قیمت طلا در معاملات آتی با ریزش چهارشنبه به دلار آمریکا تقویت شده با فلز گرانبها عقب کشیدن یک روز پس از بالاترین خود را پس از پایان سال 2012 به یک عقب نشینی در سهام راستای افزایش coronavirus موارد در بسیاری از ایالات آمریکا کمک به محدود کردن ضرر و زیان برای دارائی های ایمن.

“به نظر می رسد مانند یک جنگ کلاسیک بین خریداران و فروشندگان پس از طلا بسیار چشمگیر تجمع بیش از چند روز گفت:” Brien Lundin, ویرایشگر طلا در خبرنامه. “پس از چنین قدرت آن را تنها طبیعی برای دیدن برخی از تثبیت قیمت طلا و طبیعی است انتظار می رود کسانی که با پوزیشن های که در زیر آب هستند و پس از این تجمع را به استفاده از یک مکث به دفاع از مواضع خود.”

اوت طلا GCQ20, -0.36% سقوط $6.90 یا 0.4% به حل و فصل در $1,775 دفاع کرد گرفته شد.10 اونس پس از گذراندن روز معاملاتی بین یک کم از $1,770.60 و بالا از $1,796.10. آن را حل و فصل سهشنبه در بالاترین برای یک فعال ترین قرارداد پس Oct. 4, 2012 زمانی که قیمت ها به پایان رسید در $1,796.50. قیمت ها هنوز هم تجارت بیش از 1% بالاتر هفته به تاریخ.

جولای نقره ای SIN20, -2.20%, در ضمن عقب نشینی 39 سنت یا 2.2% در $17.67 زیر 0.9% افزایش در جلسه قبلی.

Comex طلا خرس در حال ساخت هر تلاش برای جلوگیری از فلز از شکستن گذشته 1800 دلار گفت: Chintan Karnani رئیس تحلیلگر بازار در نشان مشاوران در ایمیل و تفسیر.

“سه ماهه دوم رو به پایان است” و طلا را ببینید اصلاح شدید اگر برخی از بزرگ معامله گر به نظر می رسد به کتاب نیم سالانه سود در طلا, او گفت:.

هنوز هم وجود دارد هیچ شرایط اساسی است که نشان می دهد یک طلا-قیمت فروش گفت: Karnani. “همه چیز صعودی است” با آمریکا و اروپا با دیدن قابل توجهی افزایش می دهد در COVID-19 موارد است.

فلزی ارسال شده سود در هر یک از سه جلسه معاملاتی به دست آوردن شتاب و حتی به عنوان سهام شناور شده است در چند هفته گذشته تا حدودی به دلیل سرمایه گذاران شده اند مصون سازی شرط خود را ترس است که پیشرفت در سهام از خود coronavirus نادر پایدار نیست.

بخوانید:چرا طلا ممکن است همچنان به تجمع—تا زمانی که سهام ایالات متحده انجام

“در واقع این تجمع باعث شد بیشتر تقاضای سرمایه گذاری برای طلا به عنوان تعداد فزاینده ای از معامله گران در حال مشاهده ادامه داد: سود سهام به عنوان شکننده و ناپایدار” نوشت: Carlo Alberto De Casa رئیس تحلیلگر در ActivTrades در یک گزارش پژوهش.

ضعف در سهام می آید به عنوان جدید کروناویروس موارد شروع به پریدن کرد در کشورهای ایالات متحده آمریکا آریزونا و تگزاس و کالیفرنیا reigniting نگرانی در مورد ظهور مجدد ویروس ها و به طور بالقوه پرتاب به بی نظمی تلاش برای راه اندازی مجدد کسب و کار قفل شده توسط این بیماری همه گیر برای ماه می باشد.

افزایش عفونت باعث فرمانداران نیویورک نیوجرسی و کانکتیکات به قیمومیت است که بازدید کنندگان را به این کشورها که از نقاط داغ قرنطینه برای حداقل دو هفته.

در همین حال صندوق بین المللی پول روز چهارشنبه کاهش آن پیش بینی های اقتصادی برای سال 2020 به منفی 4.9% و گفت که این بیماری همه گیر کوروناویروس باعث کاهش بی سابقه در فعالیت های جهانی است.

گزارش های تجاری ممکن است تنش بین ایالات متحده و اروپا و شمال آمریکا متحدان نیز جلب توجه پس از گزارش نشان داد که مغلوب ساختن پیشی جستن دولت بود و با توجه به اعمال تعرفه های آرایه ای از محصولات از اروپا در مجموع حدود 3.1 میلیارد دلار و همچنین reimposing تعرفه های آلومینیوم-واردات از کانادا.

در جای دیگر در Comex فلزات به پایان رسید گسترده پایین تر از ریزشی چشم انداز اقتصادی. جولای مس HGN20, -0.56% 0.3% به $2.6505 یک پوند. جولای پلاتین PLN20, -5.19% کاهش 4.9 ٪ به $804.60 و اونس سپتامبر پالادیوم PAU20, -3.20% ریختن 3.2 ٪ به $1,888.50 در هر اونس رسید.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de