متس امید رابرت Gsellman می تواند تبدیل به اغل گاو یا حشم نیروی

قسمت 11 در یک سری متس نیویورک این متس' اغل گاو یا حشم را وارد کنید فصل با سوالات بیشتری از این تیم می خواهم از

توسط NEWSAMINS در 18 اردیبهشت 1399

قسمت 11 در یک سری متس نیویورک

این متس' اغل گاو یا حشم را وارد کنید فصل با سوالات بیشتری از این تیم می خواهم از ادوین دیاز و Jeurys Familia به دنبال bounce-back فصل بدانند که آیا رابرت Gsellman می تواند به توسعه از یک نوبت غذا خوردن مسکن برای کسی که می تواند با اتکا در بالا اهرم شرایط.

Right-hander وارد متس با شکوفا ساختن خود MLB debut on Aug. 23, 2016, زمانی که جان Niese چپ یک بازی در سنت لوئیس با زانو درد.

Gsellman به نام تا روز قبل هنگامی که استیون Matz بود کنار یک شانه چپ بیرون آمد از اغل گاو یا حشم برای اولین بار پس rookie توپ و پرتاب 3 2/₃ بدون گل نوبت در یک پیروزی است.

او در ادامه به ایجاد یک تاثیر فوری. او بعد از هفت ظاهر شد و همه شروع می شود و به او اجازه بیش از دو اجرا می شود فقط دو بار به پایان رسید و با یک 2.42 عصر در 44 2/₃ نوبت.

اما او شده است قادر به تکراری که موفقیت و حتی در حال حاضر وجود دارد سوال در مورد تنها جایی که او متناسب بر روی کارکنان.

"با مسائل خود را, شما می خواهم انتظار می رود او را به بیشتر موثر" یکی NL دیده بانی گفت. "اما این درست نیست ترجمه به نتایج سازگار و در برخی از نقطه شما باید به جای تعجب اگر آن را همیشه خواهد شد. من نمی داد او هنوز."

Gsellman به نظر می رسید قرار است برای نقش مهمی در اغل گاو یا حشم در سال 2020 تا نوح Syndergaard رفت با یک پاره UCL که مورد نیاز تامی جان عمل خواهد کرد که او را تا فصل آینده است.

پیش از آن در offseason — قبل از ریک Porcello و مایکل Wacha امضا شد به عنوان نمایندگی رایگان — مدیر کل برودی ون Wagenen بازبینی این ایده قرار دادن Gsellman یا ست لوگو به چرخش. به عنوان آن می ایستد در حال حاضر متس' پنج شروع متشکل از یعقوب deGrom مارکوس بود, Matz و همچنین Porcello و Wacha.

اما روشن است که اگر 2020 فصل تا کنون می شود در جریان این متس نیاز بیش از پنج شروع و ون Wagenen گفت که او ترجیح می دهند به Gsellman یا لوگو تندرست به عقب و جلو بین شروع و تسکین.

حتی با کسانی که دو اغل گاو یا حشم می تواند لرزان. آنها امیدوارند برای اجرای بهتر از دیاز و Familia و همچنین به تازگی امضا Dellin Betances. جاستین ویلسون و براد Brach تن به تن نیز در سال گذشته و به عقب خواهد بود.

Robert Gsellman
رابرت GsellmanAnthony J. باعث تخریب جهانی

Gsellman نقل مکان کرد و به اغل گاو یا حشم در سال 2018 و نتایج خود را پس از این تغییر شده اند underwhelming.

فصل گذشته Gsellman رفت و از طریق یک 20-بازی کشش از آوریل 23-جولای 14, زمانی که او اجازه 20 به دست آورده اجرا می شود در 20 نوبت و عصر خود را یافت از 2.48 به 5.14.

پاره لات به پایان رسید فصل خود را در ماه اوت سال گذشته هر چند که او سالم به اندازه کافی در اواخر ماه سپتامبر بود که متس ماند در مشاجره حذفی و مورد نیاز Gsellman به زمین او می تواند داشته باشد. غیبت او احساس پایین کشش در حال حاضر نازک اغل گاو یا حشم.

این بهار Gsellman گفت که او "سالم و احساس بزرگ" قبل از MLB بود تعطیل به طور نامحدود به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

ارسال متس سوالات اینجا پاسخ داده شود در پست های آینده کیسه مراسلات پستی

او همچنین به این ایده از شروع دوباره.

"که می خواهم شروع کنم؟" Gsellman گفت: در ماه فوریه است. "بیرون رفتن وجود دارد, پنج, شش, هفت نوبت که سرگرم کننده است. شاید من خواهد ساخت تا در بهار."

که اتفاق نمی افتد, در طول به صورت مختصر گریپ فروت لیگ فصل به عنوان Gsellman تن به تن شش نوبت در چهار ظاهر.

جدید تبادل مربی جرمی Hefner می تواند تاثیر در Gsellman. یکی از عجیب و غریب بخشی از Gsellman را 2019 فصل او بود وحشتناک نتایج در سیتی زمینه که در آن او تا به حال یک 8.51 عصر و 1.767 شلاق در 24 1/₃ نوبت نسبت به 2.29 عصر و شلاق 1.119 در جاده ها است.

هر چه دلایل خود را به طور کلی مبارزات دو سال گذشته Gsellman بیمار می تواند استطاعت دیگری لرزان فصل است.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن