متس گیر توماس نیدو برگزار شد و برگشت با ضربه گلایه

قسمت 17 در یک سری تجزیه و تحلیل نیویورک متس

توماس نیدو شد گزینه مورد نظر در پشت صفحه برای متس شروع کوزه فصل گذشته اما کم خونی بت او هزینه فرصت های اضافی را به بازی.

26 ساله گیر آمار تنها .191/.231/.316 در 50 بازی در فصل گذشته باعث شد او به استخدام یک نوسان مربی در offseason. وقتی بهار آموزش بود به حالت تعلیق در مارس 12 به دلیل COVID-19 شیوع نیدو شد در یک نبرد با جانباز رنه ریورا برای پشتیبان گیری ، نیدو که بدون minor league گزینه های در نظر گرفته شده بود مورد علاقه برای شروع فصل با این باشگاه است.

اگر نیدو نشان می دهد حتی مناسب بهبود ادبانه او ممکن است یک زندگی حرفه ای طولانی با متس.

“او احتمالا یک مرد که در نقش 10 یا 11 سال در لیگ های بزرگ فقط به خاطر او می گرفتن و پرتاب” یک لیگ ملی اجرایی گفت. “او فقط نمی ساخته شده است هر گونه توهین آمیز تنظیم و آن را به نوسان و سپس به مقابله با همه چیز بعد.”

نیدو نمایندگی متس در All-Star آتی بازی در سال 2017. بزرگ-لیگ اولین آمد و بعد از آن فصل و سال بعد او با بازی 34 بازی در پشت صفحه به عنوان یک پشتیبان برای کوین Plawecki و آمار .167/.200/.238 با یک هومر و نه RBIs.

Nido بودند جامد کشش در ماه ژوئن گذشته که در آن او شروع به 11 بازی و رفت 11-برای-40 (.275) در صفحه با یک هومر. اما نیدو رفت و تنها 7-برای-58 (.121) باقی مانده از این فصل است.

توماس نیدو و نوح SyndergaardPaul J. Bereswill

“من فکر نمی کنم او نشانی از یک کار بسیار خوب از خود را به قوی ضربه زدن به موقعیت” یک NL دیده بانی گفت. “او به طور مداوم سرهم بند با راه اندازی خود را از دست موقعیت موضع باز بسته موضع در صفحه و خارج صفحه بالا دست و پایین دست. او یکی از آن دسته از بچه ها که همیشه در جستجوی.”

نیدو در بهار آموزش گفت: هدف از استخدام یک نوسان مربی در طول زمستان بود به درایو توپ بهتر است.

“فقط یک بهتر خفاش مسیر و هدف قرار دادن توپ به تمام جهات از میدان” نیدو گفت. “نه فقط سیلی تک آهنگ, نوع رانندگی توپ را به شکاف و داشتن شانس بهتری برای موفق بودن و مبارزه در در خفاش.”

فصل گذشته جانباز Wilson راموس وارد در دو سال قرارداد به ارزش 19 میلیون دلار پس از Plawecki معامله شد. راموس در ابتدا مشکل meshing با یعقوب deGrom و نوح Syndergaard ارائه فرصت های پشت صفحه برای نیدو.

“او به نظر می رسد که نرم دست” طلایه گفت. “او نمی مبارزه با توپ زمانی که او در ابتلا به آن را به طوری که او دریافت توپ را به خوبی و او نشانی از یک کار خوب از طراحی توپ به سمت منطقه اعتصاب و آن را واقعا به نظر می رسد مانند آن را به نوع هدف است که به داوران نگاه خوب با توانایی های خود را به کم و جمع و جور بنابراین من به او نمرات خوب برای دریافت مهارت. چالش های خود را برای من در حال ادبانه.”

NL اجرایی گفت: او می داند که چرا کوزه مانند پرتاب به نیدو.

“او به یک هدف خوب او را بسیار انعطاف پذیر و او یک ایده خوب از نحوه دریافت توپ” NL اجرایی گفت. “من می خواهم به پرتاب به او بیش از حد او خوب گیر.”

جانباز ریورا بازگشت و در جزئی لیگ قرارداد این offseason ارائه متس با یکی دیگر از گزینه پشتیبان گیری. ریورا که بازی برای متس در سال 2016 و ’17 — او شروع جالب توجه در این NL وحشی-بازی با ورق که در فصل اول — بازگشت به این سازمان در سال گذشته نقل مکان کرد تا در عمق نمودار زمانی که Devin Mesoraco تصمیم به بازنشسته به جای قبول جزئی لیگ انتساب و تراویس d’Arnaud منتشر شد.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>