MLB تیم را در حال حاضر در خانه خود را ballparks با توجه به coronavirus نگرانی

هر لیگ اصلی بیس بال تیم به جز شاید Toronto Blue Jays را آموزش در خانه خود ورزشگاه یک فرد با دانش مستقیم گفت: ایالات متحده آمریکا امروز ورزش در روز شنبه. کسی نخواست نامش فاش شود به این دلیل که آنها مجاز به رسیدگی به این موضوع publicly.

با محدودیت های مسافرتی هنوز هم در جای خود در کانادا, Blue Jays خواهد به ظاهر نیاز به باقی می ماند در Dunedin, Florida.

MLB تا به حال حداقل 12 عمده-لیگ بازیکنان و اعضای کادر تست مثبت برای COVID-19 و در روز جمعه تصمیم گرفت بلافاصله تعطیل تمام بهار امکانات آموزش در آریزونا و فلوریدا یک مقام عالی رتبه با دانش مستقیم از این تصمیم گفت: ایالات متحده آمریکا امروز ، این فرد صحبت کرد به شرط ناشناس ماندن پس از MLB تا به حال منتشر نشده یک بیانیه رسمی.

لیگ دستور داد تمام امکانات به انجام تمیز کردن عمیق. پنج فیلادلفیا فیلیز و یک بازیکن از Houston Astros آزمایش مثبت این هفته با سه بهار-امکانات آموزش بستن جمعه.

Toronto Blue Jays و غول سان فرانسیسکو نیز بسته مربوطه امکانات در Dunedin, فلوریدا و آریزونا پس از چند بازیکن گزارش تجربه علائم. از دو هفته گذشته به ارمغان آورده اند خوشه در COVID-19 آزمون مثبت در فلوریدا و آریزونا و تگزاس از پنج تیم. وجود دارد در حال حاضر 20 متحده است که تا به حال یک موج اخیر مثبت شد.

با محدودیت های مسافرتی هنوز هم در جای خود در کانادا, Blue Jays خواهد به ظاهر نیاز به باقی می ماند در Dunedin.

از زمان شیوع این بیماری در یک زمان می آید زمانی که MLB برنامه ریزی شده است به رزومه بهار آموزش در دو هفته آینده. کمیسر راب مانفرد انتظار می رود که به دستور یک فصل در روز دوشنبه اگر صاحبان و بازیکنان نمی رسیدن به یک توافق است. صاحبان می خواهید 60 بازی فصل در حالی که بازیکنان به دنبال یک 70-بازی فصل.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de