میچ Trubisky 'عصبانی' توسط خرس' Nick Foles تجارت: 'من تیم'

میچ Trubisky بود مسلما "دلخور" پس خرس تجارت برای Nick Foles خواستار حرکت "برای من جالب است." اما بحرانزده کارف

توسط NEWSAMINS در 24 خرداد 1399

میچ Trubisky بود مسلما "دلخور" پس خرس تجارت برای Nick Foles خواستار حرکت "برای من جالب است."

اما بحرانزده کارفرمایی اصرار داشت که او آن را درک و آن گرفته شده به عنوان یک مثبت استفاده از آن به عنوان انگیزه برای دستیابی به موفقیت های نجومی و به برنده خرس های کارفرمایی ،

"من فکر می کنم من نوع بازی کردن در یک راه خوب. من شده است با انگیزه همیشه از" او به خبرنگاران گفت: در یک زوم تماس با توجه به ESPN. "من فکر می کنم آن را برای رفتن به یک رقابت خوب است. Foles تا به حال یک دیوانه حرفه ای و همچنین پس از آن سرد او را در اتاق ما صحبت کردن توپ. من می دانم که ما در حال رفتن به فشار هر یک از دیگر. اما من هنوز هم احساس می کنم مثل این است که تیم من و من هیجان زده برای رقابت و فقط به عقب بر گردیم در این زمینه با بچه ها و همه نشان می دهد آنچه که من هنوز هم می توانید انجام دهید و چگونه سخت کار کرده ام و این offseason برای کمک به خرس پیروزی در بازی های این سال است."

Trubisky گفت: او تعجب نیست خرس کاهش یافته و دلار خود را به 24.8 سال پنجم گزینه به دلیل "راه من بازی های برگزار شده سال گذشته است." دوم کلی انتخاب در سال 2017 پیش نویس flopped در سال 2019. او 27th در NFL در زمین نشستن کامل هواپیما می گذرد با 17 21 در عبور متری با 3,138, 32nd در متری به دست آورد در هر تلاش (6.1) و QB امتیاز از 83.0 شد 28. آن منجر به شیکاگو فرود Foles سابق سوپر باول-برنده کارفرمایی با عقاب در مقابله با پلنگ.

"من فکر می کنم به طور کلی آن [سال گذشته] تا به حال به انجام با سلامت و سپس فقدان جزئیات در جرم" Trubisky گفت. "من فکر می کنم اگر ما کار بر روی این دو چیز — بدیهی است که سلامت پایین می آید به کمی شانس و داشتن همه بدن مناسب و آماده برای رفتن در این فصل است. و سپس ما فقط باید دقیق تر. ما باید بیشتر به قفل ما بازی برنامه های هفته-در هفته-را همه را باید در همان صفحه و هنگامی که ما به یکشنبه آن را باید همه توان در مورد اجرای حکم اعدام.

"من احساس ما فاقد اطلاعات کلی در جرم از جمله خود من به خصوص اگر ما در حال بالا از کسانی که در این سال و ما فقط یکدیگر را پاسخگو نگه دارید به استاندارد ما می دانیم که ما قادر هستید پس ما باید خیلی بیشتر از موفقیت و پیروزی بیشتر بازی ها. ما قطعا باید این استعداد. من فکر می کنم آن را فقط پایین می آید به منظم بودن بازی فوتبال هوشمند و همه انجام شغل خود را به کمال. کسانی که از اصلی ترین تمرکز که من دور آمد به دنبال در سال گذشته است."

Trubisky آیا مقابله با بخشی از پاره labrum در سمت چپ خود را غیر پرتاب شانه در سال گذشته و تا به حال عمل جراحی در ماه ژانویه است. او به خوبی انجام در سال 2018 پرتاب برای 3,223 متری, 24 touchdowns و 12 interceptions در پیشرو خرس به یک 12-4 رکورد. اما در حال حاضر او را به خودش ثابت کند با کار خود را در شیکاگو حلق آویز در تعادل است.

"من فقط احساس خوبی در مورد که در آن من در حال حاضر من احساس خوبی در مورد این تیم و آنچه ما شده اند قادر به انجام بیش از این OTAs در زوم جلسات و مسائل و پرتاب با بچه ها در منطقه" او گفت:.tinyurlis.gdclck.ruulvis.net