Mika Zibanejad تماس خارج رنجرز قدرت خشن بازی مقابل طوفان

در حالی که طوفان آمد به postseason مباهات یکی از مجازات-کشتن واحد در لیگ رنجرز به نظر نمی رسد که خیلی از یک مش

توسط NEWSAMINS در 12 مرداد 1399

در حالی که طوفان آمد به postseason مباهات یکی از مجازات-کشتن واحد در لیگ رنجرز به نظر نمی رسد که خیلی از یک مشکل در برابر آن را در طول فصل به طور منظم.

شنبه یک داستان متفاوت بود.

رنجرز رفت 0-برای-7 روز مرد-مزیت ها و سختی های تولید شده از هر گونه تهدید با آن در طول 3-2 دست دادن به طوفان در 1 بازی از جام استنلی مقدماتی در Scotiabank عرصه در تورنتو است.

"من احساس می کنم مانند آنها outcompeted ما واقعا" Mika Zibanejad گفت: در زوم تماس بگیرید. "ما واقعا نمی کلیک کنید. من فکر نمی کنم ما قادر به دریافت در همان صفحه. ما تا به حال برخی از OK شانس, اما ما نمی تواند ایجاد یک قدرت خوب بازی کنید و برخی از حرکت از آن است. ما عاشق تماشای ویدئو از طریق آن و واقعا دفن کردن در روز دوشنبه."

رنجرز قدرت بازی را دریافت کنید بهتر است به عنوان بازی رفت, اما آنها تنظیم نوار پایین با یک, وحشیانه, اولین بار چند نوبت. آنها تنها در زمان هشت عکس در طول 12:08 قدرت پخش با پتر Mrazek توقف هر یک.

این طوفان کشته 83.95 درصد از پنالتی در طول فصل به طور منظم هر چند رنجرز رفت 5-برای-15 روز مرد-مزیت در برابر آنها را در چهار جلسات قبل به شنبه.

"ما فقط بیش از حد آهسته" مربی دیوید کوین گفت. "من قصد ندارم به نشستن در اینجا و بحث در مورد تصویب برخی از ما می تواند ساخته شده و یا یک پسر باید رفته اند در اینجا و یا وجود دارد. ما فقط بیش از حد آهسته است. خود را مجازات کشتن تهاجمی است; ما می دانیم که. ما به خوبی انجام داده ایم در برابر آن. اما ما فقط نیست امشب آماده برای بازی در یک سرعت. ما به قدرت حالت بازی به جای هاکی mode."


Kaapo Kakko یکی از هشت رنجرز ساخت postseason اولین نگاه تیز و رهبری تیم را با پنج عکس. او ضربه رو به بازی با Artemi Panarin و رایان Strome پس از Jesper سریع چپ بازی در دقیقه باز پس از خرد شدن توسط بردی Skjei.

19-در سال Kakko بازی 14:57 در حالی که همکار جوانان Filip Chytil و Julien Gauthier نیز تحت تاثیر قرار کوین.

"ما همه در لمس کرد که چگونه خوب هر دو از این بچه ها [Kakko و Chytil] را [در اردوگاه]" کوین گفت. "من فکر Gauthier تا به حال یک شب خوب بیش از حد. آن بچه ها خود را به دست آورده یخ آنها به دست آورده خود را به فرصت است. با این حال گفت: ما نیاز همه است. ما نمی توانیم فقط باید 10-12 بچه ها که در بازی ما به همه نیاز داریم که در بازی خود را. اما خوب برای دیدن آن بچه ها در اولین بازی حذفی بازی راه آنها انجام داد."


رایان Strome و جاستین ویلیامز کاهش یافته دستکش فقط 2:48 به پس از بازی تیم های رد و بدل شده بود برخی از بازدید. یک خون آلود Strome به طور خلاصه رفت به اتاق قفل اما بازگشت و بعد از آن در دوره اول.


Alexandar Georgiev حمایت هنریک Lundqvist در شبکه با ایگور Shesterkin نا مناسب برای بازی.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب