مایک Francesa trashes ‘بدبختی’ جمال آدامز پس از جت های تجاری درخواست

مایک Francesa لعنتی جمال Adams روز دوشنبه گفت: تمام نرم افزار های ایمنی که علنا خواسته برای یک تجارت نیست “بزرگ بازیکن” است که باعث می شود “زندگی پر از بدبختی” برای جت.

این WFAN میزبان فکر می کند این تیم باید هم Adams — که نا امید شده و با عدم تمدید مذاکرات — بازی کردن تازه کار قرارداد و یا دیدن اگر آنها می توانند یک مسافت در تجارت است.

“اگر من جت من نمی دهد به او یک سکه” Francesa گفت. “آنها 16-32 با او. شما می توانید 16-32 بدون او.”

آدامز همواره اعلام کرده تمایل خود را به ترک جت نوشتن چهارشنبه گذشته در Instagram “شاید آن زمان به حرکت می کند” و سپس در روز دوشنبه در پاسخ به یک پست از زمان هم تیمی مارکوس Maye با “من [تو] را از دست ندهید balling با [شما] است.”

او همچنین گفت از طرفداران او “در تلاش برای” به دالاس.

اما برای که به اتفاق می افتد جت را به شما بدهد تا دو تیم دوستانه سال با $13.45 میلیون باقی مانده تا 2021 به طوری که آنها نیاز به یک بازگشت.

“من به شما گفتن در حال حاضر اگر کسی به اندازه کافی گنگ به شما یک معامله بزرگ برای او تجارت او” Francesa گفت. “چرا که او فقط میخوام زندگی پر از بدبختی در هر روز است. این همه او انجام داده است را به زندگی پر از بدبختی است. او را میخوام ادامه به زندگی پر از بدبختی است. او never gonna be happy.”

Francesa با اشاره به این واقعیت است که آدامز در حال حاضر صریح در مورد بازی کابوی ها به عنوان یک مشکل.

“شما یک مرد اساسا صحبت کردن در مورد تیم های دیگر در حالی که او هنوز هم یک عضو از جت” Francesa گفت. “چرا شما می خواهید که مزخرف ؟ که مرد شما می خواهید. شما می خواهید یک پسر که خوب است. او استعداد. من نه و گفت [او نیست]. او یک grt بازیکن چرا که بازیکنان بزرگ را به تیم ها بهتر است و او هرگز ساخته جت بهتر است… او یک فرصت به یک بازیکن واقعا خوب است, اما شما می دانید چه ؟ آنچه که او نشان داده است که او می خواهد برای جدا کردن خود از یک تیم از دست دادن. “من خوب بقیه تیم بد. بنابراین من نمی خواهم هر چیزی را با آنها انجام دهد.’ و او در حال حاضر صحبت کردن در مورد تیم های دیگر. شما می خواهید یک پسر که در حال حاضر صحبت کردن در مورد تیم های دیگر? او می خواهد به بازی در دالاس کابوی ها خیلی بد دریافت Dallas Cowboys به تسویه حساب تا برای شما. قرار دادن یک معامله خوب در جدول. من می خواهم آن را با شتاب خیلی سریع خود را از سر خواهد چرخش است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de