متی استافورد حماسه نوسازی خانه سمت چپ سازندگان در ترس از Detroit Lions QB

بود که تحت تاثیر قرار اگر نمی گم زبانم بند آمده و gobsmacked در تصاویر بلومفیلد هیلز میشیگان مجلل lakefront و مستغلات Detroit Lions کارفرمایی متی استافورد و همسرش, کلی, برای فروش ذکر شده به تازگی برای $6.5 میلیون ؟

مرد غار به نظر می رسد منحصر به فرد تر از آن است که باشگاه شما نمی توانید به. گسترده آشپزخانه را Emeril Lagasse حسادت. شیشه ای آسانسور را چارلی سطل حسادت. پیستون بسکتبال. شراب اتاق.

در و در. اتاق بعد از اتاق. از ویژگی های پس از ویژگی های. همه که شیشه و گرانیت gleaming تأمل خود ما امید و آرزو از آنچه در آن ممکن است مانند یک خانه بود.

که نبود تحت تاثیر قرار داد ؟

افرادی که در واقع ساخته شده است بخشی از Staffords’ خانه نیز تحت تاثیر قرار گرفته بودند. اما به دلیل مختلف. آنها عشق را به خانه خود زیبایی و تمام تلاش و هنرمندی که رفت به ساخت و طراحی یک رویا به ثمر می آیند. اما آنها بیشتر تحت تاثیر چیزی کاملا متفاوت است. آنها تحت تاثیر قرار گرفته بودند با Staffords.

NFL خبرنامه: ثبت نام در حال حاضر برای دریافت آخرین اخبار و تجزیه و تحلیل

کریس کارتر: Hall of Famer هنگامی که گرسنه شد. در حال حاضر او کمک می کند تا خوراک دیگران

مردم بزرگ نقش بسیار مهمی مدل

مردم در Bosco ساختمان, Inc., سفارشی سازنده خانه در وست بلومفیلد میشیگان صرف نزدیک به دو سال آشنایی با Staffords در حالی که آنها بازسازی خانه.

از ژوئن 2015 تا آنها تحویل خانه به Staffords در آخر هفته روز یادبود 2017 سازندگان سوخته خانه های قدیمی و افزود: 3,000 متر مربع از جمله کاملا جدید طبقه دوم. آنها انجام شده چشمگیر شاهکارهای مهندسی و تخیل است.

و آنها جعلی چیز دیگری: احترام به آنچه استافورد و همسر خود را از طریق در طول یک فصل NFL.

“شما واقعا حس مت اخلاق کار هنگامی که شما را وادار به کار با او تماس گرفته شده او در طول فصل گفت:” آنتونی Bosco یک مدیر پروژه و پسر بنیانگذار شرکت Don Bosco. “من فکر می کنم کلی و مت با هم — آن را مرتب سازی بر اساس طراوت رابطه خود را. آنها بزرگ مدل نقش.

“کلی همیشه خواهد آمد به مت دفاع با هر چیزی که قرار بود در طول فصل. او جلو نمی هر مشت با هر چیزی. او همیشه می دانست که در آن او ایستاده بود و یا اگر او خوشحال بود با چیزی و یا اگر او می خواست چیزی را تغییر داد. او به کار است. من فکر کردم هر دو آنها بزرگ مردم است.”

تیم Birchmeier, یکی دیگر از مدیر پروژه برای Bosco کار کرده و از نزدیک با Staffords در طول پروژه. او همچنین بموقع تحت تاثیر قرار با Staffords.

“واقعا به زمین و محترمانه,” او گفت:. “آنها نمی خواست آنها بپرسید اگر چیزی می تواند انجام شود.”

Birchmeier به یاد می آورد یکی دیر درخواست در خاص است.

“ما فقط در مورد به تیغه مرحله از قرار دادن این چیزی که پشت هم,” او گفت: “و آنها آمدند و گفتند: سلام وجود یک ستون بین اتاق نشیمن و اتاق ناهار خوری است که ما واقعا می خواهم به خلاص شدن از شر.’ “

Birchmeier مجبور به بازگشت به مهندسین و از بین بردن ستون نیاز به اضافه کردن حدود شش پا بیشتر به گسترده 20-inch جراحی پرتو.

“و آنها نمی تقاضای آن” Birchmeier گفت. “آنها فقط پرسید: اگر ما احتمالا می تواند آن را به اتفاق می افتد. آن را با تاخیر چیزهایی برخی از, اما ما آن را انجام داده بودند و ما خوشحال به خلاص شدن از شر آن را در پایان. اما خیلی محترمانه. من واقعا لذت می برد کار با آنها.”

شیرها lineman ترس بیش از حد نشستن

یکی از منحصر به فرد ترین ویژگی های این خانه یک اتاق شراب است که دارای بیش از 600 بطری. “سقف که شراب اتاق تمام شیشه ای است که به دنبال به اتاق ناهار خوری” آنتونی Bosco گفت. “پس از ناهار خوری اتاق طبقه بالا شما در حال نگاه کردن به شراب در اتاق و از اتاق شراب نگاه شما به داستان دوم از خانه. آن را بسیار وحشی است.”

میز ناهار خوری اتاق نشسته روی 40 اینچ تا 40 اینچ پانل های شیشه ای. شیشه ای مخلوط یکپارچه با کف گرانیت است و تقریبا غیر قابل مشاهده — مگر اینکه چراغ ها در اتاق شراب زیر.

“وجود دارد یک زن و شوهر بار من به یاد داشته باشید صحبت کردن به مت” Birchmeier گفت. “او تا به حال یک زن و شوهر از linemen بیش از وجود دارد و آنها نمی خواهید به نشستن در جدول اتاق ناهار خوری. آنها نمی خواهید هر چیزی برای انجام با آن.

“است که شیشه یک اینچ و یک چهارم ضخامت دارد. اما من کمی leery خودم با وزن نزدیک به 300 یا در اطراف در مورد اولین بار زن و شوهر پله در آن خودم.”

مرد آه و مرد, آنچه یک مرد غار

این خانه دارای چندین جالب شکوفا و جزئیات. میز بیلیارد در غار است که از بتن ساخته شده است که وزن آن از 1700 پوند است. که بیش از سه برابر آنچه معمولی, استخر, جدول وزن دارد. و آن را یک ثانیه پس از اولین شکست.

مرد غار نیز منحصر به فرد است یکی از ویژگی های مخفی که شما ممکن است پیدا کردن در پاسیو از یک رستوران شیک.

“وجود دارد یک ایوان جانبی و تیم مهندسی یک درب سربار سیستم” آنتونی Bosco گفت. “تقریبا با این نسخهها کار مانند درب گاراژ تا زمانی که شما برای باز کردن این درب که در غار و یا باز کردن آن دیوار تا که درب پیچد اطراف و عقب به سقف.

“او نمیفهمد یک راه برای انجام آن بدون تداخل با هر یک از روشنایی. آن را بسیار وحشی. درب خواهد آمد و شما آن را نمی بینم و شما رو به طور کامل باز دیوار.”

به عنوان Bosco قرار داده و آن را: “آن را نصف مرد غار نیمی از اتاق جایزه تقریبا با یک سالن احساس در آن است.”

نکته خنده دار در مورد مرد غار است که آن را اتاق که اسیر استافورد توجه بیشتر است. در واقع نه او و نه همسرش قرار می گیرد تاکید بیشتری در هر اتاق. چیزی که بیشتر تعجب Birchmeier شد استافورد علاقه مکانیکی کارکرد آشپزخانه.

“من نوع غلغلک چقدر مت هنگامی که او به خانه چقدر او قدردانی راه cabinetry, درب کشویی مکانیسم و تمام است که در آشپزخانه و چقدر من حدس می زنم او شیفته با همه که” او گفت:. “اکثر بچه ها این مرد غار که همه آنها می خواهم می خواهم. اما او واقعا قدردانی از چه قرار شد که آشپزخانه منطقه است.”

همانطور که برای Kelly Stafford وجود دارد تنها یکی از ویژگی های او تاکید کرد.

“کلی نوع رفت و با جریان” Birchmeier گفت. “تنها چیزی که از او خواسته بود برای لوستر به تغییر کردن.

“و این نوع خنده دار, مشاهده کردن دو نفر از آنها داد و ستد کالا به عقب و جلو در آنچه که او قرار بود برای یک لوستر. و ما به پایان رسید تا رفتن در آن وجود دارد پس از قرار دادن که لوستر در زمانی که آنها در نهایت هر دو تصمیم چه بود رفتن به محل کار برای هر دو آنها را.”

او به پایان رسید تا با یک لوستر در نزدیکی راه پله اصلی که به نظر می رسد مانند یک قطعه یخ ساخته شده از حباب.

خانه که این به هر حال ؟

وجود دارد بسیار کمی امکانات در صفحه اصلی نشان می دهد که یک شیر بازیکن صاحب آن است. وجود دارد برخی از نکات یک ورزشکار ممکن است اقامت وجود دارد. وجود دارد یک نیمه زمین بسکتبال ساخته شده از پیستون کف از Silverdome اگر چه که باقی مانده بود بیش از صاحب قبلی. Bosco ساخته شده است یک تمرین ریکاوری و اتاق سرد وان — یک ویژگی منحصر به فرد به ورزشکاران نخبه است.

اما یادگاری از استافورد را NFL و دانشگاه, استخدام در غار مرد آن را به یکی از معدود مکان هایی در خانه است که به هر یک اشاره شیرها بازیکن صاحب آن است.

“آنها را نگه دارید همه چیز را به یک مشخصات پایین” Birchmeier گفت. “اما مردم در این دریاچه می دانند. آنها می دانند که خانه در آن است.”

در همین راستا سازندگان سعی در حفاظت از Staffords’ حریم خصوصی با نه گفتن هر کسی که خانه آنها مشغول به کار بودند و حتی گفتن تجارت کارگران که متعلق به خانه است. این Staffords زندگی نمی کنند در حالی که این کار انجام شد به طوری که آنها نمی دیده می شود اغلب در سایت.

“آنها بسیار خصوصی” آنتونی Bosco گفت. “ما به مقدار زیادی از تلاش برای سعی کنید برای محافظت از آن در طول دوره پروژه. آن را خانه ما عکس از در دفتر ما فقط به خاطر اینکه ما می خواهیم برای حفظ حریم خصوصی خود را به عنوان ناشناس به عنوان امکان پذیر است. به خصوص در طول ساخت, بیش از حد, شما نمی خواهید مردم پیدا کردن لزوما آنچه که در خانه و یا در خانه.

“من حدس می زنم که شما به فروش آن فیلمی است که کمی. در حال حاضر وجود دارد عکس از همه چیز. اما آنها خصوصی است. ما همه دور توسط چگونه به زمین بودند.”

البته برخی از افراد تا به حال سوء ظن خود را.

“در یک نقطه در زمان” آنتونی Bosco گفت: “من دریافت یک تماس از کسی گفت:” خدا صاحب خانه است که به نظر می رسد بسیاری مانند متی استافورد.'”

کار با Staffords کافی بود پاداش

Bosco ساختمان انجام نمی دهد بسیار تبلیغات. آن را ندارد به. این شرکت تاسیس شد در سال 1975 و ساخته شده است خانه برای چندین مترو دیترویت بالا مشخصات چهره های ورزشی. آنها به دنبال ندارد و یا دریافت مقدار تبلیغات و یا برای به رسمیت شناختن کار خود را.

اما آنها پذیرفته بودند خوشحال و برای دیدن تمام توجه کار خود را دریافت کرد که در صفحه اصلی ذکر شده بود. Kelly Stafford توضیح داد که آنها به فروش آن به دلیل نگرانی بیش از داشتن یک استخر بی نهایت بزرگ و زندگی در دریاچه با سه فرزند جوان و یک چهارم در راه است.

“نفرت شما را به دیدن آنها خلاص شدن از آن و یا فروش آن و حرکت بر روی” آنتونی Bosco گفت. “اما در انتهای دیگر از چیزهایی که ما در پایان روز است به مطمئن شوید که این مشتریان خوشحال هستند و ما به عشق خدمت به مشتریان. و واقعا تجربه کار با Staffords برای ما کافی بود.

“که واقعا شادی در هر یک از این (پروژه ها). خانه ها زیبا هستند و ما به عشق این خانه عشق ما همه مشتریان ما. اما این که رابطه شما توسعه با مشتریان و این روند برای سال یا دو سال از زمانی که شما در حال ساخت یکی از این خانه این خانه های بزرگ که در آن شما می توانید داستان را در پایان روز به خانه است که محصول جانبی تقریبا.”

تماس با کارلوس Monarrez در [email protected] و به دنبال او را در توییتر @cmonarrez.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de