متس’ پنبه حلاجی شده قفس سکوت یادآور بیس coronavirus واقعیت: شرمن

فکر می کنم از پنبه حلاجی شده قفس در طول عمل مانند محلی میخانه. آن است که محل تجمع که در آن هر کس می داند نام خود را.

مربیان مقابل دفتر پرسنل و بازیکنان حلقه حفاظتی مانع است. این افراد طیف وسیعی از عناصر بازی را به آنچه بود که شب گذشته — و با چه کسی و در کجا. بازیکنان اغلب ایجاد مسابقات — که می تواند آمار homers این دور ؟ و هوا پر می شود با خوشخو و در عین حال کم ضربه مسخرگی به کسانی که عقب مانده در این رقابت همراه با مباهات از رهبران. کشی — کلامی و فیزیکی — استاندارد هستند.

دور بروید. افراد جدید ملحق دیگران ترک. ازدحام همچنان ادامه دارد. این سر و صدا, گفتگوی بورسی از عیاشی. این آهنگ همان باقی می ماند.

عبور از آن ، این اوراق قرضه. آن است که روزانه یک سنت از آغاز بهار آموزش به فینال بعد از مسابقات جهانی است.

بنابراین به عنوان به لیگ اصلی بیس بال به طور رسمی غوطه ور آن پا را بر روی مزارع پنبه حلاجی شده قفس ایستاده بود. برای ویرانی کامل است. خود را برای عدم بیهودگی و رفاقت. جدید نقاب دار است و جدا شده و کسب و کار تنها.

این متس خود را آغاز کرد اولین بهار آموزش 2.0 تمرین جمعه در 9 صبح شاید 30 مربیان و بازیکنان و دیگر پرسنل به طور گسترده ای فاصله در زمین سیتی زمینه است. وقتی در دور اول در زمینه هدف قرار دادن تنها کسی پشت قفس میزد عملکرد هماهنگ کننده Ryan Ellis با بسته بندی کردن در اطراف بینی و دهان خود را. پارچ (نقاب) انداخت و از حدود 40 پا hitter وظیفه (ماسک) در زمان دور و در خط بعدی به ضربه آسیاب شده یک فاصله امن.

که در آن بود.

در یک صبح پر با یادآوری از آنچه که در حال رفتن به تلاش برای سعی کنید به بازی لیگ اصلی بیس بال در میان همه گیر پنبه حلاجی شده قفس ارائه شده استارک تصاویر چقدر آشنا به بی ربط اختلال یا حل شده. کسانی که در حال رفتن به مجبور به رعایت یک راه جدید برای پیدا کردن راه هایی برای ایجاد وحدت با وجود اجرا دور است.

وجود 100-به همراه صفحه راهنمای ایجاد شده توسط MLB و تقدیس توسط بازیکنان ارتباط طراحی شده برای جمع آوری مردمی با خیال راحت به عنوان امکان پذیر است هنگامی که COVID-19 موارد در حال افزایش در این کشور است. آن است که یک سند زنده رود به اصلاح با دانش و بهترین شیوه های جدید. بنابراین زیادی برای یادگیری وجود دارد هنوز هم به عنوان ما می بینیم اگر MLB در واقع می توانید این را خاموش بکشد.

اما این را نیز باید در نظر گرفته شود ، روز اول باید با توجه کامل و نظم و انضباط از همه درگیر. Ballpark همراه با رهبری تقویت قوانین. از آن خواهد شد به دور از پارک — هر کس پس خود فرد کد — که ایجاد بزرگترین چالش است. و ballpark را تبدیل به سخت تر نیز با تعداد بیشتری در یک زمان به خصوص زمانی که بازی ميانگين کل تیم از مناطق مختلف باید در یک مکان در یک زمان.

این است که زمان کند. یادگیری یک راه جدید است.

به طور معمول در بهار آموزش هماهنگ باله زمینه های متعدد نمرات بازیکنان و انواع مته. همه به پایان رسیده است و اگر آن را با این نسخهها کار در حالت ایده آل بازیکنان پس از یک مدت زمان اختصاص داده شده حرکت می کند و بدون دردسر از یک بخش از یک مجموعه بزرگ با زمینه های متعدد دیگر. تکرار بشویید. روز پس از روز.

کشش به داخل پنبه حلاجی شده قفس کار به خود قطع دریل است Tinkers به Evers به احتمال فوریه و مارس در سراسر فلوریدا و آریزونا. اما گذشته از این تیم از آن دو کشور تمام سازمان های دیگر فرار کرده اند به خانه های خود به دلیل افزایش COVID-19 مورد در فلوریدا و آریزونا.

که به طور کلی به معنی یک زمینه در حال حاضر. بنابراین به جای همه در یک بار به یک محل باشگاه وانجمن و زمینه این است که یک نوع متفاوت از اردوگاه های آموزشی باله. شب و روز با واحدهای مختلف که در زمان های مختلف برای محدود کردن تعامل و ازدحام. برای متس, فو شد و از اوایل روز جمعه یک گروه از کوزه کار به طور عمده دور از آنها در بیرون از محیط و bullpens.

در نزدیکی پایه سوم ستاره شرق در سیتی به متس ایجاد یک پارچه سست بافت پرچمی ایستگاه. پنبه حلاجی شده قفس بود در صفحه اصلی به عنوان معمول است. دیسک پلاستیکی چیده شده بودند در اطراف خود به ایجاد ایستگاه برای کشش و در حال اجرا است. پشت هر ایستگاه مایع ضد عفونی کننده معلق در یک قطب. در پایان دور اول از هدف قرار دادن محل باشگاه وانجمن مسئولین ضد عفونی توپ بیسبال (این است که در MLB دستورالعمل).

مکالمات برگزار شد در فاصله. مدیر کل برودی ون Wagenen برای مثال صحبت با lieutenants Allard بیرد و عمر Minaya به طور مستقل هر دو از حدود 10-15 دور همه با پوشیدن ماسک. مانند این است که وجود دارد کنجکاو گوش در این نزدیکی هست. خبرنگاران محدود شد به pressbox صدها نفر از فوت دور. هیچ کس در می ایستد.

آموزش بهار معمولا حرکت می کند در یک اهسته و آرام سرعت. اما این افراطی در این دوره — از مردم و سر و صدا. هواپیماهای خواهد صدای ترق و تروق, خودمانی, فراتر از خود حصار در مناسبت. فراتر از آن است که هر چند موسیقی کم بود خلق و خوی تسخیر کرده و این ارتباط محدود است.

دنیای جدید از بیس شروع عمدتا در میان صدای سکوت.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de