متس فروش: دور اول مناقصه مهلت اینجا

روند فروش برای متس در نهایت لگد به دنده پنج شنبه با دور اول مناقصه مهلت.

خواستگاران خواهد ساخت نشان دهنده ارائه می دهد به این معنی آنها را نمی توان ساخت دستبند مناقصه. نقطه مهلت است برای دیدن چقدر هر کس ممکن است مایل به ارائه و شاید به باد افشان در این زمینه است.

سپس متس خود را نشان می دهد کامل مالی به بازماندگان و از آنها بخواهید برای متعهد ارائه می دهد در عرض چند ماه. این است که مگر یکی از خواستگاران پس از دور اول پیشنهاد می کند بیش از حد غنی به رد که ممکن است پیشگیرانه پایان روند.

مورد علاقه است که به وضوح پرچین حامی مالی استیو کوهن که به ارزش 13 میلیارد دلار و اگر او بخواهد می تواند بیشتر توپ زدن از هر کس دیگری چند, منابع نزدیک به این وضعیت گفت.

هنوز متس به احتمال زیاد خواهد شد نگه داشتن حداقل یک و شاید دو نفر دیگر خواستگاران در روند گذشته دور اول بدون توجه به آنچه برای رقابتی نگه داشتن فشار بر کوهن منابع نزدیک به این وضعیت گفت: — به ویژه پس از آنچه اتفاق افتاده است در اوایل سال جاری زمانی که کوهن را امضا کرده بود غیر الزام آور اصطلاح ورق برای خرید متس برای $2.6 میلیارد سپس سعی در تغییر شرایط معامله.

کوهن تا به حال در ابتدا به توافق اجازه جف Wilpon کنترل تیم به مدت پنج سال در طول یک دوره گذار است. سپس کوهن تغییر ذهن خود و معامله به هم ریخت منابع گفت.

Fred and Jeff Wilpon
فرد و جف WilponAnthony J. باعث تخریب جهانی

در حال حاضر متس فروش کنترل کامل بمانند.

این متس به احتمال زیاد خواهد شد نه متعهد به کوهن تا زمانی که آنها می دانند که آنها باید یک اتصال ارائه دهد.

Philadelphia 76ers و نیوجرسی شیاطین صاحبان جاش هریس و دیوید بلیتزر انتظار می رود به ایجاد یک پیشنهاد رقابتی و تمیز پیشنهاد از رقبای خود ساخت آن را به احتمال زیاد آنها را برای زنده ماندن اولین دور, برش, منابع گفت.

هیچ تضمینی وجود ندارد که لازم سه چهارم از MLB صاحبان تیم را تایید کوهن پس از او گفته کشیده قبلی معامله در اوایل فوریه اما هریس و بلیتزر باید کمی مشکل گرفتن تایید.

پس از آن وجود دارد الکس رودریگز که پس از خدمت تعلیق به عنوان یک بازیکن برای مصرف استروئید نیز نه یک تضمین برای تصویب.

یک میله است پر زرق و برق ترین پیشنهاد به ویژه هنگامی که مقاطعه در fiancèe, جنیفر لوپز.

عنوان پست گزارش کرده لوپز و رودریگز صرف شده است بسیاری از ساعات بیداری خود را در لوکس قرنطینه مطالعه جزئیات در حال اجرا یک تیم بیس بال, رویای یک آینده برای Willets نقطه به یک خرید و سرگرمی مقصد و صحبت کردن به کلید ارشد بازیکنان در J. P. Morgan بانکداری خصوصی در مورد تامین مالی از پیشنهاد خود را به صورت روزانه.

با زن و شوهر خالص ارزش تصور می شود در عرصه $750 میلیون, J-راد اضافه شده اند سنگین-پول hitters مانند سرمایه وینسنت ویولا و Vitaminwater بنیانگذار مایک Repole به صف خود را.

ویولا یک میلیاردر مانند کوهن هریس و بلیتزر اما نه پیشرو J-راد ، بنابراین J-میله پیشنهاد ممکن است کمی پول نقد محدود شده است.

این متس در یک فصل عادی در حال از دست دادن حدود 90 میلیون دلار منابع گفت: بنابراین یک خواستگار نه تنها مجبور به پرداخت حدود 2 میلیارد دلار برای تیم اما باید برای پوشش ضرر و زیان از شروع فصل آینده است.

دیگر عکس شامل Kurt راپاپورت 49 ساله لس آنجلس مسکن است که قرار دادن با هم یک بسته و میلیاردر روبن برادران.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de