MLB سرپا نگه داشتن شرط: بهترین شانس برای MVPs صفحه اصلی اجرا و strikeout رهبران

آن را طولانی بود و جاده سنگی به MLB و در حال اجرا است اما در اینجا ما هستند. و با 60 بازی فصل به طور منظم ما نیز ممکن است سعی کنید به بهترین از آن. پس از تمیز کاری بازار برای مطلوب ترین شانس در اینجا من برای اولین بار دور از بازیکن سرپا نگه داشتن شرط برای تابستان 2020:

NL MVP

برایس هارپر 20/1 در BetMGM

رونالد Acuna جونیور ذکر شده است بین 6/1 و 9/1 و ژوئن صوت است 9/1 به 11/1 بسته به جایی که شما نگاه کنید. برایس هارپر است 13/1 به 20/1. هارپر را ندارد همه ستاره تیم فصل گذشته خود را برای اولین بار با فیلیز, اما هنوز هم بسیار محترم اعداد شامل 35 صفحه اصلی اجرا می شود و 114 RBIs. او می تواند یک تیم برای 60 بازی و در حال حاضر دارای یک MVP بنابراین من در زمان یک شات 20/1.

AL MVP

Shohei Ohtani 35/1 در BetMGM

طیف گسترده ای از خطوط موجود در اینجا. FanDuel است Ohtani 19/1, DraftKings ارائه می دهد 30/1 و BetMGM بهترین شماره در 35/1. استدلال پشت این شرط است که نسبتا ساده است: هیچ کس با ارزش تر از یک پسر که fastball نشسته در 97 مایل در ساعت با بیش از یک strikeout هر زمین باز یافته و هنگامی که او را نمی تبادل هفته ای یک بار او شروع DH و ضربه زدن به خانه اجرا می شود. حرکت نزولی این است که او مایک ماهی قزل آلا و آنتونی رندن به عنوان هم تیمی و آن سخت خواهد بود برای Ohtani و یا هر کسی که به گره گره حرکت کردن ماهی قزل آلا در MVP رای گیری اگر ماهی قزل آلا نمی نشستن.

صفحه اصلی اجرا می شود رهبر

ولادیمیر Guerrero جونیور جایگزین 50/1 در DraftKings

سال گذشته من شرط می بندم به شدت در برابر Guerrero الله Rookie از سال است. من اعتقاد او شایسته نیست که از شروع سال -200 یا -300 مورد علاقه با اوایل شماره گرفتن به عنوان بالا به عنوان -500 هنگامی که او در نهایت به نام. در حال حاضر با یک سال تجربه و با خارج امکان جیز آبی بازی بازی های خانگی خود را در فلوریدا, من قصد دارم برای شروع سال با Guerrero جایگزین 50/1. او حلاجی پاکسازی و فرصت به پد خود اجرا کنید صفحه اصلی آمار در برابر آرام و Marlins خواهد شد بازدید از صفحه اصلی اجرا مطلوب ballparks در آتلانتا و نیویورک.

MLB prop bets 2020 AL MVP NL MVP Shohei Ohtani Bryce Harper
ولادیمیر Guerrero جونیور Shohei Ohtani برایس هارپرگتی ایماژ (2); AP

بازدید رهبر

Ozzie Albies 22/1 در FanDuel و فرناندو Tatis جونیور 33/1 در FanDuel (نصف هر واحد)

برای بازدید رهبر, من به دنبال کسی است که پنبه حلاجی شده در بالای سفارش و انتظار نمی رود که به دست بسیاری از, اگر هر بازی. دو بازیکن ایستادگی کردن برای من. Albies پنبه حلاجی شده است دوم در آتلانتا و در حالی که Tatis باید منجر خاموش هر روز برای Padres. نه باید به نیاز بسیاری از بقیه روز. Tatis که شانس را علامت به 34/1 فقط نیاز به کاهش در strikeouts به یک بیت. بیست تا 25 بازیکن می تواند به رقابت در این بازار و من نمی تقصیر هر کسی که می خواستم به شرط Xander Bogaerts یا ژان سگورا یا حتی ژوئن صوت مشابه در تضاد است. این بود که در سخت ترین بازار برای محدود کردن.

Strikeouts به رهبر (هر دو لیگ)

حداکثر Scherzer 6/1 در FanDuel

Scherzer را شانس کاهش یافته است کمی به +440 اما او هنوز هم مورد علاقه دوم پشت Gerrit کول (5/2). کول نخواهد بود اولین یانکی ها رایگان عامل به آرامی شروع و در 60 بازی فصل یک یا دو بد شروع می شود ممکن است به اندازه کافی برای کسی که برای پرش در مقابل او. من فکر می کنم این فصل کوتاه و بقیه اضافی کمک می کند تا اتباع’ کوزه پس از postseason و هفت بازی World Series. Scherzer من است انتخاب به رهبری NL در نوبت های تن به تن و باید در نزدیکی بالا در strikeouts.

AL strikeouts به رهبر

لوکاس Giolito 10/1 در BetMGM

در حالی که اکثر کتاب ترکیب لیگ برای خود strikeouts به بازار BetMGM لیست AL و کام به طور جداگانه و ما از آنها تشکر می کنم برای آن است. Giolito چهارم مورد علاقه در 10/1 دنباله تنها شین بیبر, جاستین Verlander و کول. سال گذشته کول زده از 39.9 درصد از batters او رو در مقایسه با 30.1 درصد بیبر 35.4 درصد برای Verlander و 32.3 درصد برای Giolito. برای هر دو strikeouts به شرط من امیدوار هستم که مورد علاقه شبهه کمی زود است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>