متس ضربه مربی فلفل قرمز دیویس خواهد بود کار از راه دور

فلفل قرمز دیویس نخواهد بود در سایت که کامل تمرینات تیم ملی شروع جمعه در سیتی زمینه است.

این متس برخورد مربی با توجه به منابع به کار خواهد کرد از راه دور – حداقل در کوتاه مدت – میان COVID-19 نگرانی. 60 سال دیویس ساکن در آریزونا که در آن coronavirus موارد یافت در هفته های اخیر. دیویس ندارد این ویروس خواهد شد اما کار از راه دور برای احتیاطی دلیل است. بازیکنان بودند و در انتظار نتایج آزمایش در نیویورک روز چهارشنبه برای ترخیص کالا از گمرک برای شروع تمرینات. هر بازیکن یا عضو هیات تست مثبت باید قرنطینه به مدت دو هفته.

در اوایل این هفته مدیر کل برودی ون Wagenen نشان داد او انتظار اطلاع رسانی اگر همه این تیم را مربیان خواهد شرکت در بهار آموزش 2.0.

در سایت وظایف حداقل در کوتاه مدت به کار گرفته خواهد شد توسط دستیار ضربه مربی تام اسلاتر. دیویس’ کار از راه دور را شامل تماشای ویدئو از hitters و برقراری ارتباط با آنها از طریق زوم.

Chili Davis
فلفل قرمز دیویسAP

دیویس باقی مانده ضربه مربی آخرین offseason پس از موافقت با دو سال قرارداد میان یک تعمیرات اساسی در این زمینه کارکنان. او قبلا به عنوان هدف قرار دادن مربی با دو و میدانی, Red Sox و توله.

مدیر لوئیس Rojas برنامه ریزی شده است برای نگه داشتن یک زوم کنفرانس مطبوعاتی در روز پنج شنبه و در آن زمان او انتظار می رود به آدرس کارکنان مربیگری وضعیت. Rojas کارکنان نیز شامل تبادل مربی جرمی Hefner, نیمکت مربی Hensley Meulens سوم-پایه مربی گری DiSarcina اول پایه مربی تونی DeFrancesco, اغل گاو یا حشم مربی ریکی استخوان و دستیار تبادل مربی جرمی Accardo.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de