متس کوبیده به عنوان ریک Porcello اتحاد کابوس اولین

حداقل ریک Porcello بود امان بوس با مقوا cutouts. جدید متس right-hander بود و اولین بازی را فراموش یکشنبه شب در

توسط NEWSAMINS در 6 مرداد 1399

حداقل ریک Porcello بود امان بوس با مقوا cutouts.

جدید متس right-hander بود و اولین بازی را فراموش یکشنبه شب در خالی سیتی زمینه عدم ثبت در سوم را باز یافته و تنظیم تن برای یک 14-1 دست دادن به بریوز.

یک فصل باز سری که تا به حال در آغاز امیدوار کننده مد تبدیل جنوبی در عجله بسر می رسانید. این متس به دنبال ادوین دیاز عیار ذخیره و فوق العاده زمین باز یافته ریزش شنبه با مقاصدشان شخص نفرت انگیز یکشنبه به عنوان Porcello و اغل گاو یا حشم آمار رو در اطراف جرم ادامه به درگیری و دفاع نکرده بود برای کمک به.

و بعد از همه که آنها تا به حال به در اتوبوس اواخر یکشنبه شب برای یک درایو به بوستون که در آن خود را در سری بعدی آغاز می شود دوشنبه در برابر Red Sox.

"این رویای من از آنجایی که من بچه بودم که دوباره باعث می شود آن را بسیار ناامید کننده امروز" گفت: Porcello که بزرگ شد یک متس فن در نیوجرسی. "بدیهی است که من اصلا احساس خوبی در مورد آنچه که من امروز.

"این وحشتناک عملکرد. دو نوبت و هفت اجرا می شود انجام نمی دهد هر چیزی برای تیم ما و یا برای هیچکس."

این متس (1-2) بدست کرده بود یک جفت قوی شروع می شود از یعقوب deGrom و استیون Matz در دو بازی اول این فصل است. این دو ترکیب به بازی شیر یا خط 11 نوبت در آن مجاز سه بازدید دو پیاده و اجرا شود.

Rick Porcello
ریک Porcelloبرای نیویورک پست

Porcello پیشی گرفته و تمام کسانی که شماره های خود را.

31 ساله که زیر آن نوشته شده حرفه ای-بالا 5.52 عصر آخرین فصل با Red Sox شده بود برای هفت اجرا می شود (شش به دست آورده) در هفت بازدید, سه پیاده روی و یکی strikeout بیش از دو نوبت به علاوه. او در حال صرف offseason کار خود را در مکانیک را پرداخت فوری سود سهام در روز یکشنبه ،

"من فکر نمی کنم آن را یک کل تعمیرات اساسی و یا هر چیزی" Porcello گفت. "من فکر می کنم من در مسیر صحیح است. اگر من یک زن و شوهر بیشتر زمین و پرتاب برخی از بهتر changeups این است که شاید یک داستان متفاوت است و ما در آن بسیاری دیگر و بعد امشب از ما بودند."

در عوض متس شد انتهایی 2-0 بعد از اولین. Porcello فرار مشکل در دوم تشکر به زمین باز یافته-پایان دو بازی کردن خفاش از رونالد Acuna جونیور بود که آرام سری در صفحه (2-برای-15).

اما پس از براندون Nimmo را RBI دو از آن ساخته شده 2-1, بریوز آمد هجوم در سومین دور با برخی از متس دفاعی miscues مخلوط در.

جف مک نیل چراغ خاموش به زمین باز یافته با فیلدینگ خطا که Porcello به دنبال راه رفتن فردی فریمن و از دست دادن یک ترجمه به Marcell Ozuna که فرار J. D. Davis' رسیدن به در سمت چپ میدان.

"ما چند بچه در چرخش بود و ریک امروز یک مرد که یک تماس با پسر," Rojas گفت. "ما نیاز به دفاع پشت سر او."

پس از مت Adams راه می رفت Dansby سوانسون پاره پاره دو اجرا دو گذشته دیویس آن را 5-1 در آن نقطه لوئیس Rojas به اندازه کافی دیده بود. او رها Porcello با Corey Oswalt — در نظر گرفتن او را از در حال اجرا برای شروع روز سه شنبه در بوستون — که بی درنگ اجازه راه رفتن و Ender Inciarte دو قرار داده است که بریوز جلوتر 7-1

بریوز در ادامه به آمار چهار خانه اجرا می شود — سه خاموش Oswalt و دیگر خاموش پل Sewald — به عنوان دو متهم شد با صرفه جویی در اغل گاو یا حشم پس از Porcello اولیه خروج.

"من عاشق اجرای رزین و این بزرگترین چیزی که در ذهن من یا باید در ذهن من" Porcello گفت. "این شغل من است. به طوری که تمرکز من در حال حرکت رو به جلو این هفته است."tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن