16-دوم video clip, ده ها دیده می شود در شنا پوشیدن و غذا خوردن و به طور کلی به دنبال مانند آنها با داشتن یک زمان خوب در یک پارتی در, Lake of the Ozarks تعطیلات آخر هفته روز یادبود.

هیچ یک به نظر می رسد اجتماعی فاصله و یا با پوشیدن ماسک صورت و در این زمان از کروناویروس که برداشت ملی توجه است.

این ویدئو ارسال شده به توییتر توسط اسکات Pasmore یک آریزونا لنگر برای KTVK-3TV با عنوان: “هیچ covid نگرانی در این دریاچه از رشتهکوه اوزارک.” آن را به حال 4.4 میلیون بازدید که از صبح روز یکشنبه.

بسیاری از آنها در پاسخ به این ویدئو با نگرانی در حالی که دیگران تشویق این واقعیت است که مردم هستند.

“آن پیچ آن را برای بقیه از ما که در حال مصرف این بیماری همه گیر به طور جدی…خود را به غفلت و رفتار همه ما تاثیر می گذارد” یک کاربر توییتر اظهار نظر.

“برای دیدن این” دیگری نوشت. “این مستند بود تک بدترین سیاست های عمومی تصمیم گیری در تاریخ کشور ما است.”

بیش از 96,000 که مردم از این ویروس در ایالات متحده بیش از یک چهارم از 341,000 مرگ و میر در سراسر جهان با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز داده داشبورد. وجود دارد بیش از 5.3 میلیون موارد تایید شده در سراسر جهان و 1.6 میلیون نفر در ایالات متحده به تنهایی.

روز جمعه و شنبه Springfield, مقامات گفت که دو محلی مدل مو آزمایش مثبت برای کوروناویروس. با هم, آنها خدمت کرده بود 140 مشتریان.

وی تنها چند روز پس از مقامات شهرستان اعلام کرد قصد دارد برای استراحت و حتی بیشتر فاصله مورد نیاز و حدود یک هفته پس از وزارت بهداشت و درمان آغاز شده و شاهد هجوم عفونت های جدید مربوط به سفر است.

وزارت بهداشت مدیر رس گودارد محلی گفت: مراقبت از سلامت و بهداشت عمومی سازمان هنوز هم به اندازه کافی ظرفیت برای مشخص کردن منشاء عفونت ها و پتانسیل گسترش یافته است.

اما که ممکن است مورد اگر آنها همچنان به پتانسیل زیادی مواجهه.

“من قصد دارم با شما صادق باشد. ما نمی توانیم بسیاری از این” او در مصاحبه مطبوعاتی روز شنبه. “ما نمی توانیم این را به طور منظم عادت و یا توانایی ما به عنوان یک جامعه را تیره و تار می شود و ما را مجبور به ارزیابی مجدد چه چیزهایی شبیه رفتن به جلو است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de