Mashiro Tanaka فراهم می کند اول خود را افزایش یانکی ها چرخش

پس از Masahiro Tanaka زده بود در سر یک 112-خط مایل در ساعت رانندگی کردن خفاش از Giancarlo استانتون در طول یک ب

توسط NEWSAMINS در 12 مرداد 1399

پس از Masahiro Tanaka زده بود در سر یک 112-خط مایل در ساعت رانندگی کردن خفاش از Giancarlo استانتون در طول یک بازی شبیه سازی شده در جولای 4, وجود دارد هیچ گفتن چه right-hander ممکن است نهفته باشد — اجازه دهید به تنهایی و هنگامی که او بازگشت به تپه.

در عین حال او وجود دارد در این یانکی' 5-2 برنده بیش Red Sox در روز شنبه.

تاناکا داد تا دو اجرا می شود — یکی به دست آورده — در 2 2/₃ نوبت ترک پس از 51 رزین با تشکر به یک تعداد زمین.

او پرتاب بدون گل دو نوبت قبل از بوستون به او در سومین و او موثر برای بسیاری از مختصر تفرج رسیدن 94 mph در زمان.

"من فکر کردم که او واقعا خوب" Aaron Boone گفت. "قدرت وجود دارد با fastball. که به عنوان خوب به سرعت به عنوان ما را دیده ام در fastball واقعا در چند سال گذشته."

Masahiro Tanaka
Masahiro Tanakaکوری Sipkin

تاناکا هر چند ناامید شد عدم وجود خود را از فرمان چیزی که او نسبت به داشتن تن به تن در یک بازی رقابتی پس از آموزش بهار در ماه مارس است.

سوم-رشته جالب کریس Ianneta شد تعیین شده برای واگذاری به اتاق را در فهرست پس از Tanaka فعال شد از هفت روز تصادم مجروح لیست.


James Paxton بازنشسته نه یک خمیر در ورود دوم در شروع این فصل است.

او شما را موند دوباره جمعه به دنبال نتایج بهتر و او را در انتظار برخی از تنظیمات او ساخته شده خود را پس از فصل اولین کمک خواهد کرد.

"من در برخی از ویدئو و معلوم شد بازوی من زاویه کم بود و من خم شدن بیش از حد در راه من به صفحه" پکستون گفت. "من مشغول به کار در وضعیت ایستاده و تا درازتر و بلندتر است."

که باید اجازه می دهد او را به پرتاب خود را شکستن توپ بیشتر موثر است.

یانکی ها را ملاحظه انتظارات از left-hander, که تحت عمل جراحی پشت در فوریه اما به پایان رسید تا از دست رفته نیست هر زمان به دلیل تاخیر در شروع فصل به طور منظم.


Gary Sanchez بود پشت در صف شنبه پس از داده های جمعه و بون گفت که او "نه بسیاری از نگرانی" در مورد گیر را شروع کند با وجود سانچز ورود شنبه 0-برای-15 با 10 strikeouts.

سانچز کردم اولین آمار فصل در یک غلتک از طریق سمت راست زمین زیر کشت در رتبه دوم و به ثمر رساند.


لوئیس Cessa برنامه ریزی شده بود به زمین دیگری بازی شبیه سازی شده شنبه و پس از بازگشت از coronavirus انتظار می رود که "در چند روز آینده" با توجه به بون.

بون به او صحبت کرد در اواخر این هفته و right-hander به او گفت که او احساس "واقعا خوب و مسائل خود را است آنچه در آن به طور معمول است."


MLB اعلام کرد یانکی ها در حال برنامه ریزی برای میزبانی فیلیز در روز دوشنبه و سه شنبه و بازدید فیلادلفیا در روز چهارشنبه و پنج شنبه. یانکی ها پس از آن بازدید از خلیج تمپا برای چهار بازی از سری بازی های آغاز در روز جمعه با doubleheader برنامه ریزی شده برای روز شنبه. Gerrit کول میله میله برای شروع دوشنبه و یکی از این بازی ها در روز شنبه - که هر دو خواهد بود هفت نوبت به لطف قانون جدید در مورد doubleheaders.

با طرفداران در می ایستد و آن را تبدیل به بسیار ساده تر برای مخالفان و ناظران دیگر به شنیدن آنچه که می شود گفت در این زمینه و در dugouts. بون ایجاد یک هم بزنید و یک سال پیش با "وحشیان در جعبه" بیهوده گویی و خواسته شده بود که شنبه اگر محیط جدید نهفته بود آنچه که او گفت: در این فصل است.

"شاید کمی" بون گفت. "به عنوان بهترین شما می توانید سعی کنید به فکر همه چیز. باور کنید یا نه من سعی می کنم حتی باشیم که در همه شرایط. من هم میخوام واکنش نشان می دهند و صادقانه به آنچه من می بینم. شما سعی کنید به اعتصاب تعادل فکر بودن و احترام بلکه شدید در بازی."tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب