MLB طرح 82-بازی فصل به نظر می رسد بسیار بعید است که در حال حاضر

در دامپستر آتش است که در سال 2020 لیگ اصلی بیس بال “شما نامه دارید” به سختی به منزله یک احساس خوب عنوان شده است. آن را نشان دهنده آخرین تبادل کینه بین بازیکنان و صاحبان مربوط به ultra-زمان مذاکرات برای بازگشایی این فصل است.

بالا مذاکره کنندگان از MLB و MLB بازیکنان کانون نوبت در زمان شکايت و اتهام نسبت به یکدیگر به عنوان دو طرف باقی می ماند و دور از هم در تعدادی از بازی ها و مقدار پرداخت که توقف fussin و feudin’ و تیم های عقب در این زمینه است.

بروس مایر اتحادیه برتر ایران نوشت: به MLB معاون کمیسر دن Halem که صاحبان نشان می دهد آنها می تواند پرداخت به بازیکنان خود سرشکن حقوق و دستمزد تنها اگر آنها محدود فصل به طور منظم به حدود 50 بازی بودند استقرار “بدبینانه تاکتیک امریکا محروم از بازی بیس بال.” Halem نوشت که نامه خود را برای اولین بار بیان “[W]e ندارد, به هر دلیلی به این باور است که مذاکره راه حل برای یک 82-بازی های نجومی امکان پذیر است.”

چند صنعت از منابع تایید محتوای هر دو نامه که اولین گزارش ورزشی.

اساسی اختلاف بین دو طرف شامل بازیکنان تمایل (یا فقدان آن) به کار کمتر از خود سرشکن پرداخت. همه فرعی اختلافات نشأت گرفته از آن است. MLB پیشنهاد 82-بازی فصل به طور منظم با یک مقیاس کشویی برای بازیکنان که بالا پرداخت می شود اجرا خواهد دریافت بزرگترین کوتاهی مو. PA مقابله با 114-بازی فصل به طور منظم از طریق اکتبر با postseason رخ می دهد در ماه نوامبر و کامل سرشکن پرداخت با پرداخت معوق برای بازیکنان 10 میلیون دلار یا بیشتر اگر بدترین سناریو از لغو postseason رخ می دهد. زمانی که اتحادیه ارائه شده است که ایده روز یکشنبه کمیسیون راب Manfred در پاسخ گفت که با شرایط مارس 26 توافق که تضمین بازیکنان خود را سرشکن حقوق او می تواند نگه دارید از یک فصل از هر طول. یک فصل در حدود 50 بازی در حالی که پرداخت بازیکنان خود را سرشکن درآمد خواهد بود از نظر مالی قابل دوام MLB ادعا.

“حتی با فرض این که این یک مبنای مناسب برای لیگ نا امید به بازی بیس بال بازی ها (توجه داشته باشید که ما MLB غالبا ادعا می کند که آن را منفی سود عملیاتی از بازی بیس بال در عین حال آن را هنوز هم در بازی بیس بال در هر سال) لیگ انجام داده است هیچ چیز برای متقاعد کردن ما از صحت آن ادعای” مایر نوشت.

گذشته از دلار در حال اجرا در این فصل به طور منظم از طریق اکتبر نمی خواهد کار به دلیل Halem توضیح داد: “ما ناراحت کننده از ديدگاه بهداشت عمومی گسترش فصل به طور منظم به ماه اکتبر است. علاوه بر این پیشنهاد خود را نادیده واقعیت آب و هوا در بسیاری از نقاط کشور طی نیمه دوم ماه اکتبر. اگر ما برنامه کامل تخته سنگ از بازی در اواخر اکتبر ما خواهد بود گرفتار لغو شد.”

نگرانی معطل که coronavirus می تواند بازگشت در کولر آب و هوا نوامبر و چپ يکديگر اعلام کردند این واقعیت است که MLB پخش شرکای ترجیح می دهند به هوا postseason در ماه اکتبر.

مایر همچنین تصریح کرد که دو طرف هنوز هم نیاز به توافق بر سلامت و پروتکل های ایمنی که پوشش بازی بازگشت.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de