خود را سرشکن حقوق و دستمزد.

پرسید: اگر این جدیدترین اتحادیه پیشنهاد نقل مکان کرد و توپ را در تمام سمت یک توافق موثر مدیریت اجرایی به طور مستقیم درگیر در مذاکرات, اما در جریان آنها گفت: "صفر است."

که در اصل به اتحادیه احساسات دوشنبه پس از دریافت MLB آخرین پیشنهاد.

پس از انجام این طرف حتی چیزی به بحث در مورد در اواخر این تاریخ و یا آن را فقط یک ماده از روز در حال حاضر تا زمانی که کمیسیون راب مانفرد پیاده سازی یک برنامه و بازیکنان موظف به نشان می دهد تا قطعنامه بدتر خواهد شد مدیریت/بازیکن ارتباط (در صورتی که در حال حاضر امکان پذیر است) و بیشتر رفع طلسم کردن طرفداران ؟

Tony Clark
تونی کلارکAP

برای MLB هر دو در طول فصل به طور منظم در اتحادیه آخرین پیشنهاد — به خصوص که این امر کشش تا اکتبر. 11 و نیروی بخشی از postseason به ماه نوامبر و کامل سرشکن پرداخت برای یک فصل که ظهر مسائل آن تا کنون شده است انعطاف ناپذیر در مورد.

MLB را ارائه دوشنبه بود برای 76-بازی فصل است که در آن بازیکنان در مجموع خواهد دریافت 50 درصد از حقوق و دستمزد خود را, سپس, اضافی 25 درصد اگر postseason پخش شد به نتیجه آن است. این اتحادیه که هرگز تحقق آن اصرار سرشکن پرداخت نمی بینم که به عنوان یک امتیاز به دلیل همه بازیکنان خواهد بود تضمین شده است که نیمی از آنها سرشکن حقوق در حالی که با فرض خطر از سری جهانی به این نتیجه رسیدند برای دریافت یکی دیگر از 25 درصد اما نمی توان کل.

MLB مخالفت آن را از دست دادن بیش از حد پول اضافی با پرداخت کامل سرشکن حقوق بیش از آن است که بسیاری از بازی ها اما می گویند بازیکنان را بیشتر در کل حتی با کاهش بیش از 76 بازی از کامل سرشکن بیش از مثلا 50 بازی فصل. وی افزود: این ادعا را باور نمی کند این آشفتگی مالی, MLB به تصویر کشیده و به تاریخ گیر کرده با اصل دریافت کامل حقوق — حتی اگر آنها کمتر از ساخته شده می تواند با در نظر گرفتن یک درصد پایین تر بیش تر بازی.

این اتحادیه پیشنهاد را فصل به طور منظم اجرا جولای 10-Oct. 11 پایان تقریبا همزمان با زمانی که نهایی NBA در حال برنامه ریزی به این نتیجه اجازه می دهد بیس برگشتی برای جلوگیری از رقابت به طور همزمان در برابر پلی آف NBA و NFL فصل به طور منظم.

مانفرد گفت: پست در روز دوشنبه که MLB را مقامات پزشکی شده اند مصر لیگ جلوگیری از کشش به ماه نوامبر برای ترس کولر آب و افزایش احتمال قوی موج بعدی از coronavirus. علاوه بر این تلویزیون خرما با پخش شرکای قفل شده در اکتبر و MLB مطمئن نیست که این شبکه می خواهد به سعی کنید برای پیدا کردن تاریخ با یک انتخابات ریاست جمهوری و یک برنامه به طور بالقوه این ماجرا ورزشی چشم انداز است.

روز دوشنبه MLB اعتقاد بر این است که ساخت یک امتیاز با از بین بردن مقدماتی برای ارائه 2020-21 offseason و هر پیش نویس انتخاب غرامت گره خورده است به طور مستقیم به یک عامل آزاد امضای قرارداد با یک تیم جدید است. بازیکنان ارتباط را شامل نمی شود کسانی حذف در مقابله با آن, در بخشی به دلیل این اتحادیه بر این باور نیست که آشکار حذف از مقدماتی ارائه کمک می کند تا بازیکنان در جریان مشکل مالی محیط زیست است که در آن یک سال معامله در 18 میلیون دلار-ish سطح می تواند مفید باشد برای چند بازیکن.

که در آن وجود دارد مشترک زمین ؟

بازیکنان ارتباط تایید MLB موقعیت است که بازیکنان که در معرض خطر بالا برای نتایج بد با کروناویروس که انتخاب کردن از بازی در سال جاری را حقوق و دستمزد دریافت نمی یا زمان سرویس. اتحادیه اصرار دارد هر چند که بازیکنان با خطر بالا اعضای خانواده می توانید انتخاب کردن و دریافت حقوق و دستمزد/خدمات. این مهم است زیرا MLB می خواهد بازیکنان نشان حتی اگر آنها دوست ندارند نتیجه چگونه یک فصل دوباره راه اندازی شده است و یا آنها می گیریم.

این اتحادیه پیشنهاد نیز خواستار برگشتی است که می تواند گسترش به عنوان بسیاری از هشت تیم در لیگ و اگر وجود ندارد یا محدود طرفداران برای postseason این سال — ها است که بازیکنان را دریافت حذفی استخر تخصیص 50 میلیون دلار به عنوان MLB ارائه شده در دوشنبه.

اما یک معامله است که نمی توان در آن beachfronts. این مسئله بزرگ است پرداخت و به دنبال آن طول برنامه و این دو در هم تنیده هستند.

مانفرد تاریخ است که او ترجیح می دهد برای تحمیل آنچه که در درون قدرت خود و نه در رسیدن به توافق با اتحادیه. اما همانطور که گذشت زمان به بازی در پنجره MLB مایل به بازی — یک فصل به طور منظم از طریق سپتامبر. 27 — وجود خواهد آمد یک نقطه هنگامی که مانفرد برنامه به سادگی به سفارش یک فصل است که صاحبان مایل به بازی با سرشکن حقوق است که در 50-ish بازی منطقه است. به عنوان بخشی از مارس 26 توافق با اتحادیه مانفرد کنترل برنامه زمانی که بازیکنان در حال پرداخت کامل حقوق برای بازی های انجام شده.

این سناریو در حال تبدیل شدن بیشتر و بیشتر احتمال دارد به عنوان طرف حرکت اینچ هنگامی که وجود دارد, پا, متری, شاید هنوز هم مایل به رفتن.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن