مایکل جردن ‘آنفولانزا بازی’ ممکن است یک دروغ

از “مسمومیت غذایی بازی” ندارد همان حلقه به آن ،

اما با توجه به دیرین مربی تیم Grover, این چیزی است که مایکل جردن حماسه عملکرد در بازی 5 از سال 1997 NBA نهایی را برای شما شناخته شده اند که به جای “Flu Game.”

یک under-the-آب و اردن در مبارزه با آنچه که شرح داده شد و سپس به عنوان “آنفولانزا مانند علائم” به ثمر رساند 38 امتیاز اضافه شده هفت ریباند و پنج پاس گل و بازی برنده شات چشمگیر 90-88 پیروزی که به گاو 3-2 سری سرب بیش از جاز.

آن را نمیفهمد به قسمت برجسته از “آخرین رقص” آخر شب یکشنبه در ESPN هر چند Grover معتقد است اردن ندارد آنفولانزا گفت: Barstool ورزشی’ “عفو من را” پادکست.

“صد در صد آن مسمومیت غذایی 100 درصد” استیفن گراور گفت. “اما بدیهی است که آن را فقط برای تلفن های موبایل بهتر می شود “Flu Game’ از ‘مسمومیت غذایی بازی.’ “

Michael Jordan (l) and Scottie Pippen
مایکل جردن (l) و Scottie PippenAP

کلمه بدست کرده بود که در آن گاو اقامت داشتند در سالت لیک سیتی و پنج تحویل مردم آمد با پیتزا. گرسنه اردن خوردن چند برش قبل از رفتن به رختخواب. هیچ کس دیگری با توجه به Grover, لمس مواد غذایی است.

“سپس در مورد 3 صبح من دریافت یک تماس به اتاق من که فقط می گوید:” هی مرد آمد به MJ ‘اتاق’ و او را به معنای واقعی کلمه فر در موقعیت جنین,” استیفن گراور گفت. “من شناخته شده نیست هر آنفولانزا است که می تواند به شما رسید که سریع اما من می دانم که چگونه سریع مسمومیت غذایی می تواند به شما ضربه.”

آن را نمی خواهد متوقف اردن از بازی 44 دقیقه تحویل در سراسر شجاع عملکرد. پایدار تصویر از آن شب است Scottie Pippen اساسا حمل ضعیف اردن بازگشت به نیمکت در ثانیه های پایانی. بیشتر فکر کردم آن بود آنفولانزا است که sapped او. اما ظاهرا آن نمی شد.

“این داستان من است که آنچه من مشاهده” استیفن گراور گفت. “من در اتاق وقتی که این همه می گذرد بنابراین اگر کسی تا به حال یک نگاه بهتر از من من می خواهم برای دیدن که در آن فرد بود چرا که آنها قطعا وجود ندارد.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>