مایک پنس نیست ذکر است با پوشیدن ماسک به عنوان یک راه برای متوقف کردن گسترش coronavirus

در یک لیست از چیزهایی که آمریکایی ها باید برای محافظت از خود و دیگران در برابر coronavirus معاون رئیس جمهور مایک پنس در روز جمعه ذکر شده همه چیز بهداشت گفت: مقامات آمریکایی باید انجام دهید: شستن دست ها, اجتناب از لمس کردن صورت و ضد عفونی غالبا.

او تیز نیست ذکر است دو نفر از مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری اصلی قطعه از مشاوره: پوشیدن ماسک و اجتماعی فاصله.

پنس صحبت شد در اولین کنفرانس خبری کاخ سفید همه گیر نیروی کار برگزار کرده است پس مارس 27. او نمی پوشیدن ماسک در کنفرانس خبری.

مقامات بهداشتی که در آنجا بودند از جمله دکتر Anthony Fauci, عینک ماسک به جز زمانی که صحبت کردن در میکروفون.

بیشتر coronavirus اخبار: شگفت انگیز تصاویر فاش coronavirus تشکیل شاخکهای در سلول. این ممکن است کمک به شناسایی درمان های جدید.

Coronavirus به روز رسانی: تگزاس مکث بازگشایی طرح; ما هنوز در موج اول آمریکایی ها باید باقی بماند ‘هوشیار,’ CDC می گوید:

پوشیدن پوشش صورت و تمرین های اجتماعی فاصله بود جلو و مرکز بعد از آن در کنفرانس خبری که مدیر CDC دکتر رابرت Redfield – که عینک, ماسک, زمانی که او بود در تریبون – با تاکید بر هر دو.

“من می خواهم به استرس و تشکر از همه آمریکایی ها را در آغوش اهمیت اجتماعی فاصله توصیه به سرعت گسترش COVID. به من گفت که قبل از ما دفاع ندارد. این در واقع بسیار قدرتمند سلاح و آن را برای ما مسئولیت جمعی به پیمان خودمان را به آنها را به عمل معمول,” او گفت:.

او خواست آمریکایی ها به “اقامت 6 فوت جدا از یکدیگر به عنوان آنجا که ممکن است. به پوشیدن پوشش صورت زمانی که ما در عمومی. و به تمرین شدید بهداشت دست. و متعهد به انجام این کار به انجام بخشی از ما برای محافظت از آسیب پذیر” او گفت:.

معاون رئیس جمهور حذفیات مناسب نیست با مشاوره از CDC برتر کشور آژانس بهداشت عمومی.

در یک کنفرانس خبری پنج شنبه, Redfield گفت: “این بیماری همه گیر نشده است. قدرتمند ترین ابزار است که ما باید یک سلاح قدرتمند است اجتماعی فاصله.”

خواسته در مورد اینکه آیا پوشیدن صورت پوشش تبدیل شده سیاسی پنس گفت: مردم باید گوش به هدایت خود را به دولت و مقامات محلی.

هر دو اقدامات حفاظتی تبدیل شده اند بسیار سیاسی در ایالات متحده با وجود اینکه به طور کامل پشتیبانی می کند به عنوان ویروس کاهش اقدامات توسط علم و توسط مقامات بهداشت عمومی در ایالات متحده و در سراسر جهان.

ماسک, آیا جراحی-کیفیت N95s یا دستباف تنوع در نظر گرفته شده قابل دفاعی اندازه گیری در برابر گسترش coronavirus چرا که آنها جلوگیری از کسانی که آلوده از گسترش این ویروس از طریق قطرات خروج از دهان و بینی.

با پوشیدن ماسک های روشن سیاسی پس از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و پنس که تحت فشار بوده اند برای سریع راه اندازی مجدد از اقتصاد ایالات متحده نمی پوشیدن ماسک در تعدادی از تنظیمات عمومی.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: شخصا پوشیدن ماسک و برخی از قانونگذاران جمهوریخواه کنگره مسخره کرده اند با پوشیدن ماسک.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de