میشل اوباما می پردازد ادای احترام به Beyoncé, ارائه, شرط بشردوستانه جایزه به ‘ملکه’

بانوی اول سابق میشل اوباما ارائه شده Beyoncé با 2020 انسانی از سال جایزه در BET Awards یکشنبه شب.

“من در اینجا به بحث در مورد شما می دانید یکی از” اوباما گفت: در ارائه تصویری که شروع به تمجید به خواننده و فعال. “تا کنون از او یک دختر کوچک در هوستون, Beyoncé Knowles کارتر شده است نور مراحل و gracing جهان با استعداد و با سخاوت روح و با عشق او را برای او در جامعه است.”

“شما می توانید آن را در همه چیز او می کند. از موسیقی است که به صدای به شادی و درد به فعالیت است که خواستار عدالت برای زندگی,” او گفت:. “و مهم نیست که چگونه مراحل دریافت, من می دانم که دختر من نیست راضی مگر اینکه او های تمام است که درخشش او با نسل بعدی.”

کوبه برایانت ادای احترام: Lil Wayne به نام می پردازد ادای احترام به لیکرز افسانه در BET Awards

این فیلم با تمرکز بر Beyoncé کار با جامعه آموزش و پرورش, طرح های کم درآمد مسکن و ارائه افزایش حمایت در طول COVID-19 بیماری همه گیر. اوباما گفت: Beyoncé شده است یک کلید نفوذ برای نوازندگان جوان, “کشیدن” نسل جدیدی از خوانندگان مانند چوپان x هلی.

“به همین دلیل او خواستار تبعیض و نژاد پرستی زمانی که او می بیند آن را هموار راه را برای هنرمندان جدید تلاش برای حرکت به صنعت موسیقی گفت:” اوباما ،

اوباما ستایش Beyoncé برای بازنویسی “Get Me Bodied” برای کاخ سفید را “اجازه ” حرکت” ورزش و سلامت ابتکار گفته او “یک کل بسیاری از بچه ها با تکان دادن آن در کف رقص.”

بیشتر: شرط جوایز: Watch Jennifer Hudson پوشش Aretha Franklin; جدید ‘احترام’ تیزر منتشر شد

“او همیشه چرخش به بالا نگاه کردن و همه ما کمی بهتر کمی بیشتر شدید,” او گفت:. “برای دختر من, من فقط می خواهم بگویم شما الهام بخش من است. شما الهام بخش همه ما است.”اوباما به پایان رسید ادای احترام با لبخند گفت: “تبریک می گویم دختر شما را خیلی دوست دارم.”

به دنبال اين بود Beyoncé مادر تینا Knowles-لاوسون گفت: دختر او بوده است: “خوشا به بازگشت” به جامعه.

تولید کننده Tyler Perry گفت: Beyoncé یک سوپراستار “با قلب و با محبت است که واقعا تغییر جهان” اضافه کردن او اخلاق است “در مورد دادن و پرداخت آن را به جلو.”

Beyoncé خطاب جوایز برنامه تماس با افتخار “زیبا” در یک ویدیو. او اختصاص داده شده این جایزه را “به همه برادران من در خارج وجود دارد, همه از خواهران در خارج وجود دارد من الهام بخش, راهپیمایی و مبارزه برای تغییر است.”

“صدای خود را شنیده گفت:” Beyoncé. “و شما اثبات به اجداد ما که مبارزات خود را بیهوده نمی شد.”

Beyoncé به پایان رسید سخنرانی خواستار مشارکت رای دهندگان. “من شما را تشویق به ادامه اقدام به ادامه کار برای تغییر یک نژادپرست و نابرابر سیستم. ما باید همچنان به انجام این کار با هم.”

“ما باید به رای مثل زندگی ما به آن بستگی دارد به دلیل آن را ندارد.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>