متس جان سخت سوار MTA اتوبوس از طریق بدترین بیماری همه گیر کوروناویروس

جدید پدر حمل بر پدر خود را از یانکی ها. یک پیت آلونسو-محبت ، سرطان-بازمانده متس-وسواس مادر بزرگ. بیس بال-mad ق

توسط NEWSAMINS در 2 مرداد 1399

جدید پدر حمل بر پدر خود را از یانکی ها. یک پیت آلونسو-محبت ، سرطان-بازمانده متس-وسواس مادر بزرگ. بیس بال-mad قفسه سینه جراح و معاون رئیس جمهور از NYU Langone سلامت. اتوبوس-رانندگی سابق ورزشگاه فروشنده و عضو 7 خط. و پین ،

با وجود این رمان coronavirus همه گیر ضربه زدن به منطقه و تأثیر این نیویورکی آنها در حمایت از این بازی بازگشت. آنها احساس می کنند که مورد نیاز است. این شش جان سخت طرفداران بیس بال خود را به اشتراک گذاشته داستان با پست.

این قسمت پنج و شش:


این متس شد, یک انتخاب آسان برای جورج ساموئلز. او در کوئینز و پدر و مادر خود بودند داجرز و غول طرفداران. او بیش از حضور در بازی ها ، برای سال, او یک فروشنده در ورزشگاه درخت روغن قلم و سیتی میشه. بعد او یک عضو از 7 خط ارتش یک سفر گروهی از متس طرفداران.

"من خواهد آنها را ببینید باید نشانه دیدن آنها را در مرکز میدان," او گفت:. "من گفت:," شما می دانید چه ؟ این چیزی است که من می خواهم به انجام, چرا که من یک فن است و من می خواهم به سفر.' "

George Samuels
جورج ساموئلزجورج ساموئلز

وجود ندارد بسیار سفر به تازگی برای هر کسی با توجه به COVID-19. آن را متوقف کرده و او را از کار ، ساموئلز نگه داشته و کار خود را از طریق همه گیر رانندگی X28 و X38 express اتوبوس از بروکلین به منهتن. او عصبی شد اما ridership پایین بود و 56 ساله تصمیم گرفتند به کار می کنند. او مورد نیاز است.

با توجه به MTA 131 کارگران درگذشت ویروس-علل مربوط.

"این ترسناک" ساموئلز گفت. "شما نمی دانید که اگر شما همکار است. شما نمی دانم اگر هر مسافر ممکن است آن را به حال."

این Jamaica, Queens, مادری است که مشتاق به دیدن آنچه بیس بال است که مانند یک بار آن را باز می گرداند.

"شما می توانید می گویند من باید ورزش در سر من," او گفت:.

او آن را از دست رفته به خصوص خود را متس.

"من فکر می کنم آن را برای رفتن به عجیب و غریب در هر دو طرف" ساموئلز گفت. "بازیکنان آنها استفاده می شود به طرفداران بودن در می ایستد. طرفداران استفاده می شود برای بودن در این بازی به تماشای. در حال حاضر شما آن را تماشا در تلویزیون. من تماشای بیس بال کره ای, آن را فقط همان نیست. به نظر می رسد خالی و توخالی است."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن